کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی (دانشگاه Northumbria)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

دانشگاه Northumbria

ساختار و محتوا

دانشگاه نورثومبریا با مجوز رسمی AACSB دوگانه در سطح 1٪ از گروه کسب و کار گروه نخبگان در سراسر جهان شرکت می کند. این اعضای گروه نخبگان شامل دانشگاه فناوری نانیانگ و دانشگاه مدیریت سنگاپور هستند.

فلسفه برنامه از اصول تمرین بازتابی و یادگیری تجربی ناشی می شود. شما با اصول و تئوری های شغلی ، مدیریتی و سازمانی درگیر خواهید شد که چارچوب هایی را برای بررسی ، تأمل ، تحلیل و تحلیل و نقد شیوه های موجود فردی و سازمانی در اختیار شما قرار می دهد.

شما همچنین دانش و مهارت های جدیدی را ایجاد خواهید کرد که باعث می شود تا روش های پیشرفته تر و مناسب تر تشویق شود. نتيجه اين فرآيند، به منظور ايجاد توانايي استراتژيک و درک تغييرات مديريت و مسائل سازمانی معاصر، يک ارزيابی انتقادی خواهد بود. توسعه دانش آموزان به عنوان مدیران و رهبران برای به حداکثر رساندن عملکرد سازمان، این فلسفه را پایه ریزی می کند.

این برنامه از 10 واحد تشکیل شده است و ممکن است در مدت زمان حداقل 15 ماه با روش ارزیابی 100٪ مبتنی بر تکالیف به پایان برسد. برنامه استقراء در مقطع کارشناسی ارشد در طول دو دوره اول برنامه برای حمایت از دانشجویی با مهارت و دانش واگذاری خوب انجام خواهد شد. هدف از آماده سازی پایان نامه و روش تحقیق ، آماده سازی دانش آموز برای پایان نامه خود است.

این برنامه تحت دانشکده کسب و کار نیوکاسل دانشگاه Northumbria ارائه شده است.

 • رهبران و زمینه آنها
 • مدیریت مالی
 • مدیریت منابع انسانی و توسعه
 • مدیریت عملیات و ارتقای سازمانی
 • استراتژی و تغییر در محیط جهانی
 • مدیریت بازاریابی - رویکرد ارتباطی
 • تجزیه و تحلیل تحقیقات کسب و کار
 • مسائل معاصر در مديريت
 • تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری و عملکرد
 • کارشناسی ارشد مدرسه کسب و کار نیوکاسل

توالی ماژول ممکن است برای هر اصطلاح متفاوت باشد.


مدت زمان

شما می توانید این برنامه را ظرف 15 ماه کامل کنید.


تشخیص حرفه ای و اعتباربخشی

 • 1٪ کسب و کار مدرسه در سراسر جهان با انجمن به پیشرفته دانشکده های کسب و کار (AACSB)
 • 22 برای برنامه کسب و کار (راهنمای دانشگاه سانتا تایمز 2013)
 • Top 10 برای کارآموزی در سطح کارشناسی ارشد (راهنمای دانشگاه سانتا تایمز، 2012)


شرایط ورود

تکمیل موفقیت آمیز مدارک تحصیلی در کسب و کار و مدیریت با 3 سال تجربه کاری. مدارک دیگر بر اساس یک مورد مورد بررسی قرار می گیرند و تصمیم نهایی در دانشگاه است.

الزامات انگلیسی:

IELTS 6.5 یا معادل آن


روش تحویل

هر دوره یک دوره 13 هفته ای است که حداقل 2 تا 3 درس را پوشش می دهد. هر مدلی با 11 تا 48 ساعت جلسه سخنران / سمینار ارائه می شود. این جلسه در روزهای هفته و یا بعد از ظهر آخر هفته انجام خواهد شد.


روش های ارزیابی

تمام ارزیابی در این برنامه از طریق تکالیفی است که از آنها انتظار می رود دانش آموزان دانش مرتبط را در یک زمینه سازمانی به کار گیرند.


فارغ التحصیلی و درجه

دانشجویانی که ماژول های تعیین شده در ساختار دوره را با موفقیت تکمیل و تصویب می کنند ، از دانشگاه Northumbria به کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی اعطا می شوند.

جوایز تحصیلی همانند آنهایی است که به فارغ التحصیلان دانشگاه اعطا می شوند.


هزینه برنامه

هزینه کل شامل ثبت نام دانشگاه ، سخنرانی / آموزش / کارگاه آموزشی و ارزیابی هایی از قبیل تکالیف / تست / امتحانات / پروژه ها (در صورت امکان) ، مواد برنامه با فرمت دیجیتالی ، درجه (در صورت کسب درآمد) و متن می باشد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning oppo ... اطلاعات بیشتر

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning opportunities. اطلاعات محدود
سنگاپور , سنگاپور , سنگاپور + 2 بیشتر کمتر

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited