close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مروری بر تمامی 2‏ دوره کارشناسی ارشد را درجه های کارشناسی ارشد مطالعات سبز آنلاین

هر ساله هزاران دانش آموز در کشورهای جهان به دنبال مدرک کارشناسی ارشد هستند. این نوع برنامه ممکن است یک یا دو سال طول بکشد تا تکمیل شود و نشان دهد که یک دانش آموز در زمینه خاصی به تسلط دست یافته است. اگر علاقه مند به کسب مدرک… اطلاعات بیشتر

هر ساله هزاران دانش آموز در کشورهای جهان به دنبال مدرک کارشناسی ارشد هستند. این نوع برنامه ممکن است یک یا دو سال طول بکشد تا تکمیل شود و نشان دهد که یک دانش آموز در زمینه خاصی به تسلط دست یافته است. اگر علاقه مند به کسب مدرک کارشناسی ارشد هستید، گزینه های مختلفی وجود دارد.

استاد مطالعات سبز چیست؟ این برنامه می تواند بر روی همه چیز از سیاست های عمومی تا طراحی پانل های خورشیدی تمرکز کند. شما ممکن است قادر به یادگیری در مورد موضوع های مختلفی از جمله حفاظت از جمله انرژی های تجدید پذیر، بازیافت، انرژی خورشیدی، سوخت های زیستی و کاهش انتشار کربن باشد. بعضی از برنامه های مطالعات سبز همچنین شامل آموزش در زمینه رهبری، مدیریت و یا مدیریت برای کمک به شما برای آماده شدن برای حرفه های آینده در این زمینه هستند. گاهی اوقات، برنامه کارشناسی ارشد نیاز به هر دانش آموز برای تکمیل پایان نامه قبل از فارغ التحصیلی.

برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات سبز اغلب به شما کمک می کند مهارت های خود را در پژوهش، تفکر انتقادی، تجزیه و تحلیل و ارتباطات تیز کنید. این مهارت ها می تواند شما را در موقعیت های رهبری راهنمایی کند و در زندگی شخصی شما به نفع شما باشد. شما همچنین می توانید دانش خود را از فن آوری سبز عمیق تر کنید.

دانش آموزان مانند شما اغلب در مورد هزینه های بالقوه یک مدرک کارشناسی ارشد نگران هستند. شما باید مطمئن باشید تحقیقات خود را به طور کامل برای یادگیری در مورد هزینه های مانند تحصیل، هزینه ها و کتاب ها، که بسته به مدرسه ای که در آن شرکت می کنید متفاوت است.

پس از تکمیل مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات سبز، بسیاری از حرفه ها می توانند در دسترس شما باشند. به عنوان مثال، ممکن است بتوانید برای شرکت های انرژی تجدید پذیر، سازمان های دولتی یا غیر انتفاعی کار کنید. عناوین بالقوه شغلی عبارتند از: مشاور محیط زیست، مدیر و متخصص انرژی. اگر می خواهید، می توانید کسب و کار خود را راه اندازی، فعال در بخش انرژی تجدید پذیر.

اگر شما آماده تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در مطالعات سبز هستید، برنامه های مختلفی در سطح محلی، آنلاین و در سراسر جهان در دسترس هستند. برای شروع، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
University of Ferrara - Department of Economics
فرارا, ایتالیا

دوره دوم چرخه اقتصاد ، مدیریت و سیاست برای چالش های جهانی پس از کسب 120 اعتبار به طور کلی طی دو سال به پایان می رسد. دانش آموزان برنامه درسی خود را در سال اول انتخاب می کنند. ... +

دوره دوم چرخه اقتصاد ، مدیریت و سیاست برای چالش های جهانی پس از کسب 120 اعتبار به طور کلی طی دو سال به پایان می رسد. دانش آموزان برنامه درسی خود را در سال اول انتخاب می کنند. دو برنامه درسی ارائه شده به دانشجویان ثبت نام در سال اول اقتصاد ، بازارها و مدیریت در سال 2019/2020 وجود دارد: 1. SMEs در بازارهای بین المللی. 2. اقتصاد سبز و پایداری. -
کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد
تمام وقت
2 سال ها
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین
 
edX
کمبریج, آمریکا

دانش فنی لازم برای شروع یا پیشرفت کار خود را در انرژی خورشیدی به دست بیاورید.

دانش فنی لازم برای شروع یا پیشرفت کار خود را در انرژی خورشیدی به دست بیاورید. -
کارشناسی ارشد
تمام وقت
پاره وقت
انگلیسی
آنلاین
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید