کارشناسی ارشد هنر در روانشناسی بالینی با تاکید در ازدواج و خانواده درمانی

Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد هنر در روانشناسی بالینی با تاکید در ازدواج و خانواده درمانی

Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology


برنامه دانشگاه پپرداین کارشناسی ارشد روانشناسی آنلاین دانشجویان برای مشاغل معنی دار در روانشناسی، خدمات انسانی، و زمینه های مرتبط از طریق یک برنامه درسی مبتنی بر ارزش های آماده می شود.

روانشناسی @ پپرداین برنامه استاد روانشناسی آنلاین از دانشگاه پپرداین است. طراحی شده برای دانشجویانی که می خواهند به منظور بهبود رفاه دیگران از طریق درک درستی از رفتار انسان، برنامه اصول روانشناسی با استفاده از برنامه درسی همان برنامه در دانشگاه تدریس می کند. دانش آموزان، آموزش دقیق مبتنی بر ارزش دریافت آنها به عنوان به طور مستقیم از دانشکده پپرداین که پزشکان فعال و کارشناسان خود در زمینه یاد بگیرند.

برنامه های آنلاین کارشناسی ارشد MFT دانشگاه پپرداین دانشجویان آماده به دنبال اخذ مجوز در کالیفرنیا به عنوان LMFTs یا LPCCs که کمک افراد، زوج ها و خانواده ها رشد می کنند.

استاد آنلاین هنر در روان شناسی بالینی با تاکید بر در ازدواج و برنامه خانواده درمانی (MFT) از دانشگاه پپرداین آموزش دانش آموزان به کار به طور مستقیم با افراد، زوج ها و خانواده نیاز به خدمات درمانی. دانشجویان برای اخذ مجوز در کالیفرنیا به عنوان ازدواج دارای مجوز و خانواده درمانگران (LMFT) و یا مشاوران بالینی حرفه ای با مجوز (LPCC) آماده شده است.

دانشگاه پپرداین برنامه خود ازدواج و خانواده درمانی محترم (MFT) کارشناسی ارشد ارائه می دهد آنلاین تا دانش آموزان در سراسر کشور می توانید یک آموزش فارغ التحصیل پپرداین بدون حضور در کلاس در محوطه دانشگاه به دست آورند. استاد آنلاین هنر در روان شناسی بالینی با تاکید بر در ازدواج و برنامه خانواده درمانی ارائه می دهد، آموزش مبتنی بر ارزش های دقیق است که دانشجویان را به کار به طور مستقیم با افراد، زوج ها و خانواده های نیازمند. دانش آموزان آماده به دنبال اخذ مجوز در کالیفرنیا به عنوان ازدواج دارای مجوز و خانواده درمانگران (LMFT) و یا مشاوران بالینی حرفه ای با مجوز (LPCC).

برای کسب مدرک خود، دانش آموزان شرکت در کلاس های آنلاین هفتگی پپرداین دانشکده، کامل فشرده دوره های کار آنلاین در دسترس از طریق پردیس آنلاین آموزش داده، و ارائه مشاوره تحت نظارت به مشتریان در طول چهار چرخش بالینی در سایت های مورد تایید در نزدیکی جامعه خود. برنامه درسی ارائه می دهد البته بالینی و مبتنی بر عمل از مطالعه بر روی روش های کاربردی در حال حاضر از روان درمانی و اثرات عوامل استرس زا اقتصادی اجتماعی بر مشتریان رفاه متمرکز شده است.

مدرک کارشناسی از یک موسسه معتبر منطقه ای برای ورود به برنامه MFT آنلاین مورد نیاز است. متقاضیانی که یک پس زمینه در مشاوره، روان شناسی یا رشته مرتبط ندارد تا 6 واحد از دروس پایه و اساس قبل از تکمیل 62 واحد از دروس در سطح کارشناسی ارشد کامل است. این برنامه ارائه شده است پاره وقت و می تواند در 11 جلسه به پایان رسید.

دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه پپرداین آموزش و پرورش و روانشناسی ادامه میراث خود را از دقیق، ارزش مبتنی بر آموزش و پرورش فارغ التحصیل با استاد آنلاین خود را از هنر در روان شناسی بالینی با تاکید بر در ازدواج و برنامه خانواده درمانی (MFT). این برنامه آنلاین MFT را قادر می سازد دانش آموزان به کسب مدرک کارشناسی ارشد پپرداین را از هر نقطه در ایالات متحده، آماده سازی آنها برای تبدیل شدن به درمانگران دارای مجوز در کالیفرنیا که افراد، خانواده ها، و جوامع خدمت در انواع مختلف از تنظیمات حرفه ای است.

