کارشناسی ارشد Distance Learning در مهندسی مالی

عمومی

شرح برنامه

واجد شرایط بودن

دانش پیشرفته از نظریه اساسی، مهارت های ریاضیات مالی مداوم و توانایی قرار دادن این تخصص در عمل، همراه با درک مفاهیم کلیدی در ریاضیات حقیقی و مالی مهمتر از همیشه به درک درستی از بازار مالی به طور فزاینده پیچیده است. مسابقه برای بهترین شغلی در بخش مالی و بیمه نیز برای تشدید شدن تعیین شده است و دستیابی به این تخصص به طور چشمگیری شانس خود را برای رفتن به این حوزه یا پیشرفت حرفه شما در امور مالی یا بیمه افزایش می دهد. شما می توانید مهارت های مورد نیاز خود را در برنامه آموزش از راه دور مالی در TU Kaiserslautern .

گروه هدف

این برنامه به فارغ التحصیلان برنامه های ریاضی که در حال حاضر کار می کنند، به دنبال کار حرفه ای در ریاضیات مالی یا تحقیقاتی کاربردی است و درجه اول آن تخصص کافی در این زمینه نداشته است. این برنامه همچنین به ویژه برای فارغ التحصیلان سایر برنامه های کارشناسی ارشد که مقطع کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد دارای جزء ریاضی محسوب می شود، که در حال حاضر در صنعت مربوطه کار می کنند و مایل به درک عمیق تر ریاضیات مالی و یادگیری در مورد پس زمینه، مفاهیم و روش ها.

هدف، واقعگرایانه

درک عمیق روش شناسی، ریاضیات مالی مدرن و نظریه محرمانه و
استفاده آماری و عددی در عمل به طور فزاینده ای در صنعت مالی و بیمه اهمیت دارد. هم اکنون رگولاتورها الزامات ارزیابی ریسک های سنگین را برای اوراق بهادار تجاری تعیین می کنند و این نیاز به درک آخرین روش های آماری و مدل های مشکوک است.

ترکیبی از روش ها در عمل کاربردی است، اما این نیاز به مدارک جامع ریاضی در همه زمینه ها دارد. این برنامه با توجه به تقاضای کار روزمره کارآمد، بین رشته ای و طراحی شده است تا تدریس ریاضیات پیشرفته مالی و نظریه اقتصاد مالی و مهارت های لازم برای درک عمیق از بازار مالی به طور فزاینده پیچیده را تدریس کند. همچنین پیوندهایی به علم حقیقی را بررسی می کند و روش های آماری و عددی مرتبط را تعلیم می دهد.

برنامه و سازمان

طول استاندارد برنامه آموزش از راه دور مالی، از جمله دوره های ارزیابی، شش ترم است. این برنامه ارزش 90 اعتبار دارد و هر ماه در ماه اکتبر آغاز می شود.

شرایط پذیرش

1. پذیرش با درجه دانشگاه

متقاضیان باید نشان دهند که آنها دارای مدرک تحصیلی بالاتر از حداقل شش ترم در یک کشور آلمانی یا خارجی یا تحصیلات عالی هستند، حداقل یک سال تجربه کار مربوط به بخش مالی و بیمه یا حرفه ای مربوط به ریاضیات، پس از آنها درجه، و آنها دارای دانش قبلی لازم از درجه قبلی خود هستند. دانش پیشین از مقاطع قبلی متقاضیان با استفاده از یک سیستم نمره دهی و با موفقیت انجام شده در ارزیابی ماژول در تجزیه و تحلیل و تصادف نشان داده شده است. دانش آموزان ممکن است بتوانند برخی از جنبه های مورد نیاز در طول سال اول برنامه (شرایط پذیرش) را بدست آورند.

2. پذیرش با صلاحیت حرفه ای

دانشجویان آینده نگر بدون تحصیل در مقطع کارشناسی، اما حداقل 4 سال تجربه حرفه ای مربوط به امور مالی و بیمه می تواند آزمون مناسب برای پذیرش در برنامه را انجام دهد. آنها ممکن است در اولین سال برنامه (شرایط پذیرش) باید اعتبارات را در تجزیه و تحلیل و تصادفات تکمیل کنند

کاربرد

یک دوره چند هفته، عموما از اواسط ماه می تا اواسط ماه جولای، برای برنامه های کاربردی تنظیم شده است. مصرف جدید فقط در ترم زمستان است. لطفا با جزئیات DISC یا دفتر امور دانشجویی Technische Universität Kaiserslautern تماس بگیرید. آنها همچنین فرم ها و اسناد لازم برای برنامه ها را ارائه می دهند. متقاضیان موفق اطلاعات دقیق در مورد ثبت نام ارسال خواهند شد. شرایط ویژه برای کاندیداها با تجربه حرفه ای، اما بدون مدرک دانشگاهی اعمال می شود.

