کارشناسی ارشد هنرهای زیبا در طراحی رسانه

عمومی

شرح برنامه

131593_39111_lg-media-design-mfa.jpg Full Sail University

استاد طراحی رسانه های رشته هنرهای زیبا در طراحی و نقش آن را در پر کردن شکاف بین استودیو خلاق و اتاق هیئت مدیره نقش نگاه در عمق فراهم می کند. شما مفاهیمی را که منجر به موفقیت در طراحی های طراحی شده اند - از جمله تحقیق ، ارتباطات مشتری و پویایی تیم - مطالعه خواهید کرد . کار درسی که روی تئوری های روانشناختی و انگیزشی تمرکز دارد ، درک شما را از مصرف کنندگان و روندها نیز عمیق تر خواهد کرد.

نکات مهم درس

پذیرش

قبل از درخواست

در مورد فرآیند پذیرش دانش آموختگان در Full Sail University چندین چیز باید بدانید.

  • بدون مهلت برنامه های کاربردی سنتی: کلاس ها برای بیشتر برنامه ها ماهانه شروع می شوند ، بنابراین می توانید در هر زمان درخواست دهید و از تاریخی شروع کنید که برای شما مناسب باشد.
  • طراحی برنامه و ترتیب دوره: نیازی به ثبت نام در کلاس های خاص در هر ترم نیست - همه برنامه های ما دارای یک برنامه از پیش تعیین شده و ترتیب دوره هستند.
  • شتاب: برنامه های تحصیلات تکمیلی Full Sail در یک برنامه شتاب گرفته شده و تا 12 ماه دیگر به پایان می رسد.
  • ارسال GRE: ما از شما برای تکمیل GRE یا ارائه نمرات GRE خود برای درخواست برنامه فارغ التحصیل نیازی نداریم.

کاربرد و پذیرش

شرایط پذیرش و مراحل پذیرش ما با یک کالج سنتی متفاوت است. برای پذیرش در یک برنامه تحصیلات تکمیلی در Full Sail در نظر گرفته می شود ، شرایط زیر اعمال می شود:

  • شما باید یک مدرک لیسانس یا بالاتر داشته باشید - یک مدرک لیسانس Full Sail با حداقل معدل تجمیعی 2.0 ، یا یک مدرک کارشناسی یا بالاتر از یک موسسه آموزشی معتبر دیگر تحصیلات تکمیلی که توسط وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده به همراه رونوشت ها شناخته شده باشد.
  • مدارک تحصیلی برگزار شده باید از حیطه / موضوع مشابه برنامه برنامه در نظر گرفته شده برای تحصیلات تکمیلی باشد و معدل تحصیلی آن 2.0 باشد. مستندات فارغ التحصیلی دبیرستان یا GED الزامی نیست.
  • متقاضیان دارای معدل پایین تر از حد متوسط 2.0 باید برای بررسی مدیر برنامه ، نامه ای از قصد ، تقاضا و نسخه دانشگاه را ارسال کنند.
  • دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی از یک حوزه یا موضوع مرتبط نیستند ممکن است پس از ارائه بیانیه قصد و یک رزمایش حرفه ای برای پذیرش در نظر گرفته شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با نماینده پذیرش خود تماس بگیرید.

نحوه درخواست

اگر با نماینده پذیرش صحبت کرده اید و مصاحبه خود را به اتمام رسانده اید و برای شروع مراحل درخواست آماده هستید ، چندین مورد وجود دارد که لازم است آنها را آماده کنید:

  • شناسایی عکس دولتی مانند مجوز رانندگی ، گذرنامه یا کارت شناسایی دولتی صادر شده توسط دولت.
  • تأیید مهارت انگلیسی اگر انگلیسی زبان اصلی شما نباشد (کلیه مستندات لازم که به زبان انگلیسی نیست باید با ترجمه انگلیسی معتبر همراه باشد).

پس از تهیه این موارد ، آماده شروع برنامه آنلاین هستید . تکمیل درخواست شما 30-45 دقیقه طول خواهد کشید ، و در صورت عدم اتمام وقت یا نیاز به جمع آوری اطلاعات اضافی می توانید برنامه خود را ذخیره کنید.

بعد از اینکه درخواست کردید

اگر مصاحبه قبولی خود را قبلاً انجام نداده باشید ، این مرحله بعدی خواهد بود. یک نماینده پذیرش می تواند برنامه ای برای مصاحبه در زمان مناسب برای شما فراهم کند.

اگر مصاحبه خود را تمام کرده اید ، راهنمای ثبت نام شما برای نهایی کردن درخواست شما و جمع آوری اطلاعات اضافی به شما امکان پذیر است.

همچنین ایمیلی دریافت خواهید کرد که به شما امکان دسترسی به پرتال راه اندازی ما را می دهد ، در آنجا می توانید مستندات را ارسال کرده و مراحل نهایی برای ثبت نام را انجام دهید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking ... اطلاعات بیشتر

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking, or the business behind entertainment, an education at Full Sail University can prepare students for a career path doing what they love. اطلاعات محدود