دوره های کارشناسی ارشد آنلاین پرطرفدار

درجه کارشناسی ارشد آنلاین یک دوره تحصیلی بالاتر از سطح کارشناسی است که به دانشجویانی ارائه می شود که از دانشی پیشرفته در یک حوزه خاص مطالعاتی و یا در رشته حرفه ای ویژه ای برخوردارند. دوره های کارشناسی ارشد آنلاین علاوه بر تمامی مزایای دوره های کارشناسی ارشد سنتی، مزایای اضافی از قبیل ارائه دوره های گسترده و عمیق، انعطاف پذیری، سهولت و صرفه جویی در هزینه را نیز در بر دارد.

از بازرگانی تا زیست شناسی و از انرژی تا مهندسی، همواره یک برنامه تحصیلی کارشناسی ارشد آنلاین وجود دارد که مناسب شما باشد - حال رشته تحصیلی شما هر چه می خواهد، باشد. هنر، علوم طبیعی، حقوق و مطالعات تخصصی تنها تعداد محدودی از مقولات دوره های تحصیلی کارشناسی ارشد را تشکیل می دهند که صدها برنامه تحصیلی و حوزه های تخصصی را پوشش می دهند.

تنوع برنامه های تحصیلی کارشناسی ارشد مختلف می تواند بسیار بسیار گسترده باشد - پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر پرطرفدارترین برنامه های کارشناسی ارشد که در زیر فهرست گردیده است، آغاز کنید.

برنامه های کارشناسی ارشد آنلاین جدید

The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

کارشناسی ارشد در تاریخ (آموزش آنلاین)

اکتبر 30, 2018
پیوستن به برنامه انحصاری آنلاین برنامه های کارشناسی ارشد و کسب مدرک کارشناسی ارشد از یک دانشگاه برتر جهان. تاریخ در ادینبورگ در حال حاضر 17 در میان تمام گروه های تاریخ در جهان (رتبه بندی دانشگاه QS جهانی 2018) رتبه 17 است.… [+] [-]

ESCP Europe

استاد اجرایی کسب و کار بین المللی (100٪ آنلاین) - آهنگ فرانسوی

اکتبر 31, 2018
کارشناسی ارشد بین المللی تجارت (EMIB) یک برنامه آنلاین است که شامل 14 دوره مدیریت و رهبری پروژه پایان کارشناسی ارشد است. این دوره ها مهارت های لازم را در زمینه های استراتژیک بسیاری از شرکت های فعال در بازارهای بین المللی به شما ارائه می دهد.… [+] [-]

Simplilearn

برنامه کارشناسی ارشد مهندسی هوش مصنوعی

اکتبر 26, 2018
این دوره هوش مصنوعی آموزش مهارت های مورد نیاز برای حرفه ای در AI را آموزش می دهد. شما TensorFlow، Learning Machine و سایر مفاهیم AI را به همراه زبان های برنامه نویسی مورد نیاز برای طراحی عوامل هوشمند، الگوریتم های یادگیری عمیق… [+] [-]

دوره های کارشناسی ارشد آنلاین

اگر مقطع کارشناسی خود را به پایان رسانده اید اما در نظر دارید تحصیلات خود را در یک رشته دانشگاهی خاص ادامه دهید، برنامه تحصیلی دوره کارشناسی ارشد آنلاین می تواند دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن هستید، در اختیار شما قرار دهد. برنامه های دوره کارشناسی ارشد آنلاین کنونی تمامی مزایای برنامه های مقاطع کارشناسی ارشد سنتی را در قالب یک برنامه عملی آنلاین ارائه می کند-- و این یکی از دلائلی است که دانشجویان بسیاری تحصیلات تکمیلی خود را از طریق این شیوه مبتکرانه ادامه می دهند.