تعطیلات مطالعه

شما می توانید برنامه پایان ترم خود را در انتهای هر ترم متوقف کنید. گواهی مربوط به لغو ثبت نام یا ترک غیبت نیز در پایان ترم صادر می شود. هزینه ثبت نام و هزینه تحصیل در صورت عقب نشینی پس از پذیرش موفقیت آمیز در برنامه، نمی تواند بازپرداخت شود. بسیاری از دانش آموزان دوره هایی را تجربه می کنند که در آن آنها نیاز به تمرکز بیشتر بر روی حرفه ها یا خانواده های خود دارند در حالی که در یک برنامه دانشگاهی ثبت نام کرده اند. تجربه نشان داده است که با وجود تعهدات دیگر، ممکن است بتواند از این برنامه فارغ التحصیل شود. برای جلوگیری از وقفه یا حتی پایان دادن به برنامه تحصیلی خود، به طور مرتب با افسران برنامه تماس بگیرید تا بتوانند به طور بالقوه به شما کمک کنند.

محتوای برنامه

در هر یک از پنج ترم اول، دانش آموزان در کلاس های مختلف به دو مدول می پردازند. دانش آموزان از طریق یک تا دو مجموعه مطالب آموزشی برای هر ماژول کار می کنند. ترم ششم برای پایان نامه کارشناسی ارشد است. برای کار با مواد آموزشی و تکمیل تمرینات مربوطه حدود 16-18 ساعت در هفته لازم است. دانش آموزان باید این زمان را به ویژه در ترم اول برنامه ریزی کنند، به طوریکه به طور معمول برای آنها برای ایجاد سبک کار و تحصیل شخصی خود و استفاده از مطالب درس نوشته شده است. در حقیقت، حجم اولیه اولیه احتمالا بالاتر خواهد بود، مخصوصا برای افرادی که از رشته های غیر ریاضی هستند: آنها باید خود را با اصطلاحات و سبک جدید و شاید عجیب و غریب آشنا کنند و انواع جدیدی از پرسش ها را نیز داشته باشند.

حجم واقعی کار شما بستگی به طیف وسیعی از عوامل مختلفی از جمله دانش قبلی، عادات مطالعه فردی و موقعیت حرفه ای و شخصی شما دارد. یک تعطیلات آخر هفته (جمعه تا یکشنبه) در هر ترم در بالای دوره کاری مشخص شده برای حضور در فاز دانشگاهی مورد نیاز است. هر بار واقعی کار شما، شما متوجه خواهید شد که شما نمی توانید تمام فعالیت های قبلی و سرگرمی های خود را به طور معمول دنبال کنید. بنابراین، ما توصیه می کنیم که واقع بینانه ظرفیت شما، منافع شما و زمان در دسترس شما را برای جلوگیری از سرخوردگی های غیر ضروری مورد توجه قرار دهیم.

کمک مالی

دولت برای تدابیر پیشرفته آموزش در آلمان، انگیزه های مالی شخصی را پیشنهاد می دهد. بسته به درآمد شخصی و وضعیت شغلی شما می توانید هزینه های برنامه های یادگیری از راه دور را به عنوان هزینه های تبلیغات یا هزینه های ویژه جبران کنید و هزینه بازپرداخت جزئی یا کامل را جبران کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با یک متخصص مستقل یا مقام مالی محلی خود تماس بگیرید. متاسفانه، حمایت مالی نمی تواند مطابق با Sozialgesetzbuch - Drittes Buch (SGB III) (کد امنیت اجتماعی - کتاب سه) یا Bundesausbildungsförderungsgesetz (BaföG) (قانون کمک آموزشی آموزش فدرال).

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Distance and Independent Studies Center (DISC) is one of the leading establishments in Germany for distance-learning postgraduate courses. The establishment has over 25 years of experience in deve ... اطلاعات بیشتر

The Distance and Independent Studies Center (DISC) is one of the leading establishments in Germany for distance-learning postgraduate courses. The establishment has over 25 years of experience in developing and designing academic courses for guided self-study. اطلاعات محدود