کارشناسی ارشد روانشناسی

عمومی

شرح برنامه

استاد آنلاین برنامه های برجسته روانشناسی

برنامه کارشناسی ارشد آنلاین در روانشناسی می تواند به عنوان دروازه ای برای درک رفتار انسان و شیوه های بنیادی همراه با حرف روانشناسی تعریف شود. شما درک عمیقی از تشخیص روانشناختی ، پیشگیری و درمان اختلالات روانی و عاطفی کسب خواهید کرد.

 • 4-8 جلسه
 • 36-48 واحد
 • 18 تا 24 ماه برای تکمیل

برنامه های کارشناسی ارشد آنلاین هر سال در بهار ، تابستان ، پاییز و زمستان تاریخ شروع گروه را ارائه می دهند. آخرین مهلت ارسال برای گروه تابستانی جمعه 8 اردیبهشت است.

واحدهای 36-48 این برنامه بسته به مدت زمان انتخابی شما در 18 تا 24 ماه می تواند تکمیل شود. پس از اتمام برنامه ، شما در رشته های مختلف حرفه ای آماده پیگیری انواع مشاغل در زمینه روانشناسی خواهید بود.

برنامه آنلاین Master of Arts in Psychology درک گسترده ای از رفتار انسان و اصول اساسی حوزه روانشناسی به شما می دهد. با ساختاری با چارچوب بالینی ، این برنامه شما را از طریق کلاس های آنلاین و کار دروس ، تئوری و تمرین اساسی روانشناسی در معرض دید شما قرار می دهد.

این که آیا می خواهید وارد حوزه خدمات انسانی شوید ، شغلی خود را در یک زمینه مرتبط پیش ببرید یا تحصیلات دکتری روانشناسی را دنبال کنید ، شما آماده خواهید بود تا تخصص روانشناسی خود را در تلاش حرفه ای یا دانشگاهی بعدی خود به کار بگیرید.

کارشناسی ارشد آنلاین روانشناسی در سراسر آمریکا در دسترس دانشجویان است.

بررسی اجمالی برنامه درسی کارشناسی ارشد روانشناسی

کارشناسی ارشد آنلاین ما در برنامه درسی روانشناسی به شما می آموزد که مفاهیم اصلی روانشناسی را به شما معرفی می کنند و شما را با تئوری هایی که پزشکان بالینی در موقعیت های واقعی به کار می برند ، معرفی می کند. شما به عنوان یک دانش آموز ، اختلالات روانی و عاطفی را کشف خواهید کرد ، تحقیق می کنید و روش های ارزیابی را نیز ارزیابی می کنید ، زیرا می آموزید که چگونه می توان از اصول روانشناختی برای ارزیابی شخصیت و هوش استفاده کرد.

این برنامه درسی طراحی شده است تا طیف گسترده ای از مطالب موضوعی عملی و بالینی را که در سکوی کلاس مجازی زنده می شوند ، مورد بررسی قرار دهد. شما می توانید چندین گزینه را انتخاب کنید ، این امکان را به شما می دهد تا برنامه مطالعاتی خود را سفارشی کنید تا روی مباحث و مناطقی که مورد علاقه شما هستند تمرکز کنید.

دوره های برنامه روانشناسی آنلاین

محتوای آنلاین و کار دوره ای Pepperdine بیانگر پیچیدگی و اعتبار دانشگاهی گزینه on-campus است. دوره ها ضمن ارائه بینش در مورد موضوعاتی مانند مشاوره چند فرهنگی و پیشرفت شغلی ، شما را با طیف وسیعی از تکنیک های روان درمانی آشنا می کند.

