کارشناسی ارشد هنر در فاجعه و مدیریت اضطراری

Royal Roads University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد هنر در فاجعه و مدیریت اضطراری

Royal Roads University

بررسی اجمالی

برنامه مدیریت کارشناسی ارشد در حوادث فاجعه و اضطراری یک دوره 36 رشته ای بین دو رشته ای است که به آموزش فاجعه مکرر و در حال وقوع و حرفه ای مدیریت اضطراری اختصاص دارد. این برنامه به بررسی زمینه های نظری مدیریت فاجعه و مدیریت اضطراب می پردازد. این برنامه تاکید بر یک رویکرد یکپارچه و جامع برای فاجعه و مدیریت اضطراری بر پایه درک این موضوع است که فاجعه ها بیش از خطرات هستند و محصولاتی از ارتباطات درونی و ساختار متقابل محیط زیست، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی هستند. این رویکرد از این مفهوم پشتیبانی می کند که فاجعه و فرآیندهای مدیریت اورژانسی می توانند و باید به کاهش خطر، انعطاف پذیری جامعه و جوامع پایدار کمک کنند.

یک دیپلم فارغ التحصیلی در زمینه مدیریت فاجعه و مدیریت اضطراری نیز ارائه شده است.

مدل تحویل مخلوط

یادگیری آنلاین

اکثر این برنامه از طریق یادگیری آنلاین تجربه می شود. دوره های آنلاین شما را قادر می سازد تا در طول تحصیل خواسته های کار و خانواده را برآورده سازید. با استفاده از پلت فرم یادگیری مبتنی بر وب، شما به مواد خواندن خود دسترسی پیدا خواهید کرد، تکالیف فردی و گروهی را کامل کنید و با بقیه همکلاسی ها و مربیانتان همکاری کنید؛ آنلاین از هر کجا. هر دوره آنلاین 9 هفته طول خواهد کشید، با گذشت دو هفته از بین دوره ها.

اقامتگاه در خوابگاه

در طول دوره دو ساله شما، شما در دو دوره اقامت در محوطه دانشگاهی دو هفته حضور خواهید داشت. در اینجا چهره به چهره با مربیان، گروه و تیم تداخل می کنید. شما ساعت های کلاس و همچنین تکالیف و جلسات را در خارج از ساعت کلاس تنظیم می کنید، و این زمان وظیفه سنگین و پرطرفدار است.

گزینه های تکمیل

در طول سال اول تحصیل، تمام دانشجویان یکسان مجموعه ای از دوره ها را می گیرند. در طول سال دوم، دانش آموزان می توانند از گزینه های زیر انتخاب کنند:

  1. رشته پایان نامه دانشجویانی که رشته پایان نامه را در دوره دوم تحصیلی خود برگزار می کنند، مورد نیاز خواهد بود.
  2. دانش آموزان مبتنی بر دوره مبتنی بر مسیر مبتنی بر دوره قادر به ادامه تحصیلات خود در اینترنت در طول سال دوم، انتخاب از مجموعه ای از انتخابی طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به دانش آموزان در تمام 3 برنامه های فارغ التحصیل مطالعات بشردوستانه.
  3. پیاده روی مبتنی بر دوره با کارآموزی در مسیر مبتنی بر دوره، دانش آموزان ممکن است یک مدرک کارشناسی 6 نفره را انتخاب کنند. دانش آموزانی که یک دوره کارآموزی را انتخاب می کنند تجربه تجربه ای را کسب خواهند کرد. این یادگیری تجربی کمک خواهد کرد که دانش آموزان دانش تئوری خود را با نشان دادن توانایی های خود در محیط واقعی در دنیای واقعی و تجارب خود ثبت کنند.

چه کسی برای آن است

این مدرک برای مدیران موجود و مشتاق مدیریت فاجعه و حرفه ای خدمات اضطراری طراحی شده است. بسیاری از دانش آموزان از حوزه های حکومتی، مدیریت اضطراری، مراقبت های بهداشتی، آموزش، سازمان های غیر دولتی، ارتش، پلیس، برنامه های آتش نشانی و برنامه های اجتماعی استفاده می کنند.

متقاضیانی که تحصیلات رسمی تحصیلی خود را برای پذیرش پذیری در اختیار ندارند، می توانند بر مبنای آموزش رسمی و یادگیری غیررسمی خود، مطابق با فرایند پذیرش انعطاف پذیر، ارزیابی شوند. برنامه ها بر اساس یک مورد مورد بررسی قرار می گیرند.RRU LIC

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی November 13, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 7, 2020
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
31,240 CAD
هزینه های آموزشی برای کل برنامه: 31،240 دلار (دانشجویان بین المللی)، 24،790 دلار (دانش آموزان داخلی).
Information
Deadline
آگوست 31, 2019
2 Years | Blended Delivery
Locations
کانادا - Victoria, British Columbia
تاریخ شروع : ژانویه 7, 2020
آخرین مهلت تقاضا آگوست 31, 2019
2 Years | Blended Delivery
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 7, 2020
کانادا - Victoria, British Columbia
آخرین مهلت تقاضا آگوست 31, 2019
2 Years | Blended Delivery
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ویدئو ها

Why Study at Royal Roads University ISC

How we're different

MA Disaster and Emergency Management - Faculty

The change you want. The challenge you seek