توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس خود را در دنبال کردن و یا افزایش یک حرفه ای در خدمات آتش نشانی. کاپلان دانشگاه توسط اداره آتش نشانی ایالات متحده به عنوان یک آتش رسمی و خدمات اضطراری آموزش عالی (FESHE) نهاد شناخته شده است.

برنامه درسی این برنامه نزدیک به پیروی از مدل FESHE و شامل روش های تحلیلی برای حفاظت در برابر آتش و بررسی، نقش خدمات آتش نشانی در درون جامعه، و جنبه های فنی، حقوقی، اجتماعی و آتش سوزی. دانشکده با سال ها تجربه در علم آتش می تواند کمک به متخصصان خدمات آتش نشانی توسعه مهارت های بهبود یافته و طیف گسترده ای از دانش در زمینه علم آتش. دوره آموزش داده می شود آنلاین دادن دانش آموزان انعطاف پذیری به مطالعه بر روی برنامه های خود.

این درجه است برای کسانی که وارد این رشته که نیاز به ساخت دانش بنیادین و همچنین کسانی که به ارتقای شغلی فعلی خود به دنبال نقش نظارتی طراحی شده است. مدرک رسمی می تواند سنگ پله به هدف بعدی حرفه ای شما. * در دانشگاه کاپلان، شما می توانید دانش به دنبال اهداف آموزشی خود و فرصت های جدید ایجاد می شود.

کاپلان دانشگاه قصد دارد تا شما را با یک برنامه درجه به اهداف حرفه ای خود را که یک مسیر مستقیم و مرتبط در حالی که کمک به شما وقت و پول صرفه جویی کند. به این منظور، شما اعتبار می تواند برای یادگیری واجد شرایط قبل، آکادمی، و سابقه کار، که می تواند مسیر خود را به درجه کوتاه به دست آورند. † *کاپلان دانشگاه می تواند اشتغال و یا پیشرفت شغلی را تضمین نمی کند. آکادمی آموزش اضافی و یا آموزش و پرورش ممکن است برای آتش نشانی و یا مدیریت اضطراری مشاغل مورد نیاز است.

کاپلان دانشگاه می کند انتقال اعتبار تضمین نمی کند. کاتالوگ دانشگاه برای سیاست های آموزش قبل مراجعه کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 13 برنامه دیگر ارائه شده توسط Kaplan University Online »

این دوره Online
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Price
371 USD
هزینه ها در هر اعتباری
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date