close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ملاحظه کنید ‏ دوره کارشناسی ارشد را کارشناسی های ارشد نفت آنلاین

برنامه کارشناسی ارشد به طور معمول در دسترس دانش آموزان واجد شرایط است که قبلا دارای مدرک کارشناسی یا مدرک کارشناسی شده اند. دانش آموزانی که در این برنامه ها شرکت می کنند معمولا دانش قابل توجهی در مورد یک رشته یا موضوع مور… اطلاعات بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد به طور معمول در دسترس دانش آموزان واجد شرایط است که قبلا دارای مدرک کارشناسی یا مدرک کارشناسی شده اند. دانش آموزانی که در این برنامه ها شرکت می کنند معمولا دانش قابل توجهی در مورد یک رشته یا موضوع مورد نظر بدست می آورند. در حالی که طول برنامه ها به دلایل مختلف متفاوت است، اکثر مدرک کارشناسی ارشد حدود دو سال طول می کشد تا تکمیل شود.

با رشد جمعیت در سراسر جهان، بسیاری از افراد و سازمان ها به دنبال راه هایی برای افزایش تولید انرژی هستند. کسانی که خواهان کار حرفه ای در بخش انرژی هستند اغلب می پرسند، چه چیزی استاد نفتی است؟ بخش عمده انرژی جهان از نفت، گاز طبیعی و دیگر محصولات مبتنی بر نفت به دست می آید. کسانی که در یک برنامه تحصیلات تکمیلی برای تحصیل در رشته نفت ثبت نام می کنند، معمولا دوره های مربوط به حفاری، مدیریت گاز، اکتشاف، سرمایه گذاری، مدیریت کسب و کار، تامین مالی و سایر موضوعات را در بر می گیرد. آنها ممکن است پروژه های بزرگی را امتحان کنند و همچنین قبل از فارغ التحصیلی پایان نامه ها را نیز بنویسند.

در حال کار بر روی کسب استاد نفت، افراد اغلب مهارت های فنی، مدیریت پروژه و برنامه های بودجه بندی را می آموزند که به آنها کمک می کند تا در شرکت های حرفه ای پیشرفت کنند. این شایستگی ها همچنین می توانند فارغ التحصیلان را در زندگی روزمره خود به دست آورند.

کسب مدرک کارشناسی ارشد معمولا نیاز به پرداخت هزینه تحصیل، هزینه و سایر هزینه ها دارد. از آنجایی که مدارس هزینه های مختلفی برای استاد نفت در پتروشیمی می گذارند، دانش آموزان اغلب باید هزینه های خود را با مقامات برنامه برای پرداخت به طور موثر بحث کنند.

فارغ التحصیل شدن با مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات نفت معمولا افرادی را برای تبدیل شدن به مشاوران سرمایه گذاری نفت، متخصصان حفاری، مدیران اکتشاف، مدیران خدمه، سرمایه گذاران انرژی و مدیران اجرایی کسب می کند. بعضی از فارغ التحصیلان به عنوان بازرسان مقررات کار می کنند، نظارت می کنند یا دانشمندان را مجاز می شمارند. دیگران می خواهند در مدرسه باقی بمانند، مدرک دکترا بگیرند و به اساتید، مدرسان دانشکده و یا همکاران کسب و کار تبدیل شوند.

کسب کارشناسی ارشد نفت اغلب نیازمند حضور در سخنرانی ها، تکالیف و تهیه پروژه ها در دانشگاه های سنتی، از طریق برنامه های آنلاین یا استفاده از ترکیبی از این دو است. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
UVirtual - GMU Universidad Guillermo Marconi
رم, ایتالیا

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت در صنعت نفت، گاز طبیعی و پتروشیمی شامل یک برنامه تحقیقاتی است که برای تولید صلاحیت و تسلط بر فرایندهای مدیریت در صنعت نفت، گاز طبیعی و پتروشیمی است ... +

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت در صنعت نفت، گاز طبیعی و پتروشیمی شامل یک برنامه تحقیقاتی است که برای تولید صلاحیت و تسلط بر فرایندهای مدیریت در صنعت نفت، گاز طبیعی و پتروشیمی است که برای موفقیت لازم است عملکرد مدیریتی و مدیریتی فارغ التحصیلان در منطقه پویا و رقابتی هیدروکربن ها در تمام مراحل آن. -
کارشناسی ارشد
تمام وقت
18 ماهها
اسپانیایی
اکتبر 2021
آنلاین
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید