کارشناسی ارشد در هوش مصنوعی

عمومی

شرح برنامه

عصر دیجیتالی شدن تغییر کرده است و شیوه تولید، ارتباط و حتی نحوه کار شهرها را تغییر می دهد. اصطلاحات هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ها به طور فزاینده ای در بخش هایی مانند بخش فناوری، بخش بهداشت و یا بخش مالی متفاوت هستند.

هوش مصنوعی باز می شود تا کارایی، دقت و کاهش خطر. در واقع، برآورد شده است که بخش هوش مصنوعی، بازار کار را با ایجاد بیش از 2.3 میلیون فرصت شغلی جدید مرتبط با این زمینه، تبدیل خواهد کرد. این بدان معنی است که کارگران در عصر دیجیتال باید با چالش های جدید مانند پاسخ به رفتار هوشمند ماشین ها، توانایی درک زبان و برقراری ارتباط با شبکه های دستگاه های مرتبط، سازگار باشند.

کارشناسی ارشد هوش مصنوعی از سه نقطه مدرسه کسب و کار دیجیتال به دانش آموزان اجازه می دهد تا مفاهیم و عناصر ضروری هوش مصنوعی را بدست آورند تا بتوانند پروژه ها را در این زمینه با موفقیت انجام دهند. در اجرایی دانش آموزان سه بلوک بزرگ را پوشش خواهند داد. یک بلوک آغازین، جایی که آنها عناصر کلیدی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین را درک می کنند. در بلوک دوم، برنامه اجرایی، دانش آموزان جنبه هایی نظیر استدلال، پردازش زبان طبیعی، شبکه های عصبی و سیستم های چندگانه را پوشش خواهند داد. این امر به آنها امکان می دهد تا عملکرد و کاربرد هوش مصنوعی را درک کنند. در نهایت، دانش آموزان یک بلوک تخصصی را پوشش خواهند داد که در آن می توانند بین کسب یک نمایه فنی، تعمیق در فن آوری های کاربردی هوش مصنوعی یا مشخصات کارآفرینی کسب و کار و دادن دیدگاه کسب و کار به دانش کسب شده در استاد، را پوشش دهند. در نهایت، مهم است که تأکید کنیم که ماهیت عملی عملا برنامه، دانش آموز را قادر می سازد بلافاصله دانش کسب شده در طول استاد را اعمال کند.

اهداف و مزایا

استاد هوش مصنوعی با هدف:

 • پایه های هوش مصنوعی را برای همه حرفه ای ها که می بینند که چگونه برنامه های کاربردی در یادگیری ماشین در بخش های آنها، راه مدیریت مدل های کسب و کار را تغییر می دهند، کسب دانش فنی لازم برای رهبری پروژه های هوش مصنوعی می کند.
 • به مفاهیم و مفاهیم کلیدی هوش مصنوعی و همچنین روش ها و تکنیک های مورد استفاده برای حل مشکلات در این زمینه رجوع کنید.
 • بدانید که الگوریتم های اصلی و مدل های آماری مربوط به آموزش ماشین را قادر به اجرای آنها در حل مشکلات در مناطق مختلف صنعت است.
 • درک مفهوم استدلال و همچنین انواع آن (نظارت و عدم نظارت) را بدانید تا بدانید که چه تکنیک ها و ابزارها بسته به آن استفاده می شود.
 • بدست آوردن دانش اساسی در مورد هماهنگی عوامل هوشمند.
 • قادر بودن پروژه های هوش مصنوعی را نه تنها از لحاظ فنی، بلکه همچنین مدیریتی نیز هدایت می کند.

برنامه درسی در 7 مدول از ماه اکتبر هر سال توسعه یافته است که طی شش ماه توسعه یافته است. برای این است که یک پروژه واقعی کسب و کار اضافه شود که در انتهای اولین ماژول آغاز خواهد شد و در طول دوره برنامه اجرا خواهد شد و همچنین یک کارگاه مدیریت پروژه انجام خواهد شد.

دانش آموزان یک فضای مجازی مشترک با یک پایگاه اطلاعاتی متداول و یک قسمت تخصصی دارند که می توانند از لحظه اول بین دو برنامه سفر: تجارت یا تکنولوژیکی را انتخاب کنند.

