کارشناسی ارشد مدیریت مالی و کنترل

عمومی

شرح برنامه

مفهوم ابتکاری مدرسه کسب و کار

در IEBS ما یک قدم به جلو در مقایسه با مدل مدرسه سنتی کسب و کار IEBS داریم:

 • مدل یادگیری سنتی سفت و سخت است و بسیار انعطاف پذیر نیست زیرا این مدل مبتنی بر مدل جامعه استاندارد و تغییرناپذیر است.
 • مدل یادگیری IEBS مدرن ، انعطاف پذیر و تطبیقی است زیرا به منظور پاسخگویی به دنیای امروز و تغییر مداوم طراحی شده است.
 • ما یادگیری پیشنهادی را ارائه می دهیم که فن آوری و نوآوری را به عنوان بخشی از موضوع مورد استفاده قرار می دهد ، و همیشه دانش فعلی را ارائه می دهد.
 • ما به یک الگوی یادگیری 2.0 فکر می کنیم که توانایی "یادگیری یادگیری" را در اولویت قرار می دهد ، و مهارت های لازم برای موفقیت آمیز با چالش های امروز را توسعه می دهد.
 • ما با تشکر از وب 2.0 ، مدل های سنتی را به عنوان روش مورد با جدیدترین جریان های یادگیری ادغام می کنیم.

از این گذشته ، یک کتاب دیگر به ما تضمین نمی کند که همه چیزهایی را که باید در زندگی بدانیم یاد خواهیم گرفت.

در IEBS ، دانش آموز آماده می شود تا از طریق شیوه ای جدید برای انجام امور تجاری ، به یک حرفه ای پیشرو تبدیل شود ، که توانایی نوآوری ، تعهد و ارزشی برای شرکت های خود داشته باشد.

IEBS ؟

IEBS ، اولین مدرسه کسب و کار بومی دیجیتال به زبان اسپانیایی در جهان ، در سال 2009 با هدف ارائه جایگزین برای مدارس تجاری سنتی ، با تعهد به یک مدل یادگیری نوآورانه ، قادر به پاسخگویی به نیازهای واقعی تأسیس شد. شرکت ها و متخصصانی که در جامعه در حال تغییر و تحول مداوم هستند. ما یک مدرسه چابک و مدرن را پیشنهاد می کنیم که بتواند با جدیدترین روندها به روز باشد و بر اساس ارزشهای محکمی شکل بگیرد تا افراد مسئولیت پذیر بیشتری را ایجاد کند ، کسانی که پروژه هایی را با کارآفرینی از نوآوری ، اخلاق و پایداری رهبری می کنند.

هدف ما آموزش رهبران جدید است که دنیای مورد نیاز زندگی می کنیم. قادر به تعهد ، نوآوری و ایجاد ارزش برای شرکت ها ، کارمندان و جامعه خود به شیوه ای پایدار و سودآور.

شخصیت بین المللی

IEBS در نوآوری و کارآفرینی در اسپانیا به دست Seedrocket ، اولین شتاب دهنده راه اندازی در اسپانیا متولد شد که گوگل را به عنوان یکی از شرکای اصلی خود در اختیار دارد. دفتر مرکزی آن در مادرید و بارسلونا واقع شده است ، دو شهر مهم در منظر اروپایی و جهانی نوآوری و کارآفرینی ، منابع نوآوری و روندهایی که به IEBS اجازه می دهد IEBS ابتکاری ترین استعداد و دانش را برای همه دانشجویان خود IEBS ارمغان آورد. . IEBS مقر خود را در آمریکای لاتین ، در IEBS ریو دو لا پلاتا ، در مونته ویدئو از آنجا که فرهنگ خلاقانه ، استعداد و ابتکاری ترین دانش را با همه کشورهای آمریکای لاتین متصل می کند.

درباره UCAM

دانشگاه UCAM و IEBS برای توسعه مدارک مرتبط با اقتصاد دیجیتال به نیروهای خود پیوسته اند. این اتحاد نمایانگر اتحادیه دو نهاد مدرن و پویا است که بینش و ارزش ها را به اشتراک می گذارند ، که اصلی ترین ویژگی آن نوآوری ، تحقیق ، مسئولیت اجتماعی و ارتباط با دنیای تجارت است.

اهداف

کارشناسی ارشد مدیریت مالی و کنترل شما را برای فرض گرفتن جهت اقتصادی-مالی و طراحی و نظارت گروه کنترل مالی آماده می کند . از جمله وظایف دیگر یاد خواهید گرفت که مدیریت خزانه داری ، مالیات ، هزینه ها ، بازارهای مالی را به همراه جدیدترین کاربردهای "Fintech" در مدیریت مالی مدیریت کنید. همه اینها از طریق یک رویکرد عملی و یادگیری جدیدترین تکنیکهای مالی. با استفاده از این آموزش مهارت های لازم را برای تصمیم گیری درست اقتصادی و مدیریت موفقیت آمیز یک بخش مالی در هر شرکتی کسب خواهید کرد.

پس از پایان آموزش ، شما می توانید:

 • مسئولیت هایی را به عهده بگیرید و از ظرفیت تصمیم گیری در یک بخش مالی برخوردار باشید
 • مدیریت حسابداری کارشناسی ارشد و حسابداری هزینه
 • سودآورترین و مناسب ترین سرمایه گذاری را برای شرکت خود مشخص کنید
 • بودجه مالی را تهیه کنید و ریسک را مدیریت کنید
 • مناسب ترین بازارهای مالی و محصولات بانکی را بشناسید
 • داشبورد توسعه دهید
 • از فرصتهای جدیدی که فناوری در اختیار مدیر مالی "Fintech" قرار می دهد استفاده کنید.