شرایط پذیرش

شرایط پذیرش برای برنامه استاد MFT آنلاین همان کسانی که از برنامه روانشناسی در مقطع تکمیلی در دانشگاه پپرداین است. همه متقاضیان باید مدرک کارشناسی از یک موسسه معتبر منطقه ای نگه دارید. دانش آموزانی که یک پس زمینه در روانشناسی و یا منطقه مورد مطالعه ندارد تا 6 واحد از کار پایه را تا آنلاین قبل از شروع دوره در سطح کارشناسی ارشد. نمرات GRE برای ورود به برنامه استاد آنلاین مورد نیاز نیست.

برنامه تحصیلی

برنامه درسی ارائه می دهد البته بالینی و مبتنی بر عمل از مطالعه بر روی روش های کاربردی در حال حاضر از روان درمانی متمرکز شده است. کلاس بررسی چگونگی استرس، عوامل استرس زا به خصوص اجتماعی-اقتصادی مانند فقر، می تواند به سلامت و رفاه خانواده ها، زوج ها و افراد تاثیر می گذارد.

این برنامه MFT آنلاین در یک نگاه:

 • 62-68 واحد.
 • 11-12 جلسات.
 • چهار چرخش بالینی.

در اینجا یک نمونه از موضوعات مطرح شده در دوره های سطح master باشد:

 • تشخیص سلامت روان، درمان، و ارزیابی.
 • تئوری و اخلاق.
 • روش های تحقیق و ارزیابی است.
 • مشاوره چند فرهنگی.
 • داروهای روان گردان بشر.
 • تمایلات جنسی و صمیمیت است.
 • درمان اعتیاد.

آموزش آنلاین

به عنوان بخشی از تجربه یادگیری آنلاین، دانش آموزان:

 • شرکت در کلاس های آنلاین زندگی می کنند. دانش آموزان ورود به یک کلاس درس مجازی جایی که آنها در جلسات سمینار سبک با اساتید پپرداین و حدود 14 دانشجوی دیگر.
 • کامل دوره های کار فشرده. با استفاده از یک دانشگاه مجازی، دانش آموزان سخنرانی های ویدئویی تماشا و تجزیه و تحلیل مطالعات موردی. همه کار البته هر نقطه در دسترس با اتصال به اینترنت است.
 • ایجاد روابط معنی دار است. پردیس مجازی است بسیاری از ابزارهای شبکه های اجتماعی تا دانش آموزان می توانید به همکلاسی های خود و ملاقات با استادان در طول یک در یک ساعات اداری.
 • دریافت حمایت از دانشجویان در حال انجام. پذیرش افسران، متخصصان فنی، متخصصان قرار دادن زمینه، و دیگر تیم های پشتیبانی برای کمک به دانش آموزان موفق هستند.

چرخش بالینی

دانش آموزان در برنامه آنلاین MFT کامل چهار چرخش بالینی در مراکز بالینی پپرداین تایید واقع به عنوان نزدیک به جامعه دانش آموز به عنوان امکان پذیر است. دانش آموزان برای چرخش بالینی خود با در نظر گرفتن آمادگی PSY 661 برای دوره عملی، که در آن موارد بالینی مورد بحث و دریافت ورودی شخصی از استاد کارآموزی خود و همکلاسی های خود را آماده کند.

صدور پروانه

این برنامه آنلاین MFT دانشجویان آماده به دنبال اخذ مجوز به عنوان ازدواج دارای مجوز و خانواده درمانگران (LMFT) و یا دارای مجوز مشاوران بالینی حرفه ای (LPCC) در کالیفرنیا.

 • این برنامه دانش آموزان آماده به دنبال اخذ مجوز به عنوان ازدواج دارای مجوز و خانواده درمانگران (LMFT) و دارای مجوز مشاوران بالینی حرفه ای (LPCC) در کالیفرنیا.
 • دقیق، مبتنی بر ارزش های برنامه درسی آنلاین آماده دانش آموزان به کار به طور مستقیم با افراد، زوج ها و خانواده های نیازمند.
 • تمام کلاس ها به طور مستقیم توسط هیئت علمی پپرداین که پزشکان فعال و رهبران در زمینه، آموزش داد.
 • دانش آموزان می توانند مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه پپرداین در صورت پاره وقت و از هر نقطه در ایالات متحده به دست آورند.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
Contact school
Information
Deadline
Contact school
Locations
آمریکا - Los Angeles, California
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Los Angeles, California
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school