کارشناسی ارشد مهندسی دیجیتال و علوم رایانه کاربردی (انگلستان)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

شما دوست دارید بوی خود را برای شناسایی، ایمن سازی و تجزیه و تحلیل انواع شواهد دیجیتال در "عددی دیجیتال" استفاده کنید؟ شما فقط دنبال راهکارهای صنعت 4.0 نیستید، اما همچنین کمک می کند آن را به رابط بین تخصص دانش کامپیوتر و know-how عملی کنید؟ "اینترنت چیزها" شما را تحریک کننده و روح پیشگام بیدار می کند؟ سپس برنامه مدرک لیسانس مهندسی دیجیتال به شما دانش کامل در مورد واقعیت مجازی، داده های بزرگ، سیستم های جاسازی شده و همچنین امنیت کامپیوتر و سایبری را داده است. بدانید که چگونه زمینه های فناوری آینده کار می کنند و به طور کلی به لطف دانش علمی کامپیوتر شما کار می کنند. با مدرک لیسانس در " مهندسی دیجیتال و علوم رایانه کاربردی " شما می توانید به درخواست کارشناسان و مدیران در تمام صنایع واجد شرایط باشید!

ساختار دوره شما

برنامه AKAD " مهندسی دیجیتال و علوم رایانه کاربردی - لیسانس مهندسی " به هفت ترم متوالی تقسیم شده است. این پیشرفت بیشتر در برنامه مدرک "مهندسی کامپیوتر" است که توسط ACQUIN (اعتبارسنجی، صدور گواهینامه و تضمین کیفیت) تأیید شده و توسط اداره مرکزی دولتی آموزش از راه دور (ZFU) تأیید شده است:

 • دوره مقدماتی ریاضی (اختیاری): با ارتقاء ریاضی رایگان، شما می توانید مهارت های ریاضی خود را برای مهندسین بر اساس درخواست خود تجدید کنید - برای شروع موفقیت آمیز به ترم اول.
 • نیمه اول: مطالعات شما با گسترش روشهای خود و خودکفایی شروع می شود و دانش پایه ای را در زمینه علوم رایانه، مهندسی برق، ریاضیات مهندسی، فن آوری دیجیتال و زبان انگلیسی به ارمغان می آورد.
 • نیمه دوم: شما با برنامه نویسی در C / C، سیستم های عامل و پایگاه داده های مختلف و همچنین روش های رسمی علوم رایانه و تجزیه و تحلیل آشنا خواهید شد.
 • نیمه سوم: برنامه نویسی در جاوا و معماری کامپیوتر موضوعاتی از ترم سوم است. شما به عنوان یک دانشمند کامپیوتر، مکانیسم های فنی ارتباطات داده ها و شبکه های کامپیوتری را مدیریت می کنید. همچنین به بررسی شبکه های کامپیوتری به طور کلی و اینترنت بخصوص می پردازیم. شما همچنین اصول مدیریت کسب و کار را یاد خواهید گرفت.
 • نیمه دوم: مطالعات شما با آخرین دانش فنی پردازش تصویر و داده ها، برخورد با میکروکنترلرها، برنامه نویسی و مدیریت نرم افزار و همچنین الگوهای طراحی ادامه می یابد. شما تمام اطلاعات مربوط به ارتباطات دیجیتال و تظاهرات آن را دریافت می کنید.
 • نیمه دوم: آنها به فرآیندهای کسب و کار و سیستم های کاربردی، فناوری های سازمانی و پروژه و مدیریت کیفیت اختصاص یافته اند. شما همچنین می توانید تخصص خود را از چهار منطقه جذاب انتخاب کنید و بنابراین مشخصات شخصی خود را به عنوان متخصص در طراحی سخت افزار، امنیت کامپیوتر، مدیریت اطلاعات و یا واقعیت مجازی را شکل دهید.
 • نیمسال 6: علاوه بر پیشرفته علوم کامپیوتر انگلیسی، C #، امنیت شبکه و نرم افزار، توسعه بازی، محاسبات موبایل، سیستم های زمان واقعی و مدیریت داده ها و دانش، شما مستقیما با تعیین دانش ای که تا به حال بدست آورده اید، یک پروژه را حل می کنید. تخصص شما
 • نیمه 7: دوره تحصیلات AKAD شما به صورت جداگانه برای پایان نامه کارشناسی شما آماده می شود و اجازه می دهد فارغ التحصیلی خود را به طور غیررسمی به پایان برسانید: با تکمیل مستقل پایان نامه کارشناسی و دفاع آن در آزمون معینی (کومه).

