کارشناسی ارشد میکروبیولوژی بصورت آنلاین

عمومی

شرح برنامه

140281_Micro_1400x4000-min.jpg

دانشگاه فلوریدا

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد آنلاین دانشگاه فلوریدا در میکروب شناسی و علوم سلولی با تمرکز در میکروبیولوژی پزشکی و بیوشیمی دانش آموزان را برای آینده در زمینه های پزشکی و علوم مبتنی بر علوم با تجهیز دانش به ژنتیک میکروبی ، ویروس شناسی ، استروبیولوژی ، محیط زیست آماده می کند. میکروبیولوژی ، ایمونولوژی ، میکروبیولوژی پزشکی و بیوتکنولوژی.

کارشناسی ارشد آنلاین علوم میکروبیولوژی و علوم سلول با تمرکز در میکروبیولوژی پزشکی و بیوشیمی و گواهی فارغ التحصیل آنلاین در میکروب شناسی محیطی متناسب با متخصصان طراحی شده است ، به شما اجازه می دهد در حالی که مدرک یا گواهینامه خود را می گیرید کار کنید. از آنجا که کلاسها در طول سال ارائه می شود ، شما می توانید برنامه را هنگامی که برای شما مناسب است شروع کنید و هیچ شرط GRE برای پذیرش وجود ندارد.

این برنامه کاملاً آنلاین را می توان در کمتر از یک سال به پایان رساند و خود گام بردار است و به شما امکان می دهد در حالی که مدرک خود را می گیرید کار کنید. کلاسها در تمام طول سال ارائه می شود و برای پذیرش به GRE نیازی نیست.

فرصت ها در زمینه های STEM

فرصت های شغلی در زمینه های علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضی (STEM) به سرعت در حال رشد و تغییر است. با کسب مدرک کارشناسی ارشد آنلاین دانشگاه فلوریدا در میکروبیولوژی و علوم سلول یا گواهی فارغ التحصیل آنلاین میکروبیولوژی محیطی ، می توانید گزینه های شغلی خود را متنوع کنید و خود را به عنوان دارایی متنوع و مورد تقاضا در نیروی کار تبدیل کنید.

این برنامه کارشناسی ارشد آنلاین با اعتبار 30 اعتبار می تواند به دانش آموزان کمک کند تا مشاغل خود را در شرکت های دارویی ، سازمان های دولتی ، کشاورزی و سایر زمینه های مختلف آغاز کنند یا به آماده سازی دانش آموزان برای دانشکده های پزشکی ، دندانپزشکی یا دامپزشکی کمک کنند.

مزایای UF

اعتبار ستاره ای

در سال 2020 ، US News & World Report UF را به عنوان یک دانشگاه برتر 50 ملی (شامل کالج های دولتی و خصوصی) رتبه بندی کرد. ما همچنین بزرگترین بخش میکروبیولوژی در ایالات متحده هستیم.

راحتی و کارایی

شما می توانید مدرک کارشناسی ارشد یا گواهینامه فارغ التحصیل خود را در کمتر از یک سال بدون مراجعه به دانشگاه یا زمان آزمایشگاه مورد نیاز دریافت کنید. دوره های آنلاین ما دارای عناصر ناهمزمان هستند که به شما امکان می دهد برنامه تحصیلات تکمیلی خود را با سرعت خود تکمیل کنید.

محیط همکاری

دانشکده ما مشارکت با سایر بخشهای UF و با دانشمندان در سراسر جهان را تقویت و تشویق می کند.

مدرک کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد آنلاین دانشگاه فلوریدا در میکروب شناسی و علوم سلول با تمرکز در میکروبیولوژی پزشکی و بیوشیمی یک مدرک آنلاین است که می تواند در کمتر از یک سال تکمیل شود. این مدرک متناسب با متخصصین کار است و همه دوره ها بصورت آنلاین و بصورت آنلاین ارائه می شوند. بازدید از دانشگاه و زمان آزمایشگاه مورد نیاز نیست.

دوره کارشناسی ارشد 30 اعتباری ماژول های کوتاه 1 اعتبار را با دوره های 3 اعتبار مخلوط می کند و شامل یک دوره خاص در مورد گزینه های شغلی است. مدرک کارشناسی ارشد آنلاین UF در میکروب شناسی و علوم سلول شما را برای موفقیت در زمینه های مختلف علوم آماده می کند. فارغ التحصیلان برای کار در سازمان های دولتی ، آزمایشگاه ها و شرکت های دارویی یا ادامه تحصیل در دانشکده های پزشکی ، دندانپزشکی یا دامپزشکی واجد شرایط هستند. فرصت ها با یک آموزش کاملاً بی پایان بی پایان هستند.

آهنگ معرفی میکروبیولوژی

کارشناسی ارشد آنلاین دانشگاه فلوریدا در میکروب شناسی و علوم سلول با تمرکز در برنامه میکروبیولوژی پزشکی و بیوشیمی از لحاظ علمی خواستار است و نیاز به یک پایه محکم در دوره های علوم سطح بالا دارد. برای دانشجویان در حال انتقال از زمینه های مختلف به این برنامه ، یک مقدمه چارچوب لازم را برای تکمیل موفقیت آمیز دوره های درسی فراهم می کند.

دو دوره لازم برای مسیر معرفی عبارتند از:

  • MCB 6937 زیست شناسی پایه میکروارگانیسم ها (3 اعتبار)
  • مبانی بیوشیمی و زیست شناسی مولکولی GMS 5905 (4 واحد)

شرایط پذیرش

برای اقدام به کارشناسی ارشد آنلاین در میکروب شناسی و علوم سلول ، به موارد زیر نیاز دارید:

  • مدرک کارشناسی
  • معدل تقسیم بالاتر 3.0
  • ریز نمرات رسمی از هر کالج یا دانشگاهی که در آن شرکت کرده اند
  • 30 دلار هزینه درخواست
  • دوره های کارشناسی ارشد بیوشیمی ، شیمی آلی ، میکروبیولوژی ، زیست شناسی یا شیمی عمومی ترجیح داده می شود

دانشجویان بدون داشتن زمینه علمی ترجیحی می توانند درخواست دهند و به صورت موردی برای پذیرش بررسی می شوند. تجربه حرفه ای مرتبط ممکن است جایگزین دوره های تحصیلی شود.

هزینه تحصیل و تحصیل

هزینه هر ساعت اعتبار 535 دلار است ، به علاوه هزینه ها صرف نظر از محل زندگی دانشجویان.

دانشجویان کارشناسی ارشد واجد شرایط کمک مالی فدرال هستند. دانشجویانی که به دنبال وام های دانشجویی فدرال هستند باید با استفاده از کد مدرسه فدرال UF (001535) درخواست رایگان خود را برای کمک به دانشجویان فدرال (FAFSA) تکمیل کنند.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Our mission is to promote health through outstanding and high-quality patient care; innovative and rigorous education in the health professions and biomedical sciences; and high-impact research across ... اطلاعات بیشتر

Our mission is to promote health through outstanding and high-quality patient care; innovative and rigorous education in the health professions and biomedical sciences; and high-impact research across the spectrum of basic, translational, and clinical investigation. اطلاعات محدود