برنامه های دوره کارشناسی ارشد آنلاین شامل کارشناسی ارشد هنر (M.A)، کارشناسی ارشد علوم (M.S و MSc)، و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (M.B.A) می گردد. باوجودی که این رشته ها به لحاظ حوزه تحصیلی با یکدیگر متفاوت هستند، لیکن همگی راهی به سوی کسب دانش پیشرفته در کنار جستجوی مشاغل در بازار پررقابت امروزی را پیش روی دانشجویان قرار می دهند.

مزایای اخذ درجه کارشناسی ارشد آنلاین چیست؟

درجه کارشناسی ارشد یک سرمایه گذاری برای آینده شماست. نه تنها این دوره ها فرصت های ویژه ای در زمینه کسب مهارت و تخصص در رشته منتخب را در اختیار شما قرار می دهند، بلکه مزایای دیگری فراتر از آنچه درجه کارشناسی به شما می بخشد را به شما ارائه می کنند. از پیش رو گذاردن راهی سریع تر برای یافتن شغلی بهتر و با حقوق بیشتر تا بازنمودن دروازه ها به سوی کار های چالش برانگیزتر همگی مجموعه ای موفق از امنیت و رضایت شغلی را تشکیل می دهد که درجه کارشناسی ارشد به ارمغان می آورد.

برنامه های کنونی دوره کارشناسی ارشد آنلاین در پاسخ به محدودیت های برنامه های سنتی مقطع کارشناسی ارشد تدارک دیده شده است. دانشجویان دوره کارشناسی ارشد آنلاین از مزایای مختلفی برخوردار می شوند که به آنها کمک می نماید تجربیات آموزشی خود را به حداکثر برسانند. نخستین مزیت این که دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در محدودیت های جغرافیایی قرار نخواهند گرفت. مهم نیست که محل زندگی شما کجاست، می توانید برنامه ای آنلاین در رشته تحصیلی مورد نظر خود بیابید. نه تنها این، بلکه بسیاری از برنامه های تحصیلی آنلاین در مقایسه با کالج های سنتی از هزینه کمتری برخوردار می باشند. شهریه کمتر بدون هزینه ایاب و ذهاب و نیاز کمتر به کتب درسی گران قیمت همگی استطاعت تحصیل را امکان پذیرتر می سازد.

برنامه های دوره کارشناسی ارشد همچنین از سهولت و انعطاف پذیری بی نظیر برخوردار می باشد. به جای تطبیق محض با برنامه های سخت و خشکی که از سوی مراکز تحصیلی ارائه می شود، دانشجویان آنلاین می توانند به روش مورد نظر و در زمان مناسب خود به مطالعه بپردازند. این امر همچنین به آنها کمک می نماید تا میان تحصیل، کار و تعهدات خانوادگی خود توازن برقرار کنند. و بالاخره، اگر در پی تقویت مهارت های فنی خود هستید، هیچ راهی بهتر از برنامه های تحصیلی آنلاین وجود ندارد. این مهارت ها سپس به محیط کار منتقل می شوند و تقاضا برای توانایی های شما را به عنوان یک فرد جویای کار افزایش می بخشند.

در برنامه دوره کارشناسی ارشد چه مطالبی را مطالعه می کنیم؟

گزینه های پیش رو تقریباً بی انتها هستند! دانشجویان کارشناسی ارشد آنلاین هم به لحاظ وسعت و هم عمق، تحصیلات خود را در رشته های مختلف مانند بازرگانی؛ اقتصاد و مدیریت؛ هنر؛ علوم انسانی و علوم اجتماعی؛ علوم طبیعی؛ حقوق و مقررات؛ مهندسی و فناوری؛ زیست شناسی و علوم زیستی، و مطالعات حرفه ای گسترش می بخشند.

در داخل هر یک از این دسته بندی ها، دانشجویان می توانند از مجموعه متنوعی از تخصص هایی که به منظور توسعه دانش، کسب تجارب ارزشمند و برخورداری از چشم اندازهای شغلی بهتر تهیه و طراحی گردیده اند، تخصص مورد نظر خود را برگزینند.

چه نوع پیشرفت شغلی را می توان از دوره کارشناسی ارشد آنلاین انتظار داشت؟

تحقیقات از ایالات متحده حاکی از آنست که دوره کارشناسی ارشد اکنون بیش از هر زمان دیگری متداول گردیده است. در حقیقت، تعداد امریکائی هایی که درجه کارشناسی ارشد دارند از سال 2002 رشدی چشمگیر تا 43 درصد داشته است و انتظار می رود اکثر دانشجویانی که هم اکنون وارد کالج می شوند نیز در مقطع کارشناسی ارشد به ادامه تحصیل بپردازند.

لیکن این روند مختص دانشجویان امریکایی نیست. دانشجویان از سراسر دنیا قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارند و یکی از دلائل توجه دانشچویان به ادامه تحصیل، رواج برنامه های تحصیلی کارشناسی ارشد آنلاین است.

اگر می خواهید به هنگام تقاضای کار در رشته مورد نظر متمایز جلوه کنید، اخذ درجه کارشناسی ارشد آنلاین راهی ارزشمند برای رسیدن به این مهم است -- چه برای دانش آموختگان جدید و چه برای افرادی که هم اکنون نیز به عنوان نیروی کار مشغولند. هنگامی که کارفرمایان به انتخاب متقاضیان می پردازند، درجه کارشناسی ارشد آنلاین به شما کمک خواهد نمود تا رزومه کاری شما به پاسخ "بله" منجر شود. افرادی که درجه کارشناسی ارشد دارند، نه تنها پول بیشتری به دست می آورند، بلکه از امنیت شغلی بیشتری برخوردارند و فرصت های شغلی مناسب تری نیز پیش روی آنها خواهد بود.

اخذ درجه کارشناسی ارشد آنلاین چه میزان هزینه در بر دارد؟

هزینه دوره کارشناسی ارشد آنلاین از موسسه ای به موسسه دیگر متفاوت است. هنگاهی که به بررسی هزینه ها می پردازید، بهتر است غیر از شهریه سایر موارد را نیز منظور نمائید. فراموش نکنید هزینه هایی را که پس انداز می شود، از هزینه رفت و آمد تا کتاب را کسر نمائید. به علاوه، انعطاف پذیری برنامه های تحصیلی کارشناسی ارشد آنلاین امروزه بیش از هر زمان دیگری دانشجویان را قادر می سازد تا همزمان به کار و تحصیل بپردازند و بدین ترتیب احتمال این که برای ادامه تحصیل مجبور به قرض گرفتن شوند، کاهش می یابد.

چرا در برنامه دوره کارشناسی ارشد آنلاین ثبت نام کنیم؟

دلائل ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد همانند تعداد برنامه های تحصیلی دوره کارشناسی ارشد آنلاین متعدد است. صرف نظر از رشته تحصیلی، هم M.A. و هم M.S. برای کارفرمایان بصیر امروزی حکم "درجه کارشناسی نوین" را دارد. دوره کارشناسی ارشد آنلاین نه تنها خلاقیت و نوآوری به همراه دارد، بلکه در ورای حداقل ها، نشانگر مهارت و کاردانی نیز هست.

باوجودی که داشتن یک شغل خوب حائز اهمیت است، لیکن درجه کارشناسی ارشد آنلاین فرصتی برای یک حس دیگر نیز مجسوب می شود: حس موفقیت که در تمام طول زندگی با شما باقی خواهد ماند. در هر حال، اگر به تازگی از کالج فارغ التحصیل شده اید و به دنبال مطلوب خود هستید، یا اگر هم اکنون نیز عضوی از نیروی کار هستید و خود را برای رشد و پیشرفت آماده می سارید، برنامه های تحصیلی کارشناسی ارشد آنلاین می تواند به شما کمک نماید تا به آرمان های شخصی و شغلی خود دست یابید.