کارشناسی ارشد در میانجیگری و حل مناقشه

EUCLID (Euclid University)

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد در میانجیگری و حل مناقشه

EUCLID (Euclid University)

بررسی اجمالی:

اقلیدس، یک موسسه بر اساس قرارداد بین دولتی، ارائه می دهد یک استاد آنلاین در میانجیگری و حل تعارض در همکاری با سازمان جهانی هواشناسی برلین (سازمان جهانی میانجیگری). هدف آن است که برای آماده سازی پزشکان و کارشناسان قادر به ارائه در سطح جهانی و خدمات میانجی گری موثر در تمام سطوح تضاد (بین شخصی، اجتماعی، منطقه ای، ملی و بین المللی).

تعارض شود و مخرب در تمام سطوح زندگی و جامعه است. قومی، مذهبی، روانی، اقتصادی، و غیره: ما هنوز هم در قرن جدید مملو از درگیری بین شخصی که بیان و سرچشمه در حساب های مختلف است از آنجا که درگیری به جامعه مضر است، میانجیگری و حل مناقشه تبدیل شده است یک مهارت بسیار مهم، که می تواند برای خدمت به سازمانها و نهادهای دولتی بسیاری از.

اینها برخی از موضوعات مهم مطرح شده در منحصر به فرد استاد آنلاین اقلیدس در میانجیگری و حل تعارض هستند - منحصر به فرد به دلیل توسط یک سازمان بین دولتی بین المللی متعهد به تسهیل گفت و گو و حل تعارض، و همچنین منحصر به فرد برای تحویل داده ارائه شده به طور کامل از راه دور / فرمت آنلاین است.

اقلیدس MMCR نیز منحصر به فرد برای ترکیب روانشناسی سطح شخصی با مسائل بالا سطح (دیپلماسی، گفتگوی بین دینی) و مهارت های عملی (مذاکره)، هدف این به ارائه پوشش جامع از این موضوع گسترده ای است.

برنامه تحصیلی:

دوره های مورد نیاز:

 • ACA-401 (بین المللی علمی و حقوقی نوشتن)
 • TPH-499 (استدلال و تفکر انتقادی)
 • MCM-601 (میانجیگری و حل تعارض دوره مقدماتی)
 • DIP-411 (بین المللی درگیری: تئوری و تاریخچه)
 • DIP-502 (مذاکره و مدیریت تعارض)
 • DIP-606 (پایان نامه)

انتخاب کنید اختیاری / دروس اختیاری (لیست ممکن است جامع نیست):

 • TREL-4680 (فلسفه دین)
 • قانون INT1 (حقوق بین الملل)
 • MCM-603 (وساطت: مهارت های و نرم افزار)
 • MCM-606 (ترمیمی عدالت و آشتی)
 • MCM-609 (انتقال تعارض)

شرایط پذیرش:

متقاضیان باید مدرک لیسانس یا معادل آن بین المللی خود، صادر شده توسط یک موسسه ذکر شده در یونسکو IAU کتاب / پایگاه داده WHED دارند.

متقاضیان دولت گروهی (که در حال حاضر کارکنان دولت) ممکن است بدون مدرک لیسانس پذیرفته اگر سطح خود را از آموزش و پرورش و تجربه کافی محسوب می شود. اقلیدس میتوانید از این شرکت کنندگان نیاز برای تکمیل دوره پل قبل از ثبت نام در این برنامه است.

تسلط به زبان انگلیسی (گفتاری و نوشتاری) مورد نیاز است و مورد آزمایش قرار خواهند.

انتظار می رود دانش آموزان در موقعیت به اختصاص 10 تا 15 ساعت موثر مطالعه به صورت هفتگی است.

نکات علمی / نتیجه:

این منصفانه است که می گویند برنامه هایی که اقلیدس 'بهتر است به عنوان «فاصله» توصیف به جای برنامه مطالعه' آنلاین '. این به این معنی که دانش آموزان مجبور به اتصال در یک روز و زمان برای شرکت در بحث تابلو اعلانات به عنوان است که اغلب مورد با برنامه 'آنلاین' خاص است.

در عوض، برنامه های ما بر توانایی جذب مقدار زیادی از مواد را به صورت شخصی، که آنها را برای خوانندگان سریع که خود به خود یک رکورد از خواندن کتاب های شدید و علاقه پرشور در رشته خود مناسب است. اقلیدس متقاضی فردی و گروهی مهارت های که برای موفقیت، بر اساس تجربه قبلی تایید با استفاده از مصاحبه گسترده شخصی شخصی و حرفه ای ضروری است ارزیابی می کند. از آنجا که اقلیدس برای خدمت به دیپلمات های فعال و دیگر مقامات دولتی تاسیس شد، انتظار می رود که این مهارت های حرفه ای خواهد شناخت و در این دوره از زندگی حرفه ای متقاضی نشان داده است.

در برخی موارد، ممکن است اقلیدس دوره های خاص به منظور آوردن مهارت های شخصی بین (از جمله زبان عمومی) به یک سطح مناسب (که حتی ممکن است به عنوان دروس انتخابی ذکر شده است) ارائه شده است.

پس از اتمام این برنامه، هر دانش آموز انتظار می رود که تبدیل به یک متخصص موضوع در یک دیپلماسی عملی است.

دانش آموزان برنامه ریزی برای ادامه مطالعات خود با دکترا باید گزینه پایان نامه لیسانس آموزش که به 40 کردیت گسترش نیاز اعتباری درخواست کند.

برنامه ثبت نام:

اقلیدس است ثبت نام در حال انجام (مصرف) برای این برنامه است. این قابل قبول به درخواست چند ماه پیش است اما توصیه می شود به اعمال 60-40 روز در پیش. اسلات عموم مردم بر روی یک، رویکرد این آمده اول خدمت اختصاص داده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
12 - 36 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
6,650 USD
مجموع شهریه: اولیه پذیرش هزینه + (40 * USD145) = USD 6650
Locations
آمریکا - Washington, District of Columbia
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
گامبیا - Gambia Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
آمریکا - Washington, District of Columbia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
گامبیا - Gambia Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات