توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مهندسی برق معاصر یک رشته گسترده ای است که شامل طیف وسیعی از فعالیت ها است. یک مضمون مشترک در استفاده از الکتریسیته و الکترومغناطیس برای تولید، انتقال، پردازش، ذخیره سازی، تبدیل، و کنترل اطلاعات و انرژی است. یکی از جنبه های همان اندازه مهم است رابط انسان و نقش افراد به عنوان منابع و دریافت کنندگان از اطلاعات است. این امتیازات است که اطلاعات وسیعی امروز منتقل شده از مگابیت در ثانیه در هر ثانیه گیگابیت و در برخی موارد، به عنوان بالا که ترابیت در ثانیه. طیف وسیعی از فرکانس های که بیش از این فرآیندهای مورد مطالعه گسترش از (به عنوان مثال، فرکانس صفر) مستقیم، مایکروویو و فرکانس های نوری.

نیاز به طور فزاینده سریع تر و پیچیده تر از روش های از دست زدن به اطلاعات یک چالش عمده برای مهندس برق. جدید مواد، دستگاه، مدار، سیستم ها، و شبکه های برای ساخت ارتباطات پیشرفته و سیستم های اطلاعاتی با دست زدن به از آینده مورد نیاز است. ترانزیستور، مدارهای مجتمع، کامپیوتر، رادیو و تلویزیون، سیستم های انتقال ماهواره ای، لیزر، سیستم های انتقال فیبر نوری و الکترونیک پزشکی: نوآوری های قبلی در مهندسی برق تأثیر چشمگیری در راه که در آن ما کار و زندگی داشته اند.

غلظت اختیاری در برنامه MS اجازه می دهد دانش آموزان به در ترم در زمینه های زیر متمرکز: مهندسی کشاورزی، بی سیم و ارتباطات تلفن همراه، نرم افزار NewTek LightWave (فوتونیک) مهندسی، مدارهای مجتمع و سیستم، دستگاه میکروالکترونیک، و شبکه های چند رسانه ای.

جدید! گزینه غلظت در سیستم های زیست شناسی در دسترس است.

دوره ها

دانش آموزان باید تمام دوره های هسته ای و انتخابی انتخاب برای کل از 30 امتیاز فارغ التحصیل از کار علمی از طریق CVN با معدل 2.5 یا بهتر کامل است. همه الزامات درجه باید ظرف 5 سال از اولین البته اعتبار نسبت به درجه کامل شده است. این دوره شامل در برنامه بدون مدرک.

مورد نیاز دوره:

  • حداقل 15 امتیاز از اعتبار باید در سطح 6000 یا بالاتر باشد.
  • حداقل 15 امتیاز باید دوره در مهندسی برق، تعریف شده به عنوان کسانی که با نقش دهنده ELEN و یا دوره های مشترک است که شامل مهندسی برق (به عنوان مثال، با دهنده های مفاصل مانند EECS، CSEE، EEME، ECBM، EEBM، و BMEE باشد.
  • دوره های آموزشی به اخذ مدرک MS اعتبار شود را می توان تنها بر تصویب قبل از مشاور برنامه ریزی گرفته شده است.
  • برخی دوره های سطح 4000 خواهد شد به سمت کارشناسی ارشد اعتبار، و بیش از 6 امتیاز از تحقیقات ممکن است برای اعتبار گرفته شده است.

دوره های انتخابی:

تا 3 امتیاز از اعتبار برای دوره های تحصیلات تکمیلی در خارج از تصویب مهندسی و علوم مجاز میباشد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science »

این دوره آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019