Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 آنلاین کارشناسی های ارشد (کارشناسی ارشد) برنامه ها که در طراحی تعاملی 2023

3 آنلاین کارشناسی ارشد برنامه ها که در طراحی تعاملی 2023

بررسی اجمالی

برنامه های کارشناسی ارشد برنامه های پیشرفته ای هستند که اغلب بعد از تحصیل در مقطع کارشناسی دنبال می شوند. بسته به طول مدت برنامه و ثبت نام دانش آموزان، برنامه تحصیلات تکمیلی می تواند از یک تا سه سال به پایان برسد.

استاد در طراحی تعامل چیست؟ طراحی تعامل هنری کاربردی برای ایجاد تعاملات معنادار بین انسان از طریق تکنولوژی است. دانش آموزان طراحی تعامل، به طور دقیق به تعامل انسان و کامپیوتر تعامل دارند، به طور خاص نحوه تعامل کاربران با یکدیگر و تکنولوژی را برای تعیین بهترین راه برای ارائه تجربه کاربر برتر می سنجند. تمرینکنندگان این رشته می توانند یاد بگیرند که چگونه اصول اولیه و پیشرفته تجربه کاربر را به پروژه های فردی از طریق ترکیبی از طراحی دیجیتال، برنامه نویسی وب، روانشناسی کاربردی و تحقیق کاربر اعمال کنند. دانش آموزان ممکن است انتخاب کنند که در تجربه کاربر یا معماری اطلاعات متخصص شوند و مهارت های خود را به خوبی به اهداف شغلی خود برسانند.

طراحی تعامل دانش آموزان یک منبع غنی از مهارت ها را فراهم می کند که بعضی از آنها می توانند بسیار تخصصی باشند مانند طراحی گرافیک و توسعه برنامه نویسی، در حالیکه دیگران می توانند به طور وسیعتر اعمال شوند مانند حمایت از کاربر. دانش آموزان نه تنها برای زمینه رونده طراحی آماده می شوند، بلکه می توانند مهارت های همدلی انتقادی و توانایی های حل مسئله را به دست آورند.

هزینه های یک استاد در طراحی تعامل می تواند به طور قابل توجهی بین موسسات و برنامه های مختلف متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های تحصیلی و تحصیلی، دانش آموزان باید دفاتر مالی مورد علاقه خود را در مدرسه جستجو کنند.

فارغ التحصیلان طراحی تعامل می توانند چندین موقعیت را از جمله مسیرهای حرفه ای مانند معماران اطلاعات، طراحان تجربه کاربر، مشاوران تجربه کاربر، محققان کاربر، استراتژیست های محتوا، طراحان تجربه مشتری و بسیاری دیگر وارد کنند. فرصت های از راه دور برای مترجمان آزاد و همچنین کارکنان تمام وقت در این زمینه غنی است، و بسیاری از متخصصان را قادر می سازد تا از هر محلی استفاده کنند. آیا در دنیای شرکت های بزرگ به عنوان مدیران داستان برند و یا آموزش به عنوان مدیران آموزش یادگیری، طراحان تعامل می توانند فرصت های شغلی زیادی را پیدا کنند.

با ایجاد یک استاد در طراحی تعامل شکل افراد را متصل و از تکنولوژی پیشرفته استفاده کنید. برای قرار دادن خود به عنوان یک رهبر بسته، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • مطالعات طراحی
 • طراحی تعاملی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات طراحی (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه