Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 26 آنلاین کارشناسی های ارشد (کارشناسی ارشد) برنامه ها که در مدیریت 2023/2024

26 آنلاین کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت 2023/2024

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد است یک دوره پیشرفته تحصیلی که دانش آموزان می توانند پس از کسب مدرک کارشناسی را دنبال کنند. مدت زمان برنامه بستگی به تمرکز درجه و فرمت انتخاب شده دارد. برای برنامه ها معمول است که نیاز به یک پروژه تحقیق نهایی برای دانش پژوهان برای فارغ التحصیلی باشد.

مدرک مدیریت چیست؟ این یک برنامه دانشگاهی است که برای آماده سازی دانش آموزان برای مدیریت تیم های موفق، شرکت ها و سازمان ها طراحی شده است. برنامه ها می توانند نمای کلی جامع از موضوعات مهم مدیریت مانند استراتژی، اقتصاد، حسابداری، بازاریابی، فروش و منابع انسانی را ارائه دهند. برنامه های دیگر ممکن است دوره تخصصی تر تحصیلی را ارائه دهند. پیشنهادات محبوب شامل تکنیک های مدیریت برای یک منطقه خاص مانند مراقبت های بهداشتی، فن آوری یا بخش عمومی و موضوعات مانند مدیریت تغییر یا مدیریت پروژه می باشد.

کارشناسی ارشد مدیریت می تواند به دانش آموزان کمک کند تا مجموعه ای جامع از ابزارهای کسب و کار را ایجاد کنند که می توانند به آنها در زندگی شخصی خود نیز کمک کنند. چنین ابزارهایی شامل بهبود رهبری، ارتباطات و مهارت های حل مساله می باشد.

دانش آموزانی که تصمیم می گیرند که کارشناسی ارشد مدیریت را کسب کنند، در سرمایه گذاری خود سرمایه گذاری می کنند. آنها قبل از انتخاب یک مدرسه باید هزینه های برنامه را بررسی کنند، زیرا ممکن است هزینه ها با توجه به موقعیت مکانی و برنامه مورد نیاز متفاوت باشد.

استاد مدیریت می تواند بسیاری از درها را برای فارغ التحصیلان باز کند. دانش آموزان می توانند نقش مدیر در بخش فعلی خود را پیش ببرند. این درجه می تواند به آموزگاران کمک کند تا نقش های بالایی مانند رئیس فروش داشته باشند؛ مدیر بازاریابی یا منابع انسانی؛ یا موقعیت C-suite مانند افسر مالی، مدیر اجرایی و یا مدیر فنی فنی. حرفه ای ها نیز می توانند کسب و کار خود را شروع کنند.

گزینه های محلی و بین المللی برای کسب مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت وجود دارد. بسیاری از مدارس بعضی یا همه کلاسها را به صورت آنلاین ارائه می دهند، بنابراین دانش آموزان می توانند برنامه ای را انتخاب کنند که بهترین شرایط را داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (26)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه