کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

عمومی

شرح برنامه

قبل از تحصیل

برنامه دوره کارشناسی ارشد دو ساله "کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی برای رهبران جهانی و متخصصان تجارت" مجموعه ای از شایستگی ها را آموزش می دهد که چندین برابر فرصت های شغلی شما را افزایش می دهد. مدیران بلندپرواز دوره آموزش پاره وقت و چالش برانگیز را دریافت می کنند و شانس دریافت مدرک دانشگاهی معتبر بین المللی را دریافت می کنند.

بررسی اجمالی

برنامه MBA بیانگر یک آموزش کلی گرا با تمرکز بین المللی قوی است که باعث ارتقاء و بهبود مهارت های حرفه ای و اجتماعی دانش آموزان می شود. شرکت کنندگان در این دوره یاد می گیرند که چگونه به طور سیستماتیک مشکلات کارآفرینی را شناسایی و تحلیل کنند ، راه حلهای مناسب ارائه دهند و تصمیمات مربوطه را نیز اتخاذ کنند.

این برنامه علاوه بر آموزش روشهای رهبری و مذاکره ، بر توسعه و ارتقاء مهارتهای اجتماعی در مورد کار گروهی ، ارتباطی و ارائه است. شرکت کنندگان از هر دو ارز با دانش آموزان دیگر و شبکه مستقر در MCI از مدرسان بین المللی سود می برند. دانش تازه بدست آمده و همچنین شایستگی های بین فرهنگی و مهارت های اجتماعی که در این دوره تدریس می شود ، فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا به وظایف مدیریت آینده و مسئولیت های رهبری استراتژیک تسلط کافی داشته باشند.

پذیرش

متقاضیان پذیرش بصورت چرخشی پذیرفته می شوند. مدارک لازم به صورت آنلاین ارسال می شود.

پیش نیازها

  • مدرک کارشناسی ارشد از یک دانشگاه شناخته شده
  • حداقل 3 سال تجربه حرفه ای در یک موقعیت واجد شرایط قبل از شروع برنامه (در حالت ایده آل ، فعالیت حرفه ای واجد شرایط نیز در طول برنامه MBA)
  • اثبات دستور کافی انگلیسی

روش پذیرش

مراحل پذیرش شامل عناصر زیر است:

  • فرم درخواست
  • اثبات تسلط کافی به زبان انگلیسی
  • مصاحبه
  • تصمیم گیری

کاربرد

درخواست باید در قالب یک فرم درخواست استاندارد همراه با مدارک مورد نیاز (CV ، مقاله ، مدرک کارشناسی از دانشگاه معتبر) ارسال شود. حداقل 3 سال تجربه حرفه ای در موقعیت واجد شرایط قبل از شروع برنامه (در حالت ایده آل ، یک فعالیت حرفه ای واجد شرایط نیز در طول برنامه MBA).

اثبات تسلط کافی به زبان انگلیسی

برای داوطلبانی که زبان اول آنها انگلیسی نیست: گواهینامه آزمون TOEFL یا معادل آن (ر.ک. چارچوب مرجع اروپایی برای زبانها: کاربر ماهر) لازم است. نمرات از تاریخ برگزاری آزمون به مدت سه سال معتبر است.

آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL)
آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) می تواند در هر مرکز بین المللی TOEFL انجام شود. حداقل یک نمره از 92 امتیاز در یک تست مبتنی بر اینترنت لازم است.


IELTS (ACADEMIC) - سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی
حداقل نمره 6.5.

مصاحبه

مصاحبه به متقاضیان فرصتی را ارائه می دهد تا شخصا خود را معرفی کنند، سابقه شغلی خود را توضیح دهند، انگیزه های خود را برای این برنامه توضیح دهند و همچنین اهداف حرفه ای خود را در میان مدت مشخص کنند. مصاحبه مبتنی بر اسکایپ نیز ممکن است.

تصمیم گیری

یک کمیته پذیرش در مورد پذیرش متقاضی در برنامه کارشناسی ارشد تصمیم می گیرد.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

MCI Management Center Innsbruck follows the concept of an Entrepreneurial School®. MCI empowers motivated people to achieve outstanding performance, provides profound academic competence and creates i ... اطلاعات بیشتر

MCI Management Center Innsbruck follows the concept of an Entrepreneurial School®. MCI empowers motivated people to achieve outstanding performance, provides profound academic competence and creates innovative know-how transfer within a strong international network. اطلاعات محدود
اینسبروک , آنتورپ + 1 بیشتر کمتر