ONLINESTUDIES

‏ جستجو کنید 2‏ برنامه ارشد را درجه های کارشناسی ارشد طراحی مد آنلاین

با مدرک کارشناسی ارشد، یک دانش آموز قادر به تمرکز مطالعات خود را بر روی یک موضوع خاص است. برای ثبت نام دانش آموزان معمولا باید در حال حاضر مدرک کارشناسی دارند. برنامه های کارشناسی ارشد معمولا یک تا دو سال طول بکشد.

کارشناسی ارشد آنلاین در طراحی مد چیست؟ مدرک کارشناسی ارشد در طراحی مد درب به دانشجویانی که می خواهند برای پیشبرد مهارت و دانش مد خود باز می شود. اکثر برنامه های در کمک به دانش آموزان برای ایجاد مجموعه خود و توسعه اوراق بهادار در حالی که همچنین ارائه آنها را با یک مطالعه عمیق از مباحث مربوط به مد مهم برای کمک به آنها شروع کسب و کار خود تمرکز می کنند. دوره های آموزشی در یک برنامه ممکن است شامل ارتقاء مد، طراحی و تصویر سازی، تئوری مد، طراحی مد پیشرفته کامپیوتر، و مواد مد و سازه ها.

رشته طراحی مد کارشناسی ارشد افراد را قادر می سازد به حرفه مد خود را به سطح بعدی با ارائه آنها را با مهارت های کسب و کار و دانش عمیق از طراحی. دانشجویان همچنین این شانس را به توسعه یک نمونه کارها است که می تواند برای تأمین امنیت مشتریان دریافت کنید.

هزینه یک برنامه را دشوار است به برآورد به طور کلی این دلیل که آنها به طور گسترده ای از مدرسه به مدرسه متفاوت است. دانشجویانی که می خواهند یک برآورد دقیق هزینه باید در مدرسه انتخاب خود را بپرسید.

بیشتر فارغ التحصیلان برنامه مدرک کارشناسی ارشد در مد میل طراحی برای تبدیل شدن به یک طراح مد. ممکن است دانش آموزان آماده برای شروع کسب و کار یا کار خود را برای یک خانه مد موجود است. برنامه های اغلب اجازه می دهد دانش آموزان به ایجاد ارتباط در این زمینه، که پس از آن می توانید به کار بالقوه به عنوان یک طراح، مشاور و یا فروش حرفه ای منجر شود. فارغ التحصیلان ممکن است در زمینه های مختلف از مد، مانند لباس مردان، لباس شب، لباس عروس، لوازم جانبی و یا لباس کودکان کار می کنند.

افراد که تمایل به کار به عنوان یک طراح مد اما که نیاز به تجربه بیشتر و دانش کسب و کار ممکن است پیدا کردن یک استاد در برنامه طراحی مد برای آنها مناسب است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

 

 

2نتایج درطراحی مد Filter

کارشناسی ارشد آنلاین در طراحی مد

LCI Barcelona
کارشناسی ارشد
اکتبر 2020
<
تمام وقت
اسپانیایی
آنلاین

مشخصات طراح مد مطابق با یک حرفه ای خلاق و دارای آموزش گسترده می باشد که شامل جنبه های اقتصادی ، جامعه شناختی ، تاریخی ، هنری و فنی است ، و همه این موارد برای تولید ایده های جد ...

اطلاعات بیشتر

استاد مد مدیریت نام تجاری و ایجاد

ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
12 ماهها
اسپانیایی
آنلاین

چه اتفاقی می افتد زمانی که من پروژه نام تجاری داشته باشم، یک جهان بسیار روشن و حوزه دنیای تجارت، اما اطلاعات کافی در مورد بخش مد و همه چیز که آن را احاطه کرده است ندارم؟ ...

اطلاعات بیشتر