‏ مروری بر تمامی ‏ مقطع کارشناسی ارشد را کارشناسی های ارشد مطالعات ورزشی آنلاین

مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد است. پس از اتمام موفقیت آمیز یک دوره کارشناسی، دانش آموزان و متخصصان ممکن است به دنبال یک مدرک فوق لیسانس مانند یک کارشناسی ارشد برای نشان دادن تخصص و دانش باشند. کسانی که علاقه مند ب… اطلاعات بیشتر

مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد است. پس از اتمام موفقیت آمیز یک دوره کارشناسی، دانش آموزان و متخصصان ممکن است به دنبال یک مدرک فوق لیسانس مانند یک کارشناسی ارشد برای نشان دادن تخصص و دانش باشند.

کسانی که علاقه مند به ورزش هستند و یا افرادی را که دارای برنامه لیسانس در پزشکی ورزشی یا یک مدرک مربوط به ورزش هستند، ممکن است علاقه مند به برنامه تحصیلات تکمیلی متمرکز بر تحصیلات ورزشی باشند. استاد مطالعات ورزشی چیست؟ این برنامه به طور معمول بر ورزش و ورزش تمرکز دارد. با این حال، تمرکز اصلی در ارائه مهارت های بنیادی در مدیریت ورزشی، مالی و اداری است. بسیاری از دانش پژوهان در این رشته علاقه مند به مربیگری در سطح دانشگاه هستند.

در حالی که یک مدرک تحصیلی در مطالعات ورزشی ممکن است مزایای حرفه ای خاصی را ارائه دهد، ممکن است در زندگی فردی نیز منافع ایجاد کند. به عنوان مثال، استاد مطالعات ورزشی، در حالی که بر توسعه و مدیریت ورزشکاران متمرکز است، رژیم های ورزشی موثر، مهارت های مدیریت زمان و مهارت های مالی را آموزش می دهد.

یک مدرک کارشناسی ارشد مدرک هر ساله از یک تا دو سال طول می کشد؛ با این حال، این مکان و مؤسسه متفاوت است، همانطور که هزینه مربوط به درجه است. برای درک تعهد کامل و هزینه مربوط به درجه، مهم است که به یک موسسه خاص دسترسی داشته باشید.

با استاد مطالعات ورزشی، فرصت های شغلی زیادی وجود دارد. فارغ التحصیلان با این تخصص و دانش می توانند به عنوان مربیان شخصی، مربیان و حتی متخصصان فیزیوتراپی - با پیشینه پزشکی مناسب پیگیری کنند. تمرکز درجه بر مدیریت تیم و ورزشکار می تواند مدرسان درجه را به تیم های کالج بسیار مفید باشد. علاوه بر این، تمرکز بر مدیریت می تواند به پشت صحنه ها به عنوان صاحبان تیم و حتی مدیریت شرکا منجر شود.

برای پیدا کردن کارشناسی ارشد برنامه مطالعات ورزشی برای شما مهم است که دانشگاهها و مؤسساتی را که چنین درجه ای را ارائه می دهند، تحقیق کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
Setanta College
Ireland Online, ایرلند

هدف اصلی این برنامه این است که تمرینکنندگان را قادر سازد دانش را از طیف وسیعی از زمینه ها به نسل های راه حل های عملکردی متصل کند. این کارشناسی ارشد علوم پایه ای برای تصمیم گیر ... +

هدف اصلی این برنامه این است که تمرینکنندگان را قادر سازد دانش را از طیف وسیعی از زمینه ها به نسل های راه حل های عملکردی متصل کند. این کارشناسی ارشد علوم پایه ای برای تصمیم گیری های ماکرو و ریز برنامه ریزی فراهم می کند که پایه ای برای مربیگری کارایی کارآمد است. این برنامه شامل بخش مهمی از ورزش و تغذیه ورزشی است که هدف آن گسترش مهارت ها و توانایی های دانش آموز در هر دو تمرین و علوم تغذیه با استفاده از علم مبتنی بر شواهد است. -
کارشناسی ارشد
Online & Campus Combined
پاره وقت
84 هفته
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین