کارشناسی ارشد (آموزش ترکیبی) ارزیابی (MABLE)

عمومی

شرح برنامه

دانشگاه Saarland

in cooperation

واجد شرایط بودن

استاد آموزش ارزشیابی آمیخته مخلوط با هدف توسعه و تقویت ظرفیت های ارزیابی و نظارت در دولت ، بخش خصوصی و جامعه مدنی ، با توجه به تقویت عملکرد مدیریت دولتی و ارائه خدمات عمومی.

صلاحیت های زیر برای دسترسی به استاد ارزشیابی آمیخته (MABLE) ضروری است:

 • درجه دانشگاه (لیسانس ، دیپلم) یا معادل آن
 • دوم تجربه کاری مرتبط (حداقل یک سال از مدرک دانشگاهی ابتدایی شما).
 • III. 20 ECTS (در حدود 300 ساعت) در آمار و روشهای تحقیق اجتماعی.
 • چهارم مهارت های انگلیسی چارچوب مرجع مشترک اروپایی برای زبان ها: سطح B1 ، TOEFL CBT: 213 ، TOEFL PBT: 550 ، آیلتس: 6.0 ، CPE: C

اگر مدرک دانشگاهی ندارید ، اما می توانید تجربه کار قابل توجهی را کسب کنید ، می توانید به یک آزمون صلاحیت مقدماتی دسترسی پیدا کنید.

گروه هدف

برنامه یادگیری ترکیبی دو ساله برای سه گروه هدف کلی طراحی شده است:

 1. "استاد آموخته ارزشیابی آمیخته" (MABLE) ویژه برای فارغ التحصیلان برنامه های مطالعات اجتماعی علوم اجتماعی طراحی شده است ، اما همچنین مناسب برای دانشجویان سایر موضوعات (سطح کارشناسی) است.

 2. این دوره مطالعات فوق حرفه ای مخصوصاً برای فریلنسرها و ارزیابان خود اشتغالی را امکان پذیر می کند. ساختار دوره مدولار و گزینه های خودآموز باعث می شود MABLE برای ارزیابان با تجربه که می خواهند دانش خود را در زمینه های خاص تقویت یا عمیق تر کنند ، انتخاب خوبی باشد.

 3. MABLE نه تنها برای ارزیابان بلکه برای افرادی که ارزیابی ارزیابی می کنند و می خواهند بینش جدیدی را در زمینه ارزیابی کسب کنند. جنبه های بسیاری از برنامه به سمت افرادی است که مجبورند ارزیابی ها را به نمایندگی از سازمان های اهدا کننده ، ادارات اداری یا وزارتخانه های دولتی انجام دهند و در نظر دارند ابزار و دستورالعمل هایی را برای کمک به انجام وظایف خود ارائه دهند.

  هدف، واقعگرایانه

  هدف از برنامه دو ساله "آمیخته استاد یادگیری ارزیابی" (MABLE) توسعه و تقویت ظرفیت های ارزیابی و نظارت دولت ، بخش خصوصی و سازمان های اجتماعی با هدف بهبود عملکرد ادارات دولتی و ارائه خدمات عمومی

  برنامه و سازمان

  مدت دوره استاندارد برای دوره های پاره وقت ، تحصیلات حرفه ای از جمله امتحانات چهار ترم است. همچنین امکان استراحت در طول دوره وجود دارد و سپس برای تکمیل آن بازگشت. سخنرانی ها ، تمرین ها و سمینارهای "استاد ارزشیابی آمیخته مخلوط" (MABLE) به طور خاص برای یادگیری از راه دور و خود مطالعه است و در قالب مطالب مطالعه آنلاین (بسته های SCORM ، صوتی ، تصویری و پرونده های pdf) ارائه می شود. )

  علاوه بر این ، سخنرانی ها و آموزش های آنلاین برای شفاف سازی و بحث و گفتگو ارائه می شود. دو هفته سمینار کلاس ، یکی در آغاز و دیگری پس از نیمسال دوم ، به انتقال دانش به روشی تعاملی و شخصی تر کمک می کند. در طی مرحله آنلاین ، هفتگی به حدود 15 ساعت برای پردازش مواد لازم است.

  در رویدادهای دانشگاه

  رویدادهای اجباری در محوطه دانشگاه در ابتدای دوره اول و پایان ترم دوم برای کلیه شرکت کنندگان که به سمت کارشناسی ارشد MABLE کار می کنند برگزار می شود. هر یک از این جلسات دانشگاهی یک هفته طول می کشد.

  هدف این رویدادها تقویت مطالب درسی از طریق مبادله تعاملی با مدرس ، کار گروهی و کارگاههای آموزشی است. مباحث بحث بر اساس مطالب مطالعه و اجرای عملی محتوای برنامه نیز ارائه می شود. امتحان کتبی بخشی از رویداد دانشگاهی است که در پایان دوره 2 برگزار می شود.

  محتوای برنامه

  برنامه کارشناسی ارشد شامل پنج بخش است: یک بخش درسی از جمله خودآموزی با خواندن بسته SCORM و مطالب اضافی (کتاب ها ، مقاله ها ، اسکریپت ها و غیره) ، یادگیری f2f در مراحل حضور ، آموزش آنلاین و غیر آموزش آنلاین ، یک مطالعه موردی پروژه کار گروهی و سرانجام پایان نامه کارشناسی ارشد. همه قسمت ها برای همه دانش آموزان اجباری است. دوره کارشناسی ارشد یادگیری ترکیبی از هشت ماژول تشکیل شده است.

  امتحانات

  درجه بندی در درجه اول بر اساس عملکرد دانش آموز در طی فرایند یادگیری آمیخته تعیین می شود. به طور کلی ، ایده این است که کلیه فعالیت ها را در طی فرایند شامل شود. سیستم درجه بندی از حضور و مشارکت و همچنین کارهای فردی و گروهی ، نتایج امتحانات ، آزمونها ، مشق شب و سایر تکالیف در سمینارهای آنلاین و f2f تجلیل می کند.

  اعتباربخشی

  برنامه ترکیبی یادگیری ارزشیابی (MABLE) با عنوان علمی "کارشناسی ارشد هنر" معتبر است. دانشگاه Saarland فرایند اعتبار سنجی را اداره می کند و یک موسسه معتبر است

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Distance and Independent Studies Center (DISC) is one of the leading establishments in Germany for distance-learning postgraduate courses. The establishment has over 25 years of experience in deve ... اطلاعات بیشتر

The Distance and Independent Studies Center (DISC) is one of the leading establishments in Germany for distance-learning postgraduate courses. The establishment has over 25 years of experience in developing and designing academic courses for guided self-study. اطلاعات محدود