کارشناسی ارشد در مطالعات اسلامی

عمومی

شرح برنامه

مطالعات اسلامی MA آنلاین دانشگاه اسلامی

کارشناسی ارشد مطالعات اسلامی (آسیای میانه)

دانشگاه اینترنتی اسلامی (بدهی) درجه اول در جهان بدون شهریه کارشناسی ارشد در برنامه مطالعات اسلامی، که کاملا آنلاین و به زبان انگلیسی به عنوان یک رسانه آموزش ارائه شده راه اندازی کرده است. این یک فرصت بسیار عالی برای دانش آموزان BA برای ادامه، بیشتر، و افزایش درک و آگاهی از دین خود است.

این برنامه های تحصیلات تکمیلی شامل 18 دوره، سه ترم از هر شش نفر، و پایان نامه کارشناسی ارشد در ترم چهارم. مدت زمان به طور منظم از برنامه دو سال است. با این وجود، دانش آموزان ممکن است آن را ظرف یک سال و نیم حداقل کامل است. در واقع می توان حداکثر شش سال برای تکمیل برنامه است.

به طور کلی، آموزش عالی دانش آموزان را قادر به گسترش دانش و مهارت های خود را، و موثر تر و فصیح در گفتار و نوشتار است. برای کسانی که مایل به ورود به حوزه کار، آموزش عالی یک سرمایه بزرگ در دستیابی به موقعیت های با ارزش و احترام است.

برای اینکه مشخص، آموزش عالی در مطالعات اسلامی این فرصت را برای به دست آوردن دانش مفید است که یک توسط قادر خواهد اراده و رحمت خدا-به کامل دین خود، و به دست آوردن لذت بردن از خدا با دنبال و گسترش دانش دین خود فراهم می کند. آن است، در واقع، یکی از راه های به دست آوردن SADAQA jariya (پاداش مداوم). بدیهی است که هرچه بیشتر می داند، یک می تواند به اشتراک بگذارید. و در بیش از یک سهام، یک می تواند به دست آوردن که قادر به رسیدن به سطوح بالاتر از بهشت.

آگاه و نادان است هرگز همان در چشم خدا به عنوان او می گوید (تفسیر معنای)، "بگو: آیا کسانی که به آن برابر می دانم که نمی دانم؟" (قرآن، زمر 39: 9) علاوه بر این، مسلمانان را تشویق به دنبال کمال در هر عمل است. محبوب ما حضرت محمد (سلام و درود بر او) گفت: "در واقع، خدا را دوست دارد که هر زمان که هر یک از شما چیزی، او آن را در بهترین راه است." (AT-طبرانی) از این رو، به دنبال کارشناسی ارشد مطالعات اسلامی در IOU یک فرصت طلایی برای اجرای این ضرب المثل نبوی است. شما صمیمانه در سفر فوق العاده از استقبال می شود "تغییر کشور از طریق آموزش و پرورش."

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید