Filter
کارشناسی ارشد
سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید 2‏ درجه ارشد را برنامه های کارشناسی ارشد هنر آنلاین

مدرک کارشناسی ارشد است یک برنامه فارغ التحصیل است که به طور معمول دنبال یک برنامه کارشناسی در کالج یا دانشگاه است. در مقایسه با مدرک لیسانس، دوره کارشناسی آن بیشتر به لحاظ تحلیلی با انتظارات است که فارغ التحصیلان تسلط در زمینه تحصیل خود را به دست می آورند.

استادی در هنر چیست؟ این درجه است که به طور معمول به دنبال دوره کارشناسی برای مدرک لیسانس، و شامل تجزیه و تحلیل دقیق تر از مفاهیم هنر است. اشکال هنری مورد مطالعه ممکن است هنرهای تجسمی مانند طراحی گرافیک، عکاسی، مجسمه سازی و نقاشی، یا هنرهای نمایشی مانند موسیقی، تئاتر و فیلم باشد. مدرک کارشناسی ارشد در این زمینه می تواند تکنیک، فرهنگ و تاریخ یک نوع هنر یا ترکیبی را مطالعه کند.

مزایای زیادی برای کسب کارشناسی ارشد در هنر وجود دارد. فارغ التحصیلان شانس پیگیری مشاغل مرتبط را افزایش داده اند، زیرا آنها به عنوان مسئولین در رشته خود طبقه بندی می شوند. علاوه بر این، آنها می توانند به دنبال ارزش هایی باشند و خلاقیت را تشویق کنند.

محل، ناحیه تحصیلی و مؤسسه فقط چند چیز است که یک دانشجوی آینده نگر باید در هنگام برآورد هزینه های تکمیل برنامه کارشناسی ارشد داشته باشد. در حالیکه یک شکل عمومی توپ برای بازیکنان ممکن است برای اهداف برنامه ریزی مناسب باشد، می تواند بر اساس گزینه های زیادی که برای تحصیلات عالی وجود دارد، محاسبه شود.

کسانی که مدرک کارشناسی ارشد را در سطح کارشناسی ارشد می گذرانند ممکن است به بسیاری از موقعیت های هیجان انگیز رسیده باشند. دارندگان این درجه می توانند خود هنرمندان واقعی مانند نقاشان، مجسمه سازان، عکاسان و طراحان باشند که از طریق رسانه های خلاقانه خود جذب و نمایش می دهند. آنها همچنین می توانند هنرمندان را مانند موسیقیدانان حرفه ای، بازیگران و کارگردانان اجرا کنند. بسیاری نیز در پشت صحنه کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که هنر به مخاطبان موفقیت آمیز است. این ممکن است شامل موزهداران، طراحان نمایشگاه و مورخان هنری باشد.

وقتی آماده تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد خود هستید، می توانید گزینه های متنوعی را در پیش بگیرید. این که آیا شما می خواهید برنامه خود را در یک کلاس درس زنده اجرا کنید یا برای یک کلاس مجازی انتخاب کنید، ممکن است این کار را انجام دهید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

2نتایج درهنر

Instituto Artes Visuales

مدرک کارشناسی ارشد UCAM در هنر و ارتباطات، عنوان صاحب دانشگاه کاتولیک سن آنتونیو مورسیا (UCAM) در گرافیک و طراحی وب است که به همه کسانی که میخواهند مدرک دانشگاهی در این ح ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد در UCAM در هنر و ارتباطات یک عنوان دانشگاه کاتولیک سن آنتونیو د مورسیا (UCAM) در طراحی گرافیک و وب است که به همه افرادی که مایل به اخذ مدرک دانشگاهی در این حوزه ارتباطات دیجیتالی هستند، می باشد.

بخش اول به دو بخش متمایز تقسیم شده است: اول، به طور کامل به دانش زمینه های مفهومی و عملی اختصاص داده می شود که هر طراح باید بداند چگونه می تواند ادغام به یک آژانس استودیو یا طراحی: آگهی، پوستر، کاتالوگ، جزوه، بیلبورد، مجله دیجیتال، توسعه لوگو و هویت سازمانی.... [-]

اسپانیا Spain Online
زمان ثبت نام باز است
اسپانیایی
تمام وقت
پاره وقت
12 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
LaBasad - Barcelona School of Arts & Design

کارشناسی ارشد آنلاین در ارتباطات مدیریت هنر است در یک چشم انداز اجرای پروژه که در آن شما باید درک، مفهومسازی و طراحی راه حل های بصری اصلی و جذاب که موجب افزایش این پیام ر ... [+]

استاد آنلاین آموزش داده شده در اسپانیاییهدف از این استاد

استاد آنلاین مدرک کارگردانی هنری Comuniciación در یک چشم انداز اجرای پروژه که در آن شما باید درک، مفهومسازی و طراحی راه حل های بصری اصلی و جذاب که موجب افزایش این پیام را به ارتباط برقرار طراحی شده است. از دیدنی ترین حتی ساده ترین سهم مدیر صفحه وب تولید سمعی و بصری، هنر اساسی است. هدف نهایی از این دوره این است که دانش آموزانی که قادر به تولید cursen ideias مربوطه که اتصال مارک با مردم هستند و به آنها شکل در هر کانال ارتباطی.... [-]

اسپانیا Barcelona Spain Online
زمان ثبت نام باز است
اسپانیایی,Spanish (Spain)
تمام وقت
12 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی