کارشناسی ارشد پنهان و هوش تخصصی

عمومی

شرح برنامه

نقش تحقیقات پنهان و اطلاعات ویژه را در مبارزه با جرایم سازمان یافته جدی ، تروریسم و تهدیدهای جامعه بررسی کنید

برنامه نوآوری تحقیق و تفحص پنهان و تخصصی ، موضوعات مهم مربوط به موضوعات پنهانی و اطلاعاتی از جمله اثربخشی ، ارزش ، قانونی بودن ، خطرات و اخلاق را مورد بررسی قرار می دهد. این دوره شامل طیف گسترده ای از موضوعات از جمله مجموعه HUMINT ، جذب اطلاعات ، مدل های مصاحبه تحقیق ، روشهای پنهانی ، قانون اساسی ، سازوکارهای نظارت ، تبادل اطلاعات و تجزیه و تحلیل در سطح محلی ، ملی و جهانی است.

این دوره که توسط دانشگاهیان و دانشمندان با تجربه در این زمینه منتشر شده است ، همچنین موضوعات اخلاقی و حقوقی مطرح شده توسط فعالیت پنهانی و جمع آوری اطلاعات را بررسی کرده و آنها را در ادبیات دانشگاهی فعلی قرار می دهد.

133053_person-sunglasses-dark-hat.jpg

اطلاعات کلیدی

PGCert / PGDip / MSc پنهان و تحقیقات تخصصی

همه مدرسین دوره در مرکز مطالعات پلیس های پیشرفته لیورپول (LCAPS) در دانشگاه جان مورز لیورپول فعالیت می کنند. آنها تجربه عملی و دانشگاهی زیادی را با خود به همراه می آورند و مباحث تحقیقاتی از جمله قاچاق انسان را برای تهیه تجارت مواد مخدر پوشش می دهند. تروریسم بین المللی؛ جرم جدی و سازمان یافته؛ تجزیه و تحلیل اطلاعاتی و مبارزه با تروریسم؛ و بسیاری از آنها تجربه گسترده ای در زمینه های مربوط به اجرای قانون دارند.

پیشرفت

دانشجویان می توانند برای:

  • PGCert (60 اعتبار)
  • PGDip (120 اعتبار)
  • کارشناسی ارشد (180 واحد)

دانشجویانی که در سطح PGCert / PGDip ثبت نام می کنند ممکن است در سالهای آینده دوباره ثبت نام کنند تا سطح جایزه دانشگاهی خود را افزایش دهند.

مدت زمان

  • 11 ماه (PGCert)
  • 22 ماه (PGDip)
  • 27 ماه (کارشناسی ارشد)

ساختار

60 اعتبار (PGCert) ، 120 اعتبار (PGDip) یا 180 واحد اعتبار (MSc) به صورت آنلاین با منابع چندرسانه ای مرتبط ، انجمن های بحث و گفتگو ، همکاری تیمی و پشتیبانی آموزشی تحویل داده می شود

اعطا شده توسط

لیورپول دانشگاه جان مورس

این یک برنامه و صلاحیت LJMU است ، با ثبت نام و تحویل توسط Informa Connect اداره می شود. این دوره توسط دانشگاه جان مورز لیورپول تدریس ، ارزیابی ، تضمین کیفیت و اعطا می شود

ایده آل برای

  • کسانی که به دنبال ورود یا پیشرفت مشاغل امنیتی یا اطلاعاتی خود در بخش دولتی و خصوصی هستند.
  • حرفه ای ها قبلاً در زمینه های امنیتی و اطلاعاتی مشغول به کار بوده اند که با کسب مدارک تحصیلی بیشتر می توانند دانش ، تفکر انتقادی و چشم انداز شغلی خود را ارتقا بخشند.
  • افرادی که مایل به کار در مشاغل اطلاعاتی ، تحقیقاتی و امنیتی گرا هستند یا در سازمانهای دولتی ، خصوصی یا بین المللی ارتقا پیدا می کنند. این ایده آل برای کسانی است که برنامه های شغلی آنها درگیر برخورد با جرایم سازمان یافته جدی ، تروریسم و امور بین الملل امنیتی است و می توانند از بستر دانشگاهی محکم در این زمینه بهره مند شوند.
  • دانشجویانی که به دنبال ایجاد درک عمیق تر از جنبه های اصلی هوش و تحقیقات مخفیانه و دنیایی هستند که در آن زندگی می کنیم.

درباره دانشگاه جان مورز لیورپول

انستیتوی مکانیک لیورپول توسط افراد قدرت و تأسیس تأسیس شده است که تأثیرات تحول آمیز آموزش و تأثیر تأثیر یادگیری و آرزو را بر افراد ، جوامع و جامعه می شناسند. این اولین موسسه ای بود که در انگلستان تأسیس شد.

این حرکت کوچک و پیشگام به دنبال تأسیس انستیتوی لیورپول و دانشکده هنر و کالج دریایی لیورپول صورت گرفت و در سال 1900 ایرنه مابل مارش پردیس IM Marsh را افتتاح کرد. این سازمان ها در کنار هم پایه و اساس دانشگاه جان مورز لیورپول را تشکیل دادند ، نهادی که رشد و شکوفایی داشته و همچنان به همه فرصت ها را فراهم می کند.

امروزه ، با داشتن جامعه ای پرشور و با 25000 دانشجو از بیش از 100 کشور جهان ، 2500 پرسنل و دوره های 250 درجه ، دانشگاه جان مورز لیورپول یکی از بزرگترین ، پویاترین و آینده نگر دانشگاه ها در انگلیس است.

برنامه مطالعات امنیتی توسط مرکز مطالعات پولیس پیشرفته لیورپول در دانشگاه جان مورز لیورپول تحویل داده شده است. این دانشگاه صلاحیت های شناخته شده حرفه ای را با دوره های نوآورانه و اجتماعی محور ترکیب می کند. این مرکز از اعتبار برجسته ای برای تحقیقات برخوردار است ، به طوری که کارکنان دانشگاهی به طور مرتب در ژورنال های صنعت ، گروه های مشاوره ، سیاست های دولت و همچنین در معرض دید عموم مردم از طریق مطبوعات و رسانه های پخش مشارکت می کنند.

درباره مرکز مطالعات پلیس پیشرفته لیورپول

در سال 2015 تأسیس شده ، مرکز مطالعات پولیس پیشرفته لیورپول (LCAPS) دارای تجربه ای حرفه ای ، عملی و دانشگاهی است. LCAPS از این تجربه برای انجام تحقیق و ارائه آموزش در زمینه های پلیس ، پیشگیری از جرم و حرفه های امنیتی متفقین استفاده می کند.

مرکز مطالعات پولیس پیشرفته لیورپول کارمندان فعال تحقیقاتی را از سراسر دانشگاه گرد هم آورده است.

سبد یادگیری میان رشته ای LCAPS دانشجویان و دست اندرکاران را به مهارت های لازم برای پاسخگویی به خواسته های پیچیده پلیس های معاصر مجهز می کند.

نمونه کارها و مدارک تدریس پولیس مرکز مطالعات پولیس لیبرپول در حال گسترش است و به زودی LCAPS یکی از کامل ترین پرتفوی برنامه های پلیس دانشگاهی را ارائه می دهد.

هزینه ها

کارشناسی ارشد 7995 پوند
دیپلم کارشناسی ارشد 99 5995
گواهی کارشناسی ارشد 3495 پوند
هزینه درخواست 400 پوند
آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group.

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group. اطلاعات محدود