به علاوه شما: میکروکنترلر شخصی شما در این برنامه آموزشی AKAD شامل می شود. یکپارچه سازی اینترنت چیزها را در زندگی روزمره خود در طول دوره یادگیری خودتان - و در عین حال یاد بگیرید به ایمن کنترل سنسور و محرک.

استفاده به عنوان دانشجوی AKAD و گزینه جالب از یک مطالعه سه هفته سفر به ساکرامنتو: برنامه پردیس کالیفرنیا!

تخصص

 • واقعیت مجازی SWA40 | SWA41 | CSH20 | SWA60
 • مدرن Dataprocessing IMG40 | IMG45 | IMG44 | DBA60 | IMG60
 • امنیت کامپیوتر و امنیت سایبری CSI20 | CSI40 | CSI41 | CSI42 | CSI43
 • سیستم های جاسازی شده EBS01 | EBS42 | EBS60 | CAN40 | EBS43

دیدگاه

بهترین چشم انداز با مهندسی دیجیتال لیسانس

مدرک کارشناسی در "مهندسی دیجیتال و علوم رایانه کاربردی"، شما را حرفه ای می کند که علاوه بر دانش فنی، رسانه ای و علم کامپیوتر، همچنین دارای دانش اقتصاد است. این برنامه شما را به طور مطلوب برای چالش های شغلی آماده می کند: به عنوان یک مدیر پروژه، توسعه دهنده سیستم یا مدیر، مهندس توسعه، متخصص بازاریابی و یا طراحان بازی و طراحی - به این ترتیب شما واجد شرایط برای انجام وظایف در سطح فنی و مدیریت می باشید. البته، پس از فارغ التحصیلی، می توانید آموزش های اضافی را نیز به صورت یک برنامه درجه ای در AKAD University کنید. برای اطلاعات بیشتر لطفا با مشاوران مطالعه خود تماس بگیرید.

BA شما در AKAD: دیجیتال، مستقل از زمان و مکان

AKAD University - پیشگام در دوره دیپلم، زمان و مکان مستقل کارشناسی

سازماندهی مطالعات خود را با توجه به وضعیت شخصی و شخصی خود. بهترین استفاده را از نوع یادگیری خود دریافت کنید! با استفاده از مدل مطالعه دیجیتال AKAD شما می توانید مدرک لیسانس خود را در طول زندگی کاری خود را در یک روش انعطاف پذیر ، فردی و کارآمد به دست آورید:

دانشگاه آکاد مرکز مرکزی مدرک لیسانس شما است. در هر زمانی و در حال حرکت، می توانید مستندات مطالعه خود را به صورت آنلاین استفاده کنید. طرح بسیار انعطاف پذیری را امتحان می کند و اطلاعات را با دانش آموزان و استادان همکار خود تبادل می کند. آیا می خواهید بدانید که نزدیک به درجه لیسانس شما آمده اید؟ نگاهی به دانشگاه آکادم کافی است! با استفاده از مدل مطالعه AKAD به عنوان یک دانش آموز کارآموز برای مدرک کارشناسی

