Filter
کارشناسی ارشد
سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید 4‏ برنامه کارشناسی ارشد را تحصیلات کارشناسی ارشد مطالعات حرفه ای آنلاین

مدرک کارشناسی ارشد معمولا بیشتر از یک لیسانس در رشته تحصیلی خاص متمرکز است. در حالی که یک مدرک لیسانس ممکن است بر روی ایجاد درک دانش آموزان از رشته عمومی متمرکز باشد، مدرک کارشناسی ارشد بر توسعه مهارت ها تمرکز دارد.

اگر دانش آموزان مشتاق در حال حاضر حرفه ای داشته باشند، آنها متعهد به کار حرفه ای می باشند یا می دانند که آنها می خواهند وارد شوند، و سپس کسب مدرک تحصیلی حرفه ای ممکن است به دنبال آن باشند. استاد مطالعات حرفه ای چیست؟ درجه MPS یک برنامه است که بیش از حد متمرکز بر یک حرفه خاص است. برای مثال، دانش آموزان ممکن است در موضوعاتی مانند حقوق بشر، روابط بین الملل و مدیریت اضطراری تخصص داشته باشند؛ بنابراین، درجه MPS می تواند بسیار سازگار و مناسب برای متخصصان تاسیس شده است.

مزایای برنامه های درجه به طور متداول بر اساس تمرکز درجه متفاوت است، اما درجه MPS مزایای مشابهی را ارائه می دهد، علی رغم تخصص های متنوع که ممکن است از نظر حرفه ای و شخصی مورد توجه قرار گیرد. به عنوان مثال، یک مدرک MPS یک تمرکز کلی بر مدیریت دارد؛ بنابراین، دانش آموزان مهارت هایی مانند ارتباط، حل تعارض و مدیریت زمان را توسعه می دهند.

استاد مطالعات حرفه ای ممکن است هزینه های مشابه یا حتی زمان مشابه در همه دانشگاه ها و مکان ها را نداشته باشد. در حالی که فارغ التحصیلان به طور معمول یک یا دو سال طول می کشد، مهم است که به اطلاعات مربوط به دانشگاه های خاص دسترسی پیدا کنید.

کسانی که به دنبال کارشناسی ارشد مطالعات حرفه ای می گردند می توانند بدانند که حرفه ها به اندازه تخصص های مختلف متفاوت هستند. به عنوان مثال، افرادی که دارای مدرک MSP هستند می توانند به عنوان مدیران منابع انسانی، مدیران بازاریابی، متخصصان ارتباطات و مشاوران مدیریت رویداد مشغول شوند. بدیهی است، اکثر مشاغل به میزان سطح تجربه و آموزش بستگی دارند، اما فارغ التحصیلان MSP ممکن است فرصت بیشتری را نسبت به افرادی که بدون آن هستند پیدا کنند.

به عنوان پیش نیازها و هزینه های متفاوت از نظر موسسه و محل، مهم است که هر دانشگاه بالقوه برای اطمینان از یک تصمیم به خوبی گردآوری شده است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

4نتایج درمطالعات حرفه ای

Eastern Virginia Medical School

رشته آموزش پزشکی و بهداشت حرفه ای کارشناسی ارشد طراحی شده است برای آماده سازی رهبران آموزشی در حرفه های مختلف پزشکی و سلامت سازمانی. این برنامه آموزش پیشرفته در زمینه های ... [+]

رشته پزشکی و حرفه آموزش بهداشت کارشناسی ارشد طراحی شده است برای آماده سازی رهبران آموزشی در حرفه های مختلف پزشکی و سلامت سازمانی. این برنامه آموزش پیشرفته در زمینه های یادگیری، ارزیابی، برنامه درسی، آموزش، پژوهش، ارزیابی، رهبری و حرفه ای با تاکید بر دنیای واقعی، کاربردهای عملی فراهم می کند. برنامه درسی شامل استفاده از روش برش لبه های آموزشی و فن آوری در سراسر.

