Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 5 آنلاین  کارشناسی های ارشد  (کارشناسی ارشد) برنامه ها که در آموزش موسیقی 2023/2024

5 آنلاین کارشناسی ارشد برنامه ها که در آموزش موسیقی 2023/2024

بررسی اجمالی

برنامه کارشناسی ارشد معمولا مرحله بعدی تحصیل در رشته تحصیلی لیسانس است. برنامه درسی تخصصی و فنی تر است، اغلب شامل تحقیق و پایان نامه یا پروژه. با این حال، دانش آموزان فرصت دارند که تخصص خود را ارتقا دهند و حرفه های بالاتر را دنبال کنند.

استاد آموزش موسیقی چیست؟ با توجه به تکرار و تئوری موسیقی گذشته، این برنامه مربوط به نحوه تدریس و هدایت دیگران در این موضوعات و انتقال دانش وی به موسیقی است. دانش آموزان می توانند انتظار داشته باشند که درک انتقادی و تحلیلی خود را از موسیقی، از ترکیب و تاریخ تا عمل بهبود بخشند. در عین حال، آنها می توانند نظریه های آموزش را از دیدگاه های روانشناختی، جامعه شناختی و فلسفی مطالعه کنند و یاد بگیرند که آنها را به راهنمایی دیگران در موضوعات موسیقی بسپارد.

دانش آموزان می توانند از طریق دریافت یا بهبود مهارت های زندگی حرفه ای و زندگی، از آموزش کارشناسی ارشد موسیقی بهره مند شوند. ارتباطات، گوش دادن فعال، هماهنگی و سایر مهارت های بین فردی اغلب مورد استفاده قرار می گیرد. تحلیلی و تحلیل انتقادی نیز در مسیرهای مختلف حرفه ای ارزشمند هستند.

هزینه های تحصیل برای گرفتن این برنامه به طور کلی بین مدارس متفاوت است، اما بر اساس طول برنامه، که معمولا حدود سه تا پنج ترم است. دانش آموزان ممکن است نیاز به خرید کتاب های درسی یا سایر منابع نیز داشته باشند. با مربیان مشورت کنید یا برنامه را برای جزئیات خاص تحقیق کنید.

دانش آموزانی که کارشناسی ارشد در آموزش موسیقی را تکمیل می کنند، ممکن است برای کار حرفه ای به عنوان معلم موسیقی یا مدیر گروه کوه یا گروه مدرسه بهتر باشند. چنین موقعیت هایی می تواند در برنامه های K-12 یا کالج و در مدارس دولتی یا خصوصی باشد. مجوز ممکن است برای برخی از موقعیت های تدریس نیز مورد نیاز باشد. در عوض، فارغ التحصیلان ممکن است به جای آن، نقش اداری را در آموزش موسیقی دنبال کنند؛ این می تواند شامل برنامه های برنامه درسی و مشاوران آموزشی باشد. خارج از سیستم آموزشی رسمی، مربیان خصوصی یا مدیران برنامه های هنرهای محلی می توانند از این پس زمینه باشند.

برنامه های آموزش موسیقی در بسیاری از کالج های هنر وجود دارد؛ این همچنین شامل گزینه های آنلاین و یا آموزش از راه دور است، ارزشمند برای دانش آموزان زندگی می کنند از راه دور و یا با برنامه های مشغول است. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • آموزش
  • آموزش
  • آموزش موسیقی
رشته های تحصیلی
  • آموزش (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه