Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 آنلاین  کارشناسی های ارشد  (کارشناسی ارشد) برنامه ها که در امور مصرف کنندگان 2023

2 آنلاین کارشناسی ارشد برنامه ها که در امور مصرف کنندگان 2023

بررسی اجمالی

برنامه تحصیلات تکمیلی، محوطه ی تحصیلی است که معمولا بر روی یک موضوع خاص تمرکز می کند و به دانش آموزان اجازه می دهد تا اعتبار خود را بهبود بخشیده و پایگاه دانش خود را افزایش دهند. دانش آموزان باید مدرک لیسانس را قبل از ثبت نام در یک برنامه کارشناسی ارشد، زیرا گواهی نامه تحصیلات تکمیلی است.

مدرک امور مصرفی چیست؟ مدرک کارشناسی ارشد در امور مصرف کننده به طور کلی دانش آموزان در مورد توانمند سازی و حمایت از دانش آموزان با تأکید بر محیط اجتماعی و اقتصادی می آموزد. دوره ها ممکن است دانش آموزان را قادر به تمرکز بر اقتصاد محصول، رفتار مصرف کننده و قیمت گذاری رفتاری کنند. دانش آموزان همچنین می توانند روش های تحقیق، کارآفرینی، مذاکرات قرارداد یا کلاس های استراتژی و سازمان را انتخاب کنند. با تمرکز بر کسب و کار، دانش آموزان می توانند روند، ارتباطات و بازاریابی محصولات مصرفی را مطالعه کنند.

کسب مدرک کارشناسی ارشد در امور مصرف کننده به دانش آموزان در توسعه تحلیل، همدلی و مهارت های مدیریتی، مدارک عالی در هر حرفه ای کمک می کند. با توجه به اهمیت سازماندهی اجتماعی، دانش آموزان همچنین می توانند دیدگاه های مختلف را درک کنند و از آن بهره مند شوند، در حالی که یاد بگیرند که مصرف کنندگان چگونه در محیط اجتماعی و محیطی فکر می کنند.

برنامه کارشناسی ارشد در امور مصرف کننده می تواند از یک سال تا چندین سال طول بکشد. به همین دلیل هزینه ها متفاوتند. دانش آموزان بالقوه باید با اداره پذیرش مدرسه انتخابی خود برای برنامه های کلاس و هزینه ها و هزینه های ثبت نام تماس بگیرند.

حرفه ای برای فارغ التحصیلان با مدرک کارشناسی ارشد در امور مصرف کننده ممکن است بر حفاظت از حقوق مصرف کنندگان تمرکز کند. این تمرکز اغلب به شغلی مانند برنامه ریز مالی، مشاور اعتباری یا پژوهشگر بازار کمک می کند. کار کردن در دولت نیز انتخاب حرفه ای برای بسیاری از فارغ التحصیلان است زیرا آنها به دنبال استخدام در ادارات مربوط به امور مربوط به امور مربوط به مواد مخدر هستند که با رفع محصولات، شکایات و خطرات بهداشت روبرو هستند. فارغ التحصیلان دیگر حرفه هایی را با سازمان های غیر انتفاعی به عنوان مدافعان مصرف کننده انتخاب می کنند، لابی با ادارات دولتی، آموزش مردم و تجزیه و تحلیل روند مصرف کنندگان. بسیاری از فارغ التحصیلان حرفه ای در امور عمومی پیدا می کنند و تبلیغاتی را ایجاد می کنند که مصرف کنندگان را مجبور می کند تا محصولات را خریداری کنند، در حالی که دیگران برای مجلات تجاری در مورد موضوعات متمرکز بر مصرف کننده بنویسند.

برای شروع روند ثبت نام فارغ التحصیل که نیازهای شما را پر می کند، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • مطالعات بازاریابی
  • بازاریابی
  • امور مصرف کنندگان
رشته های تحصیلی
  • مطالعات بازاریابی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه