Keystone logo

4 آنلاین کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات فن آوری علوم کامپیوتر مهندسی کامپیوتر 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • مطالعات فن آوری
  • علوم کامپیوتر
  • مهندسی کامپیوتر
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

آنلاین کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات فن آوری علوم کامپیوتر مهندسی کامپیوتر

استادیار درجه پیشرفته ای است که می توانید پس از اتمام تحصیل در مقطع کارشناسی دنبال کنید. آمادگی داشته باشید که دو سال در کار و تحصیل در کلاس درس در زمینه تحصیل انتخاب شده خود را صرف کنید. تکمیل این دوره، تسلط بر یک زمینه خاص را نشان می دهد.

کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر چیست؟ این تمایل به ترکیب مهندسی برق و علوم رایانه و استفاده از این رشته های ترکیبی برای توسعه سیستم های کامپیوتری جدید است. شما ممکن است یاد بگیرید که چگونه برای توسعه قطعات جدید کامپیوتر و یا بهبود طرح های موجود. شما ممکن است درک چگونگی طراحی و ایجاد لپ تاپ ها و شبکه های اطلاعاتی، بازسازی ژن ها یا طراحی روبات ها را درک کنید. دوره ها ممکن است شامل معماری کامپیوتر موازی، معرفی سیستم های جاسازی شده، امنیت سایبری، تئوری پیشرفته برنامه نویسی یا طراحی سیستم های نرم افزاری باشد.

با داشتن مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر، می توانید مهارت های پیشرفته کامپیوتری داشته باشید که همیشه در یک دنیای دیجیتال مفید هستند. توسعه مهارت هایی مانند توجه به جزئیات و برنامه ریزی پروژه می تواند به شما در پیشرفت هر حرفه ای کمک کند.

بسیاری از مدارس با توجه به طول برنامه و مکان، با هزینه متفاوت است. با اطلاعات تماس با اداره پذیرش مدرسه انتخابی خود، اطلاعات بیشتری در مورد هزینه های خاص پیدا کنید.

درجه های مهندسی کامپیوتر درب ها را به انواع حرفه ای باز می کند. شما ممکن است به توسعه بازی های کامپیوتری جدید و یا ایجاد برنامه های کاربردی بهتر برای کسب و کار کمک کنید. شما حتی ممکن است در طراحی یک سیستم عامل جدید کامپیوتری دخالت داشته باشید. برخی از صنایع که ممکن است خود را واجد شرایط برای ارتباطات مخابراتی، تولید، توسعه محصول، روباتیک، مراقبت های بهداشتی و یا فن آوری باشد. چندین کار حرفه ای مهندس کامپیوتر در حال افزایش هستند مدیران شبکه و سیستم های کامپیوتری، متخصصین شبکه های کامپیوتری و توسعه دهندگان نرم افزار.

امروز، شما می توانید از هر جایی مطالعه کنید. شما می توانید یک کلاس درس سنتی را انتخاب کنید یا آنلاین مطالعه کنید. برای شروع به اهداف آموزشی خود، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.