در طی این تماس شما می توانید به برنامه کمک نوآوری دسترسی داشته باشید که 25٪ از مبلغ کارشناسی ارشد را شامل می شود و یا با درخواست درخواست اطلاعات بورس تحصیلی با سیاست بورس تحصیلی مشورت کنید.

در پایان کارشناسی ارشد مالی ، متخصص در مدیریت مالی و کنترل شما کاملاً قادر خواهید بود:

 • مسئولیت هایی را به عهده بگیرید و از ظرفیت تصمیم گیری در یک بخش مالی برخوردار باشید
 • مدیریت حسابداری کارشناسی ارشد و حسابداری هزینه
 • سودآورترین و مناسب ترین سرمایه گذاری را برای شرکت خود مشخص کنید
 • بودجه مالی را تهیه کنید و ریسک را مدیریت کنید
 • مناسب ترین بازارهای مالی و محصولات بانکی را بشناسید
 • داشبورد توسعه دهید
 • از فرصتهای جدیدی که فناوری در اختیار CFO قرار می دهد استفاده کنید
 • پیشرفته ترین ابزارهای فناوری مالی " Fintech " را بدانید

پذیرش و ثبت نام

این برنامه تعداد محدودی مکان دارد. در این روش ما تماس شخصی بین دانش آموز و معلم را ارتقا می دهیم تا هر معلم با یک برخورد مستقیم و نزدیک به مربی دانش آموز تبدیل شود.

برنامه های پذیرش به ترتیب دقیق پذیرش پردازش می شوند و توسط کمیته ارزیابی که توسط مدیر برنامه ، مدیر دانشگاه و هماهنگ پذیرش تشکیل می شود ، ارزیابی می شوند. برای پر کردن برنامه پذیرش ، روی دکمه زیر کلیک کنید:

پیش ثبت نام

دوره پیش ثبت نام تا 30 سپتامبر باز است. در این مدت شما می توانید مکان خود را در برنامه رزرو کرده و تضمین کنید و اگر قبل از 31 ژوئیه رزرو خود را انجام دهید ، 10٪ تخفیف اضافی نیز در ثبت نام دریافت خواهید کرد.

ثبت

مهلت تکمیل ثبت نام خود در این برنامه در تاریخ 24 نوامبر یا در زمان تکمیل سهمیه مکان های موجود پایان می یابد.

شرایط پذیرش

دانشجویی که علاقه مند به دنبال این برنامه باشد و متقاضی دریافت مدرک کارشناسی ارشد دوگانه از IEBS و UCAM باشد ، باید شرایط مورد نظر در گزینه های زیر را تأیید یا اعتبار دهد:

 • گزینه A. با مدرک دانشگاهی: دارای مدرک دانشگاهی یا معدل معادل دانشگاهی اسپانیا باشید یا این را نداشته باشید ، معادل مطالعات خارجی که به تحصیلات تکمیلی دسترسی می یابند. کپی های عناوین ارائه شده باید مطابق قوانین اسپانیا قانونی شوند.
 • گزینه ب. بدون داشتن مدرک دانشگاهی: در صورت عدم داشتن مدرک دانشگاهی ، تجربه برجسته حرفه ای حداقل 5 سال ممکن است با گواهینامه های شرکت معتبر شناخته شود ، مشروط بر اینکه مربوط به رشته تحصیلی کارشناسی ارشد باشد.

کلیه اسناد و مدارک ارائه شده باید توسط یک مترجم رسمی به اسپانیایی ترجمه شود. مدارکی که توسط هر دانش آموز ارائه می شود عبارتند از:

 1. گذرنامه ، سند هویت ملی (DNI) یا سند هویت معادل آن ،
 2. مجوز امضا شده توسط دانشجو برای پردازش اطلاعات شخصی آنها ،
 3. فتوکپی قانونی تحصیلات دانشگاهی اعم از Apostille of Haga یا مقایسه آن با گواهی اسناد رسمی / اسناد رسمی یا شرکت از تجربه حرفه ای قابل توجه حداقل 5 سال با مشخص کردن کارکردهای انجام شده ، پروژه های پیشرفته ، دوره زمان کار ، کارمندان مسئول ، مشروط بر اینکه تجربه مربوط به رشته تحصیلی استاد باشد. اگر دانشجو گواهینامه های اصلی شرکت را ارسال نکند ، ممکن است آنها قبل از دفتر اسناد رسمی / دفتر اسناد رسمی گواهی / گواهینامه / معتبر / معتبر داشته باشند.

توجه: مدت زمان تحویل در قالب دیجیتال 1 ماه از تاریخ ثبت نام است.

بورس های تحصیلی و کمک های مالی

IEBS برای تسهیل دسترسی دانشجویان خود به برنامه های IEBS دارای یک برنامه منحصر به فرد از بورسیه ها و کمک های مالی است. تعهد وی کمک به افرادی است که واقعاً به آموزش و ارتقاء شغلی علاقه مند هستند. IEBS با این بورس های تحصیلی ، چشم انداز شغلی خود را بهبود می بخشد و به آنها فرصتی می دهد تا دوباره از حرفه خود استفاده کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

IEBS, the School of Business Innovation and Entrepreneurship, born during the world crisis with the aim of providing a real alternative to traditional teaching model alternative.

IEBS, the School of Business Innovation and Entrepreneurship, born during the world crisis with the aim of providing a real alternative to traditional teaching model alternative. اطلاعات محدود