Keystone logo

53 آنلاین کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات فن آوری فناوری اطلاعات 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • مطالعات فن آوری
  • فناوری اطلاعات
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (53)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

آنلاین کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات فن آوری فناوری اطلاعات

مدرک فوق لیسانس آنلاین است برای دانشجویانی که می خواهند به گسترش آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی خود را اما می خواهم انعطاف پذیری بیشتر در فرمت یادگیری خود طراحی شده است. ترین برنامه های پاره و یا تمام وقت در دسترس هستند.

شما ممکن است بپرسید، چه استاد آنلاین در آن است؟ این برنامه برای IT (فناوری اطلاعات) حرفه ای که می خواهند به هم تخصص در یک منطقه خاص و یا حرکت به مدیریت و رهبری نقش طراحی شده است. مناطق مختلف است که دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید به مطالعه شامل تجزیه و تحلیل داده ها، امنیت سایبری و تضمین اطلاعات و مدیریت IT. نمونه هایی از کلاس شامل تهدیدات و خطرات، eMarketing است، مدیریت برنامه های کاربردی کسب و کار، روش های مهندسی نرم افزار، ابزار نرم افزار، اخلاق اطلاعات، داده کاوی، انبار داده ها و مدیریت عملکرد کسب و کار.

دانش آموزانی که مدرک کارشناسی ارشد در سود فناوری اطلاعات دنبال در درجه پیشرفته معمولا باعث می شود آنها رقابت بیشتر در بازار کار و ممکن است در پرداخت بالاتر منجر شود. تکمیل یک برنامه آنلاین نیز اجازه می دهد تا دانش آموزان برای حفظ شغل و یا مراقبت از خانواده در حالی که رفتن به مدرسه.

این مهم است که در نظر گرفتن هزینه ها در هنگام انتخاب یک موسسه علمی. برنامه در سراسر جهان در دسترس هستند، و شهرت و طول برنامه می تواند کمک درسی تا حد زیادی از یک مکان به مکان بعدی تاثیر می گذارد. تماس مدارس آینده نگر بهترین راه برای پیدا کردن تعهدات مالی خاص و هر گونه کمک مالی که ممکن است در دسترس است.

فارغ التحصیلانی که مدرک کارشناسی ارشد را در IT اغلب به خوبی آماده برای موقعیت های سطح بالا در فن آوری کسب و کار. فرصت های شغلی ممکن است شامل منجر بخش خاص، پروژه ها، و یا حتی کل سازمان.افراد مبتلا به این نوع آموزش می توانند کار در تمام انواع لوازم پیدا کنید، هر دو در داخل و بین المللی. برخی از نقش های سطح اجرایی شامل مدیر ارشد فناوری، مدیر پروژه، مدیر ارشد اطلاعات و مدیر فناوری اطلاعات است.

برای پیدا کردن آن مدارس، استفاده از فروشگاه آنلاین گسترده ما. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.