Read the Official Description

اقتصاد اسلامی، بانکداری و امور مالی

کارشناسی در اقتصاد اسلامی، بانکداری و امور مالی (کارشناسی IBE)

دانشگاه اینترنتی اسلامی، برنامه درجه اول بدون شهریه کارشناسی جهان در بانکداری اسلامی و اقتصاد ارائه شده است. این درجه درب به یک حرفه ای ممکن باز می شود در یک میدان هیجان انگیز، گسترش و مفید، و سنگ پله برای مطالعات بیشتر است.

"خدا اجازه داده است تجارت و بهره حرام کرده است." (قرآن، 2: 275) در جهان امروز آب گرفتگی با معاملات بر اساس علاقه، قراردادها بانک غیر قانونی و سرمایه گذاری نیاز به بانکداری اسلامی در حال افزایش است. بسیاری از کشورها به تازگی افزایش تقاضا برای خدمات بانکداری اسلامی دیده می شود. تحلیلگران انتظار دارند که در نرخ فعلی گسترش، در 8 تا 10 سال آینده شبکه بانکداری اسلامی در امارات متحده عربی را به سیستم بانکی معمولی پیشی.

فرصت های شغلی در زمینه بانکداری اسلامی نیز در حال افزایش است. با توجه به مطالعه انجام شده توسط AT کارنی، یکی از بزرگترین شرکت های مشاوره مدیریت در جهان، "تا 30،000 شغل جدید بانکداری اسلامی خواهد شد در کشورهای خلیج در دهه آینده مورد نیاز است." در حالی که شرق میانه هنوز هم ارائه می دهد فرصت های رشد بالقوه بزرگ وجود دارد برای رشد در کشورهایی مانند اندونزی، بنگلادش، هند، و کشورهای شمال آفریقا و آسیای مرکزی که جمعیت مسلمان قابل توجهی است.

Program taught in:
انگلیسی

See 4 more programs offered by Islamic Online University »

این دوره Online
Start Date
مارس 2019
سپتامبر 2019
Duration
4 - 12 
پاره وقت
تمام وقت
Price
- آموزش رایگان
By locations
By date
Start Date
مارس 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

مارس 2019

سپتامبر 2019