کارشناسی ارشد علوم انسانی دیجیتال

عمومی

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد علوم انسانی دیجیتال یک برنامه دو ساله در سطح پیشرفته در علوم انسانی دیجیتال ، اصلی ترین رشته تحصیلی است.

علوم انسانی دیجیتال یک رشته مطالعه میان رشته ای است که نشان دهنده پلی بین هنر و علوم انسانی و فناوری اطلاعات است . این امر بیشتر از طریق آکادمی ، عمدتاً از طریق همکاری با بخش میراث فرهنگی ، فراتر از دانشگاه است.

این برنامه کارشناسی ارشد دو ساله در علوم دیجیتالی مناسب برای افرادی است که می خواهند با فناوری کار کنند تا راهکارهای خلاقانه ای را در طیف وسیعی از حوزه های علوم انسانی در موسسات میراث فرهنگی ، آژانس های عمومی ، سازمان های بین المللی و شرکت های خصوصی ابداع کنند . این برنامه با هدف ایجاد توانایی کلی در فهم و بکارگیری روشهای دیجیتالی و همچنین ایجاد برنامه ها و راه حلهای عملی در مکانهای کاری ، متوسل شدن به رویکردهای بین رشته ای و همکاری بین بخشی است.

این برنامه در علوم انسانی دیجیتال از نزدیک با تحقیقات در Linnaeus University ، ابتکار عمل آن در علوم انسانی دیجیتال و همچنین انستیتو ، از طریق سازمان iSchools به تعداد زیادی از دانشگاه های بین المللی متصل است.

درجه

  • کارشناسی ارشد هنر (120 اعتبار)
  • رشته اصلی مطالعه: علوم انسانی دیجیتال

برنامه تحصیلی

ترم 1: مقدمه و مطالعات عمیق علوم انسانی دیجیتال ، تئوری انتقادی و تحول دیجیتال و روشهای تحقیق دیجیتال برای علوم انسانی را ارائه می دهد.

ترم 2: مقدمه ای درباره پیچیدگی های مربوط به دیجیتالی کردن میراث فرهنگی ، از جمله موضوعات مربوط به اخلاق ، سیاست و سیاست در دنیای دیجیتال ، و همچنین فناوری های تعامل با میراث فرهنگی و سایر داده های تحقیق علوم انسانی ، و پیوند دادن داده ها در وب معنایی.

ترم 3: دوره های انتخابی ارائه می شود که دانش آموز با هماهنگی با مشاوران برنامه برای انتخاب مدرکی انتخاب می کند که دارای کلیت منسجم در موضوع انتخاب باشد (مثلاً علوم دیجیتال و کتابخانه و علوم اطلاعات ، علوم دیجیتال و تاریخ ، دیجیتال) علوم انسانی و تحول دیجیتال ، علوم دیجیتالی و روشهای فشرده داده و غیره).

این موضوع همچنین با موضوع پایان نامه نهایی هماهنگ خواهد شد.

ترم 4: یک پروژه درجه 30 اعتبار ECTS.

فاصله

برای تحصیل در رشته های تحصیلی، فرصت های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد تا از آموزش در کالج. به این معنی است که تا حد زیادی، شما قادر به برنامه ریزی مطالعات خود را، هر دو در شرایط زمان و مکان.

با این حال ، به خاطر داشته باشید که بیشتر آموزش از راه دور شامل تعدادی سخنرانی اجباری دیجیتال و سمینارهای دیجیتال در طول روزهای هفته است. برخی از آموزش از راه دور همچنین شامل افراد اجباری است که برای آنها باید به V toxjö یا Kalmar سفر کنید.

چندین راه مختلف برای دانش آموز بودن از راه دور وجود دارد که مخرج مشترک این است که بخش بزرگی از کار مطالعه شما در وب انجام می شود. شما با معلم و دانشجویان دیگر خود با استفاده از یک بستر یادگیری با انجمن های گفتگو ، کار گروهی ، سخنرانی های ضبط شده یا جلسات ویدیویی با استفاده از وب کم ارتباط برقرار می کنید.

شرایط ورود

شرایط ورود عمومی برای مطالعات در سطح چرخه دوم و شرایط ورود ویژه:

  • حداقل 90 اعتبار شامل کار مستقل حداقل 15 اعتبار با هنر و علوم انسانی یا علوم اجتماعی به عنوان اصلی ترین رشته تحصیلی ، یا انفورماتیک ، علوم اطلاعات ، علوم رایانه یا یک رشته مرتبط.
  • انگلیسی انگلیسی B / English 6.

حرفه

این برنامه دانشجویان را برای مشاغل فعلی و آینده در بخش های دولتی و خصوصی از جمله مؤسسات میراث فرهنگی ، مؤسسات دولتی و شرکتهایی که خدمات مرتبط ارائه می دهند ، آماده می کند. علاوه بر این ، این برنامه پایه و اساس مطالعات دکتری را فراهم می کند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located.

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located. اطلاعات محدود
Växjö , کالمر + 1 بیشتر کمتر