$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ملاحظه کنید 2‏ کارشناسی ارشد را کارشناسی های ارشد خدمات ساختمانی آنلاین

مدرک فوق لیسانس آنلاین یک برنامه از مطالعه طراحی شده را به دانش آموزان دانش در عمق بیش از یک موضوع خاص است. به همین دلیل، ممکن است بهتر دانش آموزان را برای یک موقعیت در سطح بالا و یا آموزش عالی آماده کند. مدرک کارشناسی ارشد… اطلاعات بیشتر

مدرک فوق لیسانس آنلاین یک برنامه از مطالعه طراحی شده را به دانش آموزان دانش در عمق بیش از یک موضوع خاص است. به همین دلیل، ممکن است بهتر دانش آموزان را برای یک موقعیت در سطح بالا و یا آموزش عالی آماده کند. مدرک کارشناسی ارشد می توانید به سال طول بکشد.

کارشناسی ارشد آنلاین در خدمات ساختمانی چیست؟ این یک برنامه از مطالعه اغلب به دانش آموزان دانش کامل از اصول مهندسی است. بعضی از درسها ممکن در سیستم های فردی مورد نیاز برای ساخت و ساز، مانند حرارت، برق و روشنایی است. دوره های دیگر ممکن است دانش آموزان می آموزد که چگونه به این شامل سیستم های مهم در راه زیبا و دل انگیز. چه نوع کلاس ممکن است شما را به؟ این می تواند از مدرسه به بعد متفاوت است اما ممکن است شامل انتقال ساختمان گرما، آتش و زهکشی، خدمات برق، و تبدیل انرژی.

با تشکر از تجربه عملی اغلب ارائه، دانش آموزان ممکن است آماده بکارگیری این دانش به صنعت خدمات ساختمان. این درجه نیز سودمند است، زیرا می تواند به موقعیت های سطح اجرایی و حقوق و دستمزد بالاتر منجر شود.

در حالی که هزینه یک درجه مهم است، می توان آن را سخت به دقت اشاره کردن شهریه دقیق یک استاد آنلاین در خدمات ساختمانی. هر مدرسه ممکن است هزینه های مختلف، که می تواند به هزینه های به شدت متفاوت کلی منجر شود. دانشگاه شما می خواهید برای شرکت برای برآورد تماس بگیرید.

چه حرفه ای می تواند شما را با یک استاد در خدمات ساختمانی را دریافت کنم؟ برخی از دانش آموزان در تبدیل به بازرسان بهداشت عمومی، مهندسین برق، مشاوران انرژی پایدار و تجدید پذیر، مدیران ساخت و ساز، و گرمایشی و تهویه متخصصان. حرفه ای دقیق شما شروع به در تجربه قبلی و آموزش و پرورش شما بستگی دارد. این درجه می تواند به عنوان سنگ زیر بنای آموزش عالی خدمت می کنند.

هنگامی که شما تصمیم گرفته اند این برنامه برای شما می باشد، از آن زمان به درخواست است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
Politecnico di Milano - Master School F.lli Pesenti
میلان, ایتالیا

این استاد متخصص ترکیبی از واحدهای آموزشی استاد تخصصی "مدیریت پروژه در کارهای ساختمانی" با واحدهای آموزشی استاد تخصصی "مدیر BIM" است. BIM (مدل سازی اطلاعات ساختمان) بدون توجه ب ... +

این استاد متخصص ترکیبی از واحدهای آموزشی استاد تخصصی "مدیریت پروژه در کارهای ساختمانی" با واحدهای آموزشی استاد تخصصی "مدیر BIM" است. BIM (مدل سازی اطلاعات ساختمان) بدون توجه به اندازه و پیچیدگی مداخله مورد نظر ، ابزاری مهم برای مدیریت صحیح مرحله طراحی ، اماکن ساختمانی ، کارهای تعمیر و نگهداری فوق العاده و غیره است. دانستن روند دیجیتالی شدن بخش ساختمان و استفاده عاقلانه از آنها ، با هدف دستیابی به عملکرد بهتر و کیفیت بالاتر کار ، برای مدیران پروژه در بخش های عمرانی و زیرساختی اهمیت فزاینده ای پیدا می کند. به همین دلیل ، این استاد متخصص تعداد بیشتری از ساعت تدریس را ارائه می دهد (در صورت مقایسه با هر یک از دو استاد فوق تخصصی اختصاص داده شده به PM و BIM) که هم در ترم اول (نوامبر-مارس) و هم در ترم دوم (آوریل) توزیع می شود. - اکتبر) ، جایگزین دوره کارآموزی که لازم نیست. هر دانش آموز می خواهد پایان نامه کارشناسی ارشد خود را که تحویل دانشکده کارشناسی ارشد می شود و برای دستیابی به دیپلم توسط Politecnico di Milano دفاع می کند ، بنویسد. -
کارشناسی ارشد
تمام وقت
انگلیسی
نوامبر 2022
30 اکتبر 2022
آنلاین
 
Structuralia
آلکوبنداس, اسپانیا +1 بیشتر

نحوه کار با ابزارهایی مانند Revit ، Robot ، Navisworks ، Cost IT و Synchro را بدانید.

نحوه کار با ابزارهایی مانند Revit ، Robot ، Navisworks ، Cost IT و Synchro را بدانید. -
کارشناسی ارشد
تمام وقت
پاره وقت
12 ماهها
اسپانیایی
آنلاین