$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مرور کنید ‏ درجه کارشناسی ارشد را دوره های کارشناسی ارشد مدیریت ساحلی و دریایی آنلاین

مدرک کارشناسی ارشد یک نوع برنامه است که به طور متوسط ​​نیاز به دو سال دارد. این به معنای پس از یک مدرک لیسانس است و ممکن است در زمینه های مختلفی دنبال شود. استاد در مدیریت ساحلی و دریایی چیست؟ این برنامه به منظور آموزش دان… اطلاعات بیشتر

مدرک کارشناسی ارشد یک نوع برنامه است که به طور متوسط ​​نیاز به دو سال دارد. این به معنای پس از یک مدرک لیسانس است و ممکن است در زمینه های مختلفی دنبال شود.

استاد در مدیریت ساحلی و دریایی چیست؟ این برنامه به منظور آموزش دانش آموزان در مورد مدیریت و مراقبت از تالابها، سواحل، آبهای بدن و مناطق مشابه آموزش می دهد. همچنین ممکن است موضوعات مرتبط، مانند تصفیه آب، گردشگری، حمل و نقل، فن آوری دریایی، حفاظت، اقیانوس شناسی، زیست شناسی و سیاست عمومی را پوشش دهد. برخی برنامه ها ممکن است دانش آموزان را درباره اصول رهبری و اداره آموزش دهند. این مقطع میتواند به دانشآموزان مهارتهای لازم برای مدیریت و توسعه انواع مختلف سازمانهایی که دارای جزء دریایی هستند کمک کند.

یک برنامه مدیریت ساحلی و دریایی یک راه عالی برای دانش آموزان است تا بیشتر در مورد اقیانوس یاد بگیرند و چگونه انسان ها با آن ارتباط برقرار می کنند. دانش آموزان همچنین می توانند مهارت های انتقادی مانند حل مسئله، رهبری و ارتباطات را تیز کنند. علاوه بر این، یک مدرک کارشناسی ارشد می تواند در شکار آینده شغلی مفید باشد.

بسیاری از دانش آموزان درباره هزینه های احتمالی مربوط به یک استاد در مدیریت ساحلی و دریایی تعجب می کنند. هزینه ها از برنامه تا برنامه متفاوت خواهد بود. اداره مالی هر مدرسه باید اطلاعات بیشتری داشته باشد.

با توجه به مدرک مدیریت مدیترانه، شاغلین مختلفی می توانند داشته باشند. فارغ التحصیلان ممکن است در سیاست های عمومی، زمینه های فنی یا عملیات تجاری کار کنند. مشاغل ممکن شامل اقیانوس شناسی، متخصص آب درمان، مشاور دریایی، تحلیلگر گردشگری یا زیست شناس دریایی است. بسیاری از افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند قادر به پیشرفت در سمت های اداری و مدیریتی در حوزه انتخابی خود هستند و آموزش عالی برای کسانی که علاقه مند به رهبری هستند، انتخاب خوبی است.

دانش آموزانی که آماده اند تا مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت ساحلی و دریایی را شروع کنند، می توانند از کلاس های آنلاین یا دانشگاه در سراسر جهان استفاده کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)
بارسلونا, اسپانیا

کارشناسی ارشد علوم و فنون دریایی به طور ویژه برای دیدار با فارغ التحصیلان دانشگاه های دارای مدرک متوسط یا بالاتر طراحی شده است که به دلیل ویژگی های شخصی یا تجربه آنها ممکن است ... +

کارشناسی ارشد علوم و فنون دریایی به طور ویژه برای دیدار با فارغ التحصیلان دانشگاه های دارای مدرک متوسط یا بالاتر طراحی شده است که به دلیل ویژگی های شخصی یا تجربه آنها ممکن است آرزوی آموزش با کیفیت در زمینه اقیانوس شناسی و مدیریت ساحلی را داشته باشند. -
کارشناسی ارشد
پاره وقت
6 ماهها
آنلاین