کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

قبل از تحصیل

برنامه دوره کارشناسی ارشد دو ساله "کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی برای رهبران جهانی و متخصصان تجارت" مجموعه ای از شایستگی ها را آموزش می دهد که چندین برابر فرصت های شغلی شما را افزایش می دهد. مدیران بلندپرواز دوره آموزش پاره وقت و چالش برانگیز را دریافت می کنند و شانس دریافت مدرک دانشگاهی معتبر بین المللی را دریافت می کنند.

بررسی اجمالی

برنامه MBA بیانگر یک آموزش کلی گرا با تمرکز بین المللی قوی است که باعث ارتقاء و بهبود مهارت های حرفه ای و اجتماعی دانش آموزان می شود. شرکت کنندگان در این دوره یاد می گیرند که چگونه به طور سیستماتیک مشکلات کارآفرینی را شناسایی و تحلیل کنند ، راه حلهای مناسب ارائه دهند و تصمیمات مربوطه را نیز اتخاذ کنند.

این برنامه علاوه بر آموزش روشهای رهبری و مذاکره ، بر توسعه و ارتقاء مهارتهای اجتماعی در مورد کار گروهی ، ارتباطی و ارائه است. شرکت کنندگان از هر دو تبادل با دانشجویان دیگر و همچنین شبکه مدرسان بین المللی MCI تأسیس می کنند. دانش تازه بدست آمده و همچنین شایستگی ها و مهارت های بین فرهنگی ، که در این دوره تدریس می شود ، فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا به درستی وظایف مدیریت آینده و مسئولیت های رهبری استراتژیک را به درستی فرا گیرند.

پذیرش

متقاضیان پذیرش بصورت چرخشی پذیرفته می شوند. مدارک لازم به صورت آنلاین ارسال می شود.

تاریخ

مهلت درخواست تاریخ مصاحبه
1 02.02.2020 10.03.2020
2 29.03.2020 23.04.2020
3 31.05.2020 15.09.2020
4 23.08.2020 15.09.2020

پیش نیازها

در اصل ، این برنامه افرادی را که دارای مدرک دانشگاهی در مقطع لیسانس هستند حداقل یا حداقل 3 سال تجربه حرفه ای مربوطه را می پذیرد.

علاوه بر این، متقاضیان باید مدارک کافی در مورد زبان انگلیسی را ارائه دهند. شواهد مربوطه نباید بیش از سه سال باشد و ممکن است شامل گواهی های صادر شده برای تکمیل هر یک از معاینات زیر باشد:

  • TOEFL (نمره حداقل 92)
  • آیلتس (حداقل امتیاز 6.5)

روش پذیرش

مراحل پذیرش شامل عناصر زیر است:

  • فرم درخواست
  • نامه تشویق
  • اثبات دستور کافی انگلیسی
  • مصاحبه
  • تصمیم گیری

کاربرد

درخواست باید از طریق یک برنامه آنلاین همراه با مدارک مورد نیاز (CV ، مقاله) ارسال شود. موفقیت آمیز اولین مدرک دانشگاهی و حداقل 5 سال تجربه حرفه ای در یک موقعیت واجد شرایط قبل از شروع برنامه Master (در حالت ایده آل ، یک فعالیت حرفه ای واجد شرایط نیز در طول برنامه کارشناسی ارشد) الزامی است.

نامه تشویق

از متقاضیان خواسته می شود كه مقاله ای را در مورد انگیزه های خود برای ثبت نام در این برنامه ارائه دهند.

اثبات دستور کافی انگلیسی

گواهی آزمون تافل یا آیلتس. نمرات از تاریخ برگزاری آزمون به مدت سه سال معتبر است.

آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL)

آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) ممکن است در هر مرکز بین المللی TOEFL انجام شود. حداقل یک نمره از 92 امتیاز در یک تست مبتنی بر اینترنت لازم است.

  • آیلتس آکادمیک - سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی
  • نمره حداقل 6.5

مصاحبه

این مصاحبه به متقاضیان این فرصت را می دهد تا خود را به صورت شخصی ارائه دهند ، در مورد حرفه قبلی خود اظهار نظر کنند ، و انگیزه خود را برای درخواست و همچنین اهداف حرفه ای میان مدت خود توضیح دهند.

تصمیم گیری

یک کمیته پذیرش در مورد پذیرش متقاضی در برنامه استاد تصمیم می گیرد.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2019

درباره این دانشگاه

MCI Management Center Innsbruck follows the concept of an Entrepreneurial School®. MCI empowers motivated people to achieve outstanding performance, provides profound academic competence and creates i ... اطلاعات بیشتر

MCI Management Center Innsbruck follows the concept of an Entrepreneurial School®. MCI empowers motivated people to achieve outstanding performance, provides profound academic competence and creates innovative know-how transfer within a strong international network. اطلاعات محدود
اینسبروک , آنتورپ + 1 بیشتر کمتر