Keystone logo

20 آنلاین کارشناسی ارشد برنامه ها که در حسابداری 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • مطالعات اقتصادی
 • حسابداری
 • حسابداری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات اقتصادی (20)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  آنلاین کارشناسی ارشد برنامه ها که در حسابداری

  استاد از فارغ التحصیلان حسابداری برای ارزیابی، تجزیه و تحلیل و ارتباط اطلاعات مالی در مورد یک کسب و کار به سهامداران، اثبات مهارت های خود را به صورت بسیار ارزشمند و یا حتی ضروری واجد شرایط است. روشن تمام جنبه های محیط زیست شرکت مالی و بازار، استاد در برنامه های آنلاین حسابداری توسعه دانش آموزان 'درک مدیریت خزانه داری، ساختار سرمایه و تئوری بازار است. مناطق غلظت در کارشناسی ارشد در برنامه آنلاین حسابداری ممکن است شامل مدیریت خزانه داری و اخلاق، بازارهای مالی و موسسات، بین المللی شرکت امور مالی، استراتژیک مالی تمرین، فناوری اطلاعات و حسابرسی.

  استاد در برنامه درجه آنلاین حسابداری بر روی دانش قبلی و تجربه از مدرک لیسانس 'در یک موضوع مرتبط می سازند. مهارت در زبان آموزش نیز یک پیش نیاز، که ممکن است نیاز به از طریق بررسی شود ثابت شده است.مبتنی بر وب در حالت مطالعه ارائه می دهد سطح بالایی از انعطاف پذیری که آن را به برنامه ریزی البته می آید، و کارشناسی ارشد در حسابداری آنلاین انتخاب بهینه برای حرفه ای ها کار که به دنبال توسعه دانش و مهارت در حالی که اضافه کردن یک مزیت رقابتی به تخصص خود را.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه شما می توانید تقاضای خود را به ثبت نام در کارشناسی ارشد در برنامه آنلاین حسابداری در یکی از دانشگاههای برجسته و مدارس کسب و کار ذکر شده در زیر، به سادگی پایین کلیک کنید و به ادامه مطلب. شما می توانید اطلاعات درخواست می شود به شما از مدرسه به طور مستقیم در فقط یک دقیقه ارسال شد!