کارشناسی ارشد هنر در فاجعه و مدیریت اضطراری

Royal Roads University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد هنر در فاجعه و مدیریت اضطراری

Royal Roads University

بررسی اجمالی

برنامه مدیریت کارشناسی ارشد در حوادث فاجعه و اضطراری یک رشته بین رشته ای دو ساله است که به آموزش فاجعه مکرر و در حال وقوع و متخصصان مدیریت اضطراری اختصاص دارد. این برنامه به بررسی زمینه های نظری مدیریت فاجعه و مدیریت اضطراب می پردازد. این برنامه تاکید بر یک رویکرد یکپارچه و جامع برای فاجعه و مدیریت اضطراری بر پایه درک این موضوع است که فاجعه ها بیش از خطرات هستند و محصولاتی از ارتباطات درونی و ساختار متقابل محیط زیست، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی هستند. این رویکرد از این مفهوم پشتیبانی می کند که فاجعه و فرآیندهای مدیریت اورژانسی می توانند و باید به کاهش خطر، انعطاف پذیری جامعه و جوامع پایدار کمک کنند.

یک دیپلم فارغ التحصیلی در زمینه مدیریت فاجعه و مدیریت اضطراری نیز ارائه شده است.

مدل تحویل

آموزش آنلاین

اکثر این برنامه از طریق یادگیری آنلاین تجربه می شود. دوره های آنلاین شما را قادر می سازد تا در طول تحصیل خواسته های کار و خانواده را برآورده سازید. با استفاده از پلت فرم یادگیری مبتنی بر وب، شما به مواد خواندن خود دسترسی پیدا خواهید کرد، تکالیف فردی و گروهی را کامل کنید و با بقیه همکلاسی ها و مربیانتان همکاری کنید؛ آنلاین از هر کجا. هر دوره آنلاین 9 هفته طول خواهد کشید، با گذشت دو هفته از بین دوره ها.

اقامت

در طول دوره دو ساله شما، شما در دو دوره اقامت در محوطه دانشگاهی دو هفته حضور خواهید داشت. در اینجا چهره به چهره با مربیان، گروه و تیم تداخل می کنید. شما ساعت های کلاس و همچنین تکالیف و جلسات را در خارج از ساعت کلاس تنظیم می کنید، و این زمان وظیفه سنگین و پرطرفدار است.

گزینه های تکمیل

در طول سال اول تحصیل، تمام دانشجویان یکسان مجموعه ای از دوره ها را می گیرند. در طول سال دوم، دانش آموزان می توانند از گزینه های زیر انتخاب کنند:

پایان نامه

دانش آموزانی که ریاست پایان نامه را دریافت می کنند، در طول دوره تحصیلی دوم خود، یک دوره تحقیق دوم را خواهند داشت.

پیاده روی مبتنی بر دوره

دانش آموزان مبتنی بر دوره مبتنی بر دوره قادر به ادامه تحصیلات خود در اینترنت در طول سال دوم، انتخاب از مجموعه ای از انتخابی طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به دانش آموزان در تمام 3 برنامه های تحصیلات تکمیلی بشردوستانه.

پیاده روی مبتنی بر دوره با کارآموزی

در مسیر مبتنی بر دوره، دانش آموزان ممکن است یک مدرک 6 اعتبار را انتخاب کنند. دانش آموزانی که یک دوره کارآموزی را انتخاب می کنند تجربه تجربه ای را کسب خواهند کرد. این یادگیری تجربی کمک خواهد کرد که دانش آموزان دانش تئوری خود را با نشان دادن توانایی های خود در محیط واقعی در دنیای واقعی و تجارب خود ثبت کنند.

نتایج یادگیری

Royal Roads University با یک مدل یادگیری مبتنی بر نتایج کار می کند. نتایج یادگیری واضح است، توصیفگرهای زبان ساده از دانش و کارایی عملکرد که دانش آموزان برای موفقیت کامل یک برنامه نشان می دهند.

در مدرک کارشناسی ارشد در حوادث و مدیریت اضطراری، پنج حوزه اصلی نتیجه یادگیری وجود دارد:

  1. تفکر انتقادی
  2. ارتباطات
  3. پژوهش
  4. دانش
  5. مهارتهای حرفه ای

استفاده از نتایج یادگیری کمک می کند تا برای روشن شدن تمرکز برنامه کمک کند، دانش آموزان برنامه خود را به محل کار خود متصل می کنند، برای ارزیابی / ارزیابی تمرکز می کنند و به کارفرمایان مزایای برنامه را درک می کنند.

چه کسی برای آن است

این مدرک برای مدیران موجود و مشتاق مدیریت فاجعه و حرفه ای خدمات اضطراری طراحی شده است. بسیاری از دانش آموزان از حوزه های حکومتی، مدیریت اضطراری، مراقبت های بهداشتی، آموزش، سازمان های غیر دولتی، ارتش، پلیس، برنامه های آتش نشانی و برنامه های اجتماعی استفاده می کنند.

متقاضیانی که تحصیلات رسمی تحصیلی خود را برای پذیرش پذیری در اختیار ندارند، می توانند بر مبنای آموزش رسمی و یادگیری غیررسمی خود، مطابق با فرایند پذیرش انعطاف پذیر، ارزیابی شوند. برنامه ها بر اساس یک مورد مورد بررسی قرار می گیرند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 3, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 7, 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
31,240 CAD
هزینه های آموزشی برای کل برنامه: 31،240 دلار (دانشجویان بین المللی)، 24،790 دلار (دانش آموزان داخلی).
Locations
کانادا - Victoria, British Columbia
تاریخ شروع : ژانویه 7, 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان مارس 7, 2021
Dates
ژانویه 7, 2019
کانادا - Victoria, British Columbia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان مارس 7, 2021
ویدئو ها

Why Study at Royal Roads University ISC

How we're different

MA Disaster and Emergency Management - Faculty

The change you want. The challenge you seek