دانشجویان پنج دوره پایه ، نه دوره اصلی را گذرانده و دو دوره انتخابی را انتخاب می کنند. در اینجا نمونه ای از دوره هایی که در دوره آنلاین کارشناسی ارشد هنر در روانشناسی تحصیل خواهید کرد:

 • روانشناسی سازمانی صنعتی
 • تشخیص و درمان اختلالات سلامت روان
 • مهارت های بین فردی و گروه درمانی
 • تروما در جمعیت های مختلف
 • نظریه های مشاوره و روان درمانی
 • تکنیک های تئوری توسعه شغلی
 • تکنیک های مشاوره و روان درمانی
 • تحقیق پیشرفته و نگارش علمی
 • مداخلات بالینی با کودکان ، بزرگسالان و نوجوانان

دوره های بنیاد به عنوان بخشی از برنامه کارشناسی ارشد ارائه می شود و اگر در هفت سال گذشته موفق به کسب "B" یا کلاسهای بهتر در دوره های مربوط به دوره های مورد نیاز شوید ، ممکن است از این کار انصراف دهید.

بررسی پذیرش

OnlineP Psychology @ Pepperdine به دنبال دانش آموزانی است که ضمن پیشرفت توانایی خود برای خدمت به افراد نیازمند ، در درک عمیق از رفتار انسان متعهد هستند. ما برنامه های کاربردی را به صورت متحرک پذیرش می کنیم و به شما گزینه ای را برای شروع به دست آوردن مدرک روانشناسی خود در زمانهای مختلف در طول سال ارائه می دهیم.

برای درخواست ، شما باید یک مدرک لیسانس از یک موسسه معتبر منطقه ای داشته باشید. شما نیازی به ارائه نمرات GRE به عنوان بخشی از برنامه خود ندارید. 36-48 واحد را در مدت 18 تا 24 ماه تکمیل خواهید کرد ، بدون نیاز به تمرین یا کارآموزی. متقاضیانی که از مهلت ارسال اولویت بهره مند می شوند ، هزینه درخواست خود را از دست داده اند.

مسیرهای شغلی بعد از برنامه روانشناسی آنلاین

با داشتن مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی از Pepperdine ، شما قادر خواهید بود تا حرفه خود را با اشتیاق خود برای کمک به دیگران تراز کنید. شما آماده می شوید تحصیلات دکتری یا اشتغال را در یک مجموعه مرتبط با خدمات انسانی مانند بهداشت روانی عمومی ، آموزش ، مراقبت های بهداشتی ، دولتی یا بخش شرکتی دنبال کنید.

بازار کار متنوع است و هر دو گزینه شغلی مستقل و تیم محور را شامل می شود.

در اینجا برخی از نقشهایی که ممکن است پس از کسب کارشناسی ارشد روانشناسی خود به صورت آنلاین برای انجام آنها واجد شرایط باشید ، آورده شده است:

 • هماهنگ کننده مراقبت
 • متخصص رشد کودک
 • متخصص تخصصی ارتباطات
 • استخدام شرکت
 • مربی اجرایی
 • گرانت نویسنده
 • تسهیل کننده گروه
 • تحلیلگر بازار
 • مدیر برنامه / مدیر
 • دستیار تحقیق

کارشناسی ارشد Pepperdine در تجربه آنلاین روانشناسی

دانشکده آموزش و روانشناسی فارغ التحصیل Pepperdine در تلاش است تا دانش آموزان را برای اشغال نقش های رهبری در حرفه هایی که بر رفاه و کیفیت زندگی افراد ، خانواده ها و جوامع نیازمند تأثیر می گذارد ، توسعه و الهام بخش.

با برنامه کارشناسی ارشد روانشناسی روانشناسی ، با جامعه ای دلگرم کننده از محققان و مربیان روبرو خواهید شد که آرزوی شما را برای ایجاد بیشترین تأثیر ممکن بر افراد تحت فشار با اختلالات روانی و عاطفی در میان می گذارند. از طریق ترکیبی از علم روانشناسی ، نظریه و تمرین پزشک ، شما آماده می شوید تا قدم بعدی در سفر خود بردارید.

آخرین به روز رسانی May 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology (GSEP) provides innovative academic programs dedicated to building scholar-practitioners through hands-on learning. We shape individua ... اطلاعات بیشتر

Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology (GSEP) provides innovative academic programs dedicated to building scholar-practitioners through hands-on learning. We shape individuals who will be catalysts for inspiration and change. اطلاعات محدود