توضیحات رسمی را مطالعه کنید

 • 10 دوره هسته
 • 20 دوره های انتخابی
 • 5 دوره تسلط بر نفس به علاوه یک تسلط بر نفس مربی
 • 5 دوره ضربه به علاوه یک مربی ضربه
 • پروژه برخورد با مسیر از افکار به تجلی

مورد نیاز: دبیرستان / ثانویه طول فارغ التحصیلی از مدرسه: 40 دوره قیمت: ایالات متحده $ 12،000

این برنامه به عنوان یک همکاری بین دانشگاه و موسسه Ubiquity به فرافردی انتگرال در میلان، ایتالیا ارائه شده است.

به برنامه تکمیل BA ما برای تمرکز در روانشناسی خوش آمدید. این برنامه به همه دانش آموزان سازگاری باز است. دانش آموزان از مدارس معتبر با معادل 75 درصد از یک مدرک لیسانس ممکن است برای یک CAPSTONE BA یک سال از 10 دوره اعمال می شود. دانشجویان کارشناسی کاپستون نیاز به 5 دوره اصلی و 5 دوره های انتخابی برای دریافت یک مدرک لیسانس روانشناسی از دانشگاه Ubiquity به. تمام دوره های هسته ای باید از حضور در همه جا لیست دوره هسته زیر گرفته شده است. همه دوره های انتخابی را می توان از هر دو دانشگاه و موسسه Ubiquity به فرافردی انتگرال (ITI) و همچنین دیگر مدارس معتبر در این برنامه شرکت در همکاری با سازگاری و ITI گرفته شده است.

بیانیه ماموریت

به طور موثر به جامعه جهانی را روانشناسی transpersonal انتگرال و آموزش و پرورش.

چشم انداز

انتگرال می آید از integrum لاتین، از در، به معنی "نه" و تنگ قبل از اینکه، به این معنی به لمس: لمس نمی کند، هیچ چیز دور گرفته شده است، که در آن هیچ چیز از دست رفته است، کامل، خالص، صادق، دوری از فساد. روش فراشخصی یک راه ابتکاری جدید از تفکر که فراتر از دوآلیسمهای ذهن منطقی و شامل ecofield بزرگتر فراتر از فرد پیشنهاد می کند. این است که توسط آگاهی unitive، یک راه جدید بصری بودن پشتیبانی می شود. این هم افزایی منحصر به فرد می تواند وحدت فراتر دوآلیسمهای درک. در جهان پویا، رویکرد ترکیبی از فراشخصی انتگرال و به ارمغان می آورد ابزار مناسب را به حرکت با قصد خالص و یک ذهن باز، متحد و به هم پیوسته، در حالی که شناخت و احترام به قوانین است که آن را کنترل می کنند.

در مورد برنامه کارشناسی

این برنامه BA است برای جوانان با انگیزه های روح نوآوری و تازه ایده ها، که می دانند که آنها در حال حاضر و آینده به عنوان شخصیت های اصلی، نوآوران، و معماران و طراحان فرهنگی طراحی شده است. آنها آرزوی در مرز یک فرهنگ جدید به اشتراک گذاری و همکاری که می تواند شامل و فراتر از دوآلیسمهای، و همچنین تفاوت ها و درگیری می شود، در خود و همچنین در سیستم اجتماعی و فرهنگی بزرگتر است.

رویکرد انتگرال حضور در همه جا به یادگیری

در این برنامه، جدایی دوگانه بین تئوری و عمل، ذهن و بدن، عمل و احساس، مرد و زن، گذشته و آینده، ماده و آگاهی، سنتی و علمی، تحصیلی و تجربی از طریق یک روش تدریس دگرگون غلبه بر. این روش یک روش جدید که این عمل فراشخصیتی چگونه به آموزد این نیز توسط اصل اساسی تئوری انتگرال به "فراتر و شامل.« این برنامه روش تدریس انتگرال حضور در همه جا به دنبال مطلع "را به دو یکی.": همراه با خواندن متون، نیز وجود خواهد داشت فن آوری یادگیری برای تسلط بر تجربه درونی می شود، مدیریت احساسات و دولتهای آنها از آگاهی، بهبود روابط بین فردی، و پروژه های برنامه های عملی در زمینه های اجتماعی از طریق زندگی واقعی ماموریت و بازی حالات.

