توضیحات رسمی را مطالعه کنید

postgraduate

کارشناسی ارشد معماری محیط زیست و برنامه ریزی شهری پایدار دارای شخصیت چند رشته ای است. هدف آن آموزش متخصصان در توسعه و استفاده از معیارهای استراتژیک پایداری است تا بهبود مداخلات در قلمرو و طراحی معماری و شهری. مشکل و احترام به محیط زیست همیشه وجود دارد. علاوه بر این، آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی موجود در ساختمان ها، ابزار لازم برای درک عملکرد انرژی ساختمان های مورد نیاز، و همچنین استفاده منطقی از مواد و منابع موجود در اختیار ما، جنبه های مهم در نظر گرفتن در طرح ساختمان های جدید و برنامه ریزی شهری.

با توجه به درجه کارشناسی ارشد در معماری پایدار و بهره وری انرژی، آن را به عنوان بهترین در اسپانیا در توسعه پایدار به نظر می رسد

چرا آنها شما را آماده می کنند؟

این دوره کارشناسی ارشد چارچوب ایده آل برای بازتاب و بحث در مورد معیارهای پایدار فعلی است که اجازه می دهد تا بازیافت حرفه ای از اهمیت زیادی در مقابل مشارکت ما در اقدامات طراحی شهری، معماری و محیط زیست امکان پذیر باشد.

برای چه کسی است؟

  • معماران و مدیران فنی و مهندسین مدنی
  • کارشناسان با تجربه در تاسیسات تهویه مطبوع و برق، در میان دیگران، که می خواهند در معماری محیط زیست و شهرسازی پایدار تمرین کنند.
  • حرفه ایانی که می خواهند قادر به ادغام سیستم های کارآمد انرژی در هر نوع فضا یا ساختمان باشند.

مشخصات خروجی:

  • کارشناسان قادر به انجام اعمال حرارتی و فتوولتائیک خورشیدی و پروژه های سیستم کارآمد تهویه مطبوع می باشند.
  • متخصصان قادر به انجام گواهینامه های انرژی و ممیزی بر اساس آنچه که در استانداردهای اجباری نظیر CTE جدید دستور داده می شود. این فوق لیسانس اجازه می دهد تا به یک مدرک کارشناسی ارشد در معماری پایدار و بهره وری انرژی (MASEE) دسترسی داشته باشید.
برنامه آموزش در:
اسپانیایی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط laSalle Barcelona Postgraduate »

آخرین به روز رسانی June 14, 2018
این دوره Online
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019