دانشجوی برنامه ریزی شده در کسب و کار برنامه های برنامه نویسی ندارد و امتحان دانشجویان نیازی به برنامه ریزی و معادلات ندارد

دانش آموز برنامه سفر تکنولوژیکی در برنامه های آموزشی هدایت شده شرکت خواهد کرد که در هیچ موردی به عنوان بخشی از یک موضوع مستقل انجام نخواهد شد، بلکه به عنوان «تفسیر» موضوعات مشابه انجام می شود.

آثار دانشجویان هر یک از برنامه های کسب و کار، توسط دانشجویان برنامه ی تکنولوژیکی و برعکس، مورد بررسی قرار می گیرد تا به بحث در مورد مشکلات تکنولوژیک ایده های تجاری در برنامه ی کسب و کار، و همچنین بحث سودآوری و بازاریابی پیشنهادات تکنولوژیک

بخشی از تمرینات عملی این برنامه بر پایه راه اندازی از نقطه نظر تکنولوژیکی یا از نقطه نظر تجاری ایده ها و پروژه های ارائه شده توسط هر یک از برنامه های سفر استوار است.

پروژه درس برای دو برنامه سفر متفاوت خواهد بود:

 • کسب و کار
  • یک طرح کسب و کار 10 ساله برای یک شرکت بر اساس سرمایه گذاری قوی در هوش مصنوعی ایجاد خواهد شد
  • پروژه مشاوره کسب و کار از یک مورد واقعی کسب و کار
 • تکنولوژیکی
 • یک برنامه برنامه ریزی برای یک برنامه پیچیده هوش مصنوعی توسعه خواهد یافت

ساختار برنامه (* موضوع تغییرات)

قبل از آغاز سال تحصیلی، یک مدل مقدماتی برای تسهیل مدیریت پلت فرم و ایجاد یک فیلمبرداری به مدل یادگیری "on-line" وجود دارد.

ماژول ها در سه بلوک هادی دسته بندی می شوند که کل برنامه را می چرخاند، که عبارتند از:

 • بلوک I. - مبانی، که در آن مفاهیم هوش مصنوعی و یادگیری ماشین تعریف شده است.
 • بلوک II- تخصص، که در آن مفاهیم و عناصر کلیدی AI ارائه شده است، و همچنین کاربرد آنها در بخش های مختلف
 • بلوک III- مدیریت پروژه های هوش مصنوعی بزرگ که در آن مفاهیم و عناصر لازم برای انجام پروژه های هوش مصنوعی با موفقیت ارائه می شوند.

مشخصات شرکت کنندگان

ماژول های این دوره برای حرفه ای ها از بخش های مختلف طراحی شده اند که قصد دارند تا توسعه حرفه حرفه ای خود را تسریع بخشند و درک نقش مهمی که هوش مصنوعی به دست می آورند:

 • مدیران و مدیران پروژه که می خواهند ظرفیت مدیریت خود را برای اجرای پروژه های مرتبط با هوش مصنوعی گسترش دهند.
 • افراد با تجربه یا حرفه ای در زمینه هوش مصنوعی که مایل به پیشرفت تحصیلی خود هستند.
 • مشاوران و متخصصین بخش هوش مصنوعی که می خواهند مشخصات خود را آماده، به روز رسانی و تکمیل کنند، در نتیجه موقعیت رقابتی خود را در بازار ایجاد می کنند

توصیه می شود که دانش آموزان یک پروفایل از زمینه های زیر: علوم کامپیوتر، اقتصاد، مدیریت کسب و کار، ریاضیات، و یا تخصص های دیگر است که شامل یک مولفه تحلیلی قوی

چشم انداز شغلی

در سه امتیاز مدرسه کسب و کار دیجیتال ما در آموزش به عنوان موتور تغییر، رشد و ارتقاء شخصی و حرفه ای شرط می بندیم. استفاده از مهارت های توسعه یافته در سراسر اجرایی در زمینه حرفه ای به رشد و بهبود سازمان ها در دست ارزش های اساسی سه امتیاز کمک خواهد کرد. مدرسه بازرگانی دیجیتال.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

No hay elección: las nuevas tecnologías ya no son un mero valor añadido, sino que se han convertido en la única vía para lograr la competitividad y la continuidad de las empresas. Una tendencia que no ... اطلاعات بیشتر

No hay elección: las nuevas tecnologías ya no son un mero valor añadido, sino que se han convertido en la única vía para lograr la competitividad y la continuidad de las empresas. Una tendencia que no sólo está operando grandes cambios en el seno de organizaciones, sino también en la sociedad del conocimiento en su conjunto. اطلاعات محدود
اسپانیا آنلاین