مطالعه علمی 1.

مطالعه گسترده، از جمله آزمایش و تکالیف خلاق، خواهد شد پس از سنت های کهن حکمت، تفکر پس از معمولی، و الگوی فراشخصی است. دانش آموزان مدارس مختلف کارشناسی کارشناسی ارشد و نزدیک به روانشناسی و روان درمانی و متبحر با آخرین نظریه توسعه شخصی و نظارت معنوی، از جمله شیوه های مبتنی بر آگاهی زمین و آگاهی زیست محیطی باشد.

2. خود تسلط

همه دانش آموزان این فرصت برای تکمیل تحصیلات دانشگاهی خود را با اکتشاف تکنیک ها و شیوه های مختلف داده می شود که شرایط فاستر برای رشد اخلاقی، رشد شخصی، و توسعه هوش عاطفی، معنوی، اجتماعی و معنوی است.

از طریق تمرین های خود تسلط، دانش آموزان را به درک درستی از جهان معرفی شده است که دانشمندان مدرن مانند دیوید بوهم و همچنین سنت های خرد باستانی نظر گرفته می شود برای زندگی زندگی معتبر ضروری است:

 • دانش طول می کشد که در کل بدن، در سلول های آن و همچنین در احساسات و ذهن، و در ایالات گسترش آگاهی.
 • یادگیری که به دست آورد از طریق تسلط بر تجارب احساس را انجام دهید: آگاهی از حس عمقی، حرکتی، و سیگنال های احشایی.
 • از طریق صدمات و زخم و همچنین تجارب عمیقا تحول - یادگیری است که توانایی از طریق سابقه شخصی عاطفی کار تسهیل می کند.
 • آموزش که شامل شناسایی همدلانه، تجارب در طبیعت، عنصری، ناخودآگاه، نمادین، فرآیندهای خیال، و روانی و همچنین تجارب عرفانی آرمانی نهفته است.

3. پروژه زندگی واقعی ضربه

همانطور که با تمام برنامه های سازگاری، دانش آموزان خواهد شد در یک پروژه تغییر در زندگی واقعی، طراحی شده برای ایجاد یک تاثیر مثبت نسبت به جهان است که برای همه کار می کند نقش دارد. به موازات دوره خود، دانش آموزان با هم در پروژه مربوط به زندگی خود شرکت کنند.

نتایج یادگیری

در پایان این برنامه، دانش آموزان باید قادر باشید:

 • کاوش فراتر از ذهن، شامل و فراتر از تفکر مرسوم در راه postconventional، برای تغییر از کد دو از آگاهی منطقی به یک کد unitive و بصری، انتگرال، سفارش فراشخصی.
 • تعامل تجربه درونی خود می شود و به طور فزاینده از درون هدایت، از خود معتبر است، و کمتر از نیازهای ناشی از، ترس ها و تصاویر دروغین از خود و جامعه است.
 • توصیف یک روانشناسی طیف کامل است که به مطالعه یک زنجیره از تجربه و رفتار انسان اعم از بیماری های روانی و عاطفی در یک انتها، به آنچه که معمولا در نظر گرفته "طبیعی است."
 • کاوش ابعاد متعالی از تجربه انسانی، ماهیت و معنای تجارب عمیق دینی و عرفانی، کشورهای غیر عادی آگاهی، و توضیح دهید که چگونه ما ممکن است تحقق بالاترین پتانسیل های ما به عنوان انسان پرورش.
 • فکر می کنم در رشته و قرعه کشی در بینش از نه تنها زمینه های مختلف از روانشناسی، بلکه علوم شناخت