 • آموزش از راه دور: مطالب آموزشی تمرین گرا، به روز شده و به وضوح ساختار یافته. زمان و مکان مستقل. برای خانه و بر روی بروید!
 • Distance Learning e-Learning: یادگیری کارآمد از طریق روش یادگیری دیجیتال: تمرینات آنلاین، آموزش آنلاین و آموزش مبتنی بر وب. به طوری که محتوای امن باقی بماند!
 • آموزش الکترونیکی تعاملی: شخصا توسط معلمان و در تبادل مستقیم با دانش آموزان دیگر. مهارت های اضافی که می توانید در کار خود سودآور استفاده کنید!
 • سمینارها (اختیاری): مکمل فرم های مجازی یادگیری است. بلافاصله آنچه را که در مسائل حرفه ای خاص آموخته اید اعمال کنید!

شرایط پذیرش

آنها دیپلم دبیرستان یا مدرک تحصیلی کالج و درجه بالای علاقه به زمینه های فناوری اطلاعات را دارند. اما حتی اگر شما یک دوره آموزش فنی حرفه ای با چندین سال تجربه حرفه ای داشته باشید، می توانید به آسانی با AKAD شروع به تحصیل کنید. حتی یک مطالعه بدون دیپلم دبیرستان امکان پذیر است. اگر هنوز در ریاضی و فیزیک هستید و دارای مهارت های کاربردی پایه کامپیوتر هستید، آموزش دیجیتال AKAD برای «مهندسی دیجیتال» برای شما مناسب است.

چه چیزی دقیقا در انتظار شما در آموزش دیپلم دیجیتال و علوم کامپیوتر کاربردی است؟

در بیانیه BA_Technische_Informatik_MCS101 از برنامه کارشناسی " مهندسی دیجیتال و علوم رایانه کاربردی "، شما در مورد "مبانی سیستم های میکرو کامپیوتر" یاد خواهید گرفت. در اینجا شما خواهید آموخت که چگونه سیستم میکرو رایانه از طراحی تا ادغام سیستم های کنترل کننده برای کنترل کننده ها و کنترل ها کار می کند. شما مفاهیم پایه و زمینه های استفاده از میکرو رایانه، ریاضی کامپیوتر، کدهای، ساختار یک پردازنده و همچنین حافظه و اجزای محیطی را یاد خواهید گرفت.

پروفسور جرجن پلت، استاد آکاد، پنج موضوع زیر را برای شما در این نامه مطالعه آماده کرده است:

 1. مفاهیم اساسی
 2. معماری کامپیوتر
 3. نمایش شماره ها و علائم در میکرو رایانه
 4. ساختار داخلی یک میکرو کامپیوتر
 5. حافظه و ورودی / خروجی

خودتان را متقاعد کنید: پردیس AKAD با استفاده از مدل انعطاف پذیر ، فردی و کارآمد شما، شما را برای دسترسی به تمامی محتویات برنامه یادگیری از راه دور آسان می کند. از آنجا که شما یاد می گیرید کجا و زمانی که می خواهید، و آماده سازی بهترین برای مطالعات اضافی شغلی خود را با منابع زمان خود فرد - به عنوان مورد نیاز.

پیشنهاد ما به شما: تست خود را در لیسانس خود را در 4 روز رایگان در AKAD University تست کنید . اگر سوالی در مورد تحصیلات فوق العاده دارید، لطفا با مشاوره مشورتی دانشجویان AKAD دوستانه و صالح خود تماس بگیرید در 0711 81495-400، ما منتظر شنیدن از شما هستیم!

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Die AKAD-Gruppe versteht sich als innovativer Bildungsanbieter im Fernstudium. Mit staatlich und international anerkannten Studienabschlüssen sowie durch Weiterbildung auf hohem Niveau tragen wir zum ... اطلاعات بیشتر

Die AKAD-Gruppe versteht sich als innovativer Bildungsanbieter im Fernstudium. Mit staatlich und international anerkannten Studienabschlüssen sowie durch Weiterbildung auf hohem Niveau tragen wir zum persönlichen und beruflichen Erfolg unserer Kunden bei. اطلاعات محدود