کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

عمومی

شرح برنامه

آموزش موبایل در آموزش از راه دور MBA

با برنامه جدید کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی، SRH Fernhochschule است این ایده از آموزش از راه دور انعطاف پذیر به طور مداوم توسعه یافته: مفهوم یادگیری سیار مطالعه معتبر ترکیبی با استفاده از رسانه های جدید انعطاف پذیر. به طور خاص، این بدان معنی است که شما می توانید از iPad خود را فراخوانی همه البته محتوای MBA دیجیتال آموزش از راه دور، ما از شما می خواهیم برای شروع مطالعات خود را در دسترس هستند. شما یاد می گیرید چند رسانه ای با متن، پادکست ها، و ویدئو ها - هر جا که هستید و هر چه می خواهید فقط از آن را یاد بگیریم.

اطلاعات و دانش ارز در eCampus


در طول ترم، تبادل فشرده در مورد SRH E-دانشگاه از راه دور دبیرستان انجام شده است.آموزش از راه دور MBA خود را با سخنرانی های مجازی و تمرین همراه است. از شروع مطالعه در شما با یک مربی از استادان در سمت خود را که شما برای و در هر زمان مراقبت را برای شما در دسترس است. علاوه بر این، شما همیشه می توانید مشاور شخصی خود را در دولت در E-پردیس برسد.

آموزش از راه دور با درس کلاس جمع و جور


در یک رویداد ضربه کردن در آغاز مطالعات خود را، شما می توانید واحد کار خود را - آی فون - خواهد شد و در روش یادگیری جدید از "آموزش موبایل" معرفی شده است. در پایان هر ترم، یک رویداد پنج روزه جمع و جور به حضور گرفت. به عنوان بخشی از این رویداد، استادان، مدرسان و دانش آموزان مبادله اطلاعات در مورد محتوای البته.علاوه بر این، شما لذت بردن از یک برنامه چارچوب به چالش کشیدن و آشنا به دانش آموزان همکار خود یکدیگر را بهتر می دانم. در این حضور جمع و جور، امتحانات مربوطه را می توان گرفته شده است.

تخصصی مدیریت بازرگانی


مفهوم آموزش موبایل دانش آموزان با انعطاف پذیری کامل در توسعه برنامه های درسی فراهم می کند. شما یاد می گیرید که در آن و هر زمان که آنها می خواهند. برای دیدار با اهداف حرفه ای فردی دانش آموزان MBA پاسخگویی به SRH از راه دور دبیرستان ارائه می دهد سه تخصص در آموزش از راه دور MBA. با تمرکز بر مدیریت منابع انسانی، بازاریابی و مدیریت مالی واجد شرایط با آموزش از راه دور MBA برای خود وظیفه مدیریت شخصا مورد نظر شما.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

"Committed to your future!" – In accord with this mission statement we offer academic Bachelor and Master programmes as well as other courses in distance education in order to prepare our students for ... اطلاعات بیشتر

"Committed to your future!" – In accord with this mission statement we offer academic Bachelor and Master programmes as well as other courses in distance education in order to prepare our students for management and leadership positions in traditional business as well as the health care and welfare sector. اطلاعات محدود