این برنامه دو ساله در آموزش از راه دور 31-اعتباری ساعت برای کار حرفه ای که نیاز به انعطاف پذیری آنها به عنوان یک مدرک پیشرفته در آموزش و پرورش را دنبال کنند، طراحی شده و همچنین برای افراد کم تجربه به دنبال یک نقش بلند مدت در حرفه های پزشکی و سلامت آموزش عالی است.... [-]

آمریکا Norfolk
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
5 ترم ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Jaume I University (Universitat Jaume I)

بازار برای سلامتی و ترجمه پزشکی به طور مداوم در حال رشد و در حال حاضر حساب برای بخش عمده ای از ... [+]

بازار برای سلامتی و ترجمه پزشکی به طور مداوم در حال رشد و در حال حاضر حساب برای بخش عمده ای از ترجمه های علمی و فنی. ناشران، شرکت های داروسازی، سازمان های بین المللی، شرکت های تجهیزات پزشکی-بهداشتی، بیمارستان ها، گروه های تحقیقاتی، انجمن های حرفه ای، سازمان های غیر دولتی، انجمن های بیمار، رسانه های تخصصی و دیگر سازمان های صورت پزشکی و بخش بهداشت و درمان طیف گسترده ای از نیازهای کیفیت ارتباطات بین زبانی و فرهنگی. گروه ترجمه و ارتباطات در را دانشگاه بازی Jaume من، از این نیازها آگاه، در 2003/04 راه اندازی برنامه خود را از ترجمه پزشکی و سلامت کارشناسی ارشد.در یازده نسخه به روز (مه 2014)، این برنامه فارغ التحصیل شده است آموزش های تخصصی از درجه اعتبار ساقط است، به یک بازار بزرگ در صنعت ترجمه پاسخ و دانش آموزان راه استخدام باز کرده است ترجمه. تجربه در نسخه های یازده تا ما سال به سال نشان داده شده است علاقه رو به رشد در سلامت و ترجمه پزشکی و مشخصات حرفه ای است. با تشکر از کار انجام شده برای یازده نسخه از کارشناسی ارشد یک دانشکده، یک روش، یک برنامه آموزشی و آموزش و پرورش و آموزش فن آوری / یادگیری تثبیت به طور گسترده ای آنلاین. ... [-]

اسپانیا Castellón de la Plana
سپتامبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

مدرک کارشناسی ارشد مدرک اطلاعاتی درجه دوم درجه دوم لیلولو (سطح دوم) دانشگاه پگاسوس ایتالیا است که به دلیل انطباق و پذیرش برنامه پلان بولونیا و منطقه تحصیلات عالی اروپا (E ... [+]

ارائه

مدرک کارشناسی ارشد مدرک اطلاعاتی درجه دوم درجه دوم لیلولو (سطح دوم) دانشگاه پگاسوس ایتالیا است که به دلیل انطباق و پذیرش برنامه پلان بولونیا و منطقه تحصیلات عالی اروپا (EHEA) به دکترا دسترسی پیدا می کند. با این مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموز می تواند ذکر شده در هوش اقتصادی و یا در امنیت و دفاع، بسته به موضوعات مورد نظر که او انتخاب می کنید.

اگر چه نیاز به دانستن ویژگی ذاتی انسان است و همچنین نیاز به پیش بینی رویدادها، هرج و مرج مشتق شده از واقعیت پیچیده که در آن ما حرکت می کنیم نیاز به یک تلاش مستمر، معمولا غیر قابل تشخیص، برای سفارش از جمله پیچیدگی، تجهیز خود را با ابزارهایی که اجازه رمزگشایی اطلاعات موجود را می دهد. این درجه رسمی کارشناسی ارشد هوش، ما را به این طریق نشان می دهد که انسان با دنیای واقعی و اطلاعاتی که از طریق فرآیندهای مغز در اختیار دارد، در نهایت به اطلاعات تبدیل می کند - چه عمومی و چه خصوصی - به دانش.... [-]

اسپانیا Madrid Zamora
سپتامبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
پاره وقت
9 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Savonia University of Applied Sciences

... [+]

مدیر پروژه مدیر خدمات

صلاحیت

بین المللی

تمرکز پژوهشی

فرصت های مطالعه کارشناسی ارشد

[-]
فنلاند Kuopio Ekenäs
آگوست 2019
انگلیسی
پاره وقت
2 - 3 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی