Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 15 آنلاین  کارشناسی های ارشد  (کارشناسی ارشد) برنامه ها که در هوش مصنوعی 2023

15 آنلاین کارشناسی ارشد برنامه ها که در هوش مصنوعی 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد است که مدرک کارشناسی ارشد است که معمولا پس از مدرک لیسانس انجام می شود. تکمیل برنامه کارشناسی ارشد معمولا مستلزم تحقیق مستقل و پایان نامه یا پروژه است که نشان می دهد او دارای درک پیشرفته موضوع است.

استاد هوش مصنوعی چیست؟ این درجه در زمینه در حال ظهور در یادگیری ماشین است. محققان می توانند از تکنیک های برنامه نویسی پیشرفته ای که می توانند برای پروژه های هوش مصنوعی مختلف استفاده کنند، انتظار دارند. دوره ها معمولا روی روباتیک، علوم رایانه و الگوریتم ها و همچنین مهندسی تمرکز می کنند. دانشمندان ممکن است فرصتی برای یادگیری در مورد مهندسی داشته باشند.

هوش مصنوعی یک زمینه نسبتا جدید است، اما در سالهای آتی رشد می کند. آنها می توانند از استدلال منطقی، مهارت های سازمانی یاد بگیرند و خود را با تکنولوژی های مختلف آشنا کنند، مهارت هایی که می تواند مفید و حرفه ای باشد و در زندگی روزمره مفید باشد.

هزینه یک استاد در هوش مصنوعی بین کالج ها و دانشگاه ها متفاوت است. دانش آموز متوسط ​​باید حداقل دو سال تحصیلی تمام وقت را داشته باشد، هرچند برخی ممکن است قادر به تکمیل برنامه خود در زمان کمی هستند. تماس با مدارس برای درخواست تقسیم هزینه توصیه می شود

اکثر فارغ التحصیلان با استاد در هوش مصنوعی وارد زمینه های مربوط به کامپیوتر و یا فن آوری. هر دو موسسات دولتی و خصوصی از هوش مصنوعی استفاده می کنند و فارغ التحصیلان را به انتخاب های گسترده ای از شغل می دهند. بعضی از دانش آموزان همچنین ممکن است تصمیم بگیرند که به طور مستقل کار کنند، با تبدیل شدن به مشاوران، کار کردن به عنوان مترجمان آزاد و یا شروع شرکت خود که از مهارت های آموخته شده خود استفاده می کنند.

هوش مصنوعی یک زمینه نسبتا جدید است که دارای گزینه های درجه پایین تر از رشته های بیشتر است. این بدان معنی است که ممکن است لازم باشد یک مدرس هوش مصنوعی از یک مدرسه خاص دریافت کنید. برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • مطالعات فن آوری
  • علوم کامپیوتر
  • هوش مصنوعی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (15)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه