کارشناسی ارشد مهندسی برق علم

Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد مهندسی برق علم

Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

مهندسی برق معاصر یک رشته گسترده ای است که شامل طیف وسیعی از فعالیت ها است. یک مضمون مشترک در استفاده از الکتریسیته و الکترومغناطیس برای تولید، انتقال، پردازش، ذخیره سازی، تبدیل، و کنترل اطلاعات و انرژی است. یکی از جنبه های همان اندازه مهم است رابط انسان و نقش افراد به عنوان منابع و دریافت کنندگان از اطلاعات است. این امتیازات است که اطلاعات وسیعی امروز منتقل شده از مگابیت در ثانیه در هر ثانیه گیگابیت و در برخی موارد، به عنوان بالا که ترابیت در ثانیه. طیف وسیعی از فرکانس های که بیش از این فرآیندهای مورد مطالعه گسترش از (به عنوان مثال، فرکانس صفر) مستقیم، مایکروویو و فرکانس های نوری.

نیاز به طور فزاینده سریع تر و پیچیده تر از روش های از دست زدن به اطلاعات یک چالش عمده برای مهندس برق. جدید مواد، دستگاه، مدار، سیستم ها، و شبکه های برای ساخت ارتباطات پیشرفته و سیستم های اطلاعاتی با دست زدن به از آینده مورد نیاز است. ترانزیستور، مدارهای مجتمع، کامپیوتر، رادیو و تلویزیون، سیستم های انتقال ماهواره ای، لیزر، سیستم های انتقال فیبر نوری و الکترونیک پزشکی: نوآوری های قبلی در مهندسی برق تأثیر چشمگیری در راه که در آن ما کار و زندگی داشته اند.

غلظت اختیاری در برنامه MS اجازه می دهد دانش آموزان به در ترم در زمینه های زیر متمرکز: مهندسی کشاورزی، بی سیم و ارتباطات تلفن همراه، نرم افزار NewTek LightWave (فوتونیک) مهندسی، مدارهای مجتمع و سیستم، دستگاه میکروالکترونیک، و شبکه های چند رسانه ای.

جدید! گزینه غلظت در سیستم های زیست شناسی در دسترس است.

دوره ها

دانش آموزان باید تمام دوره های هسته ای و انتخابی انتخاب برای کل از 30 امتیاز فارغ التحصیل از کار علمی از طریق CVN با معدل 2.5 یا بهتر کامل است. همه الزامات درجه باید ظرف 5 سال از اولین البته اعتبار نسبت به درجه کامل شده است. این دوره شامل در برنامه بدون مدرک.

مورد نیاز دوره:

  • حداقل 15 امتیاز از اعتبار باید در سطح 6000 یا بالاتر باشد.
  • حداقل 15 امتیاز باید دوره در مهندسی برق، تعریف شده به عنوان کسانی که با نقش دهنده ELEN و یا دوره های مشترک است که شامل مهندسی برق (به عنوان مثال، با دهنده های مفاصل مانند EECS، CSEE، EEME، ECBM، EEBM، و BMEE باشد.
  • دوره های آموزشی به اخذ مدرک MS اعتبار شود را می توان تنها بر تصویب قبل از مشاور برنامه ریزی گرفته شده است.
  • برخی دوره های سطح 4000 خواهد شد به سمت کارشناسی ارشد اعتبار، و بیش از 6 امتیاز از تحقیقات ممکن است برای اعتبار گرفته شده است.

دوره های انتخابی:

تا 3 امتیاز از اعتبار برای دوره های تحصیلات تکمیلی در خارج از تصویب مهندسی و علوم مجاز میباشد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Locations
آمریکا - New York, New York
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - New York, New York
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات