توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد هنر در الهیات و وزارت

الهیات کلاسیک. وزارت عملی است.

کارشناسی ارشد هنر در الهیات و وزارت در کالج ولش برای فارغ التحصیلان دانشگاه که تمایل آموزش های اضافی در رشته الهیات کلاسیک و ادغام این رشته در عمل وزارت مسیحی طراحی شده است.

درجه MA 33 ترم ساعته درجه پیشرفته است، با یک فرمت ترکیبی، که در حال توسعه مهارت ها و دانش در حوزه وزارت مسیحی متمرکز است. شما تحت اعضای هیئت علمی که دانشمندان با استعداد با تخصص در طیف گسترده ای از رشته های هستند و در وزارت تجربه مطالعه است. آنها به طور موثر تدریس خواهد شد و مربی شما عمدا به اعمال عمق کتاب مقدس و کلامی به وزارت خود را. تاکید بر کاربرد عملی که بر اساس تجربه خود است.

کارشناسی ارشد هنر در الهیات و وزارت منطقه ای و ملی معتبر. اطلاعات بیشتر در مورد مجوز رسمی ما در اینجا

فرمت Hybrid

ترین دوره ها در یک فرمت ترکیبی که شامل هر دو آنلاین و سنتی، در کلاس جلسه ارائه شده است. دو دوره به طور کامل آنلاین در این برنامه وجود دارد. دوره های ترکیبی نه هفته در طول هستند. هشت هفته از ترم آنلاین با یک هفته بودن در دانشگاه فشرده به پایان رسید.

مسکن برای تک تک دانش آموزان است که در طول یک هفته فشرده ارائه شده است.

برنامه جزئیات و هزینه

MAT 6007 ماموریت و رشد کلیسای MAT 6017 سنت Arminian کلامی MAT 6027 مسائل در قدیمی مطالعات عهد MAT 6037 کشف و ارتباط حقیقت کتاب مقدس MAT 6047 کلیسا و فرهنگ MAT 6057 وزارت و رهبری من MAT 6067 مسائل در مطالعات عهد جدید MAT 6077 وزارت و رهبری II MAT 6087 مبانی کلامی (البته به طور کامل آنلاین) MAT 6097 تاریخچه دکترین (البته به طور کامل آنلاین) MAT 6107 تجربه تراکمی

هزینه های برنامه

کمک درسی: 450 $ در هر ساعت اعتباری کل هزینه برای برنامه: 33 ساعت اعتبار X 450 $ = $ 14،850

بورس های تحصیلی

تحصیلات کارشناسی ارشد گران است، اما آن یکی از تلاش های مهم شما همیشه انجام خواهد شد است. ما می توانیم به شما کمک کند برای آموزش و پرورش خود را با نگه داشتن هزینه های پایین و کمک به شما کمک های مالی در قالب وام و کمک هزینه تحصیلی پیدا پرداخت.

بورسیه های تحصیلی مختلفی نهادی برای دانشجویان فارغ التحصیل ولش در دسترس هستند. دانش آموزان باید برای کمک هزینه تحصیلی از طریق کمک مالی دفتر اعمال می شود. مستندات مانند یک کپی از گواهی وزرا هماهنگی (بورس تحصیلی وزارت) و یا متن از نهادهای کارشناسی (علمی بورسیهای) باید همراه با برنامه کمک هزینه تحصیلی ارائه شده است.

اهداف برنامه

دانش آموزانی که با موفقیت کامل برنامه باید نشان دهد:

  • درک کامل از تاریخ، اصول و روش تفسیر کتاب مقدس و توانایی هر دو به دفاع از قابلیت اطمینان از متن کتاب مقدس و ارتباط داستان رستگاری کتاب مقدس در یک، راه مربوطه موثر است.
  • تسلط و پیاده سازی یک فلسفه کتاب مقدس کلیسا و رهبری معنوی به اعمال: (الف) تشکیل معنوی شخصی رهبر و روابط میان فردی؛ (ب) پرستش مسیحی؛ (ج) اصول مراقبت معنوی در خدمت به روحی، روانی، نیازهای ارتباطی و مادی مردم؛ و (د) مسائل عملی در کلیسای محلی درگیر در وزارت معنوی.
  • استفاده از نقد کلامی دقیق که توسط یک جهان بینی مسیحی به سمت ارزیابی: (الف) روند، مسائل و نگرانی های اخلاقی در فرهنگ سکولار؛ و (ب) جنبش فعلی و مدار در فرهنگ کلیسا.
  • درک درستی از تفکر دینی مسیحی با نظر به سمت: (الف) تعامل انتقادی با دامنه گسترده ای از سیستم های کلامی و جهان بینی؛ (ب) پایه در اصلاحات آرمینیوسی و distinctives الهیات اراده آزاد باپتیست؛ و، (ج) نقش متکلمان presuppositional در جهت نقد جهان بینی.
  • درک از گستره جهانی از پادشاهی سازی خدا را از طریق فراگیر کلیسا او: (الف) اصول missiological از بشارت و کلیسا کاشت بین المللی به کلیسای محلی اعمال می شود. و (ب) مدل آلی رشد کلیسا بر مبنای آگاهی از اصول کتاب مقدس از بشارت و شاگردی را تاسیس کرد.
  • درک جامد از تاریخ کلیسا، به ویژه: (الف) میراث ارتدکسی انجیلی ترسیم از طریق پدران، اصلاحات، و دوره پس از اصلاحات؛ و (ب) رایگان سابقه باپتیست و سنت، با تاکید بر وفاداری اعتراف.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Welch College »

این دوره آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
33 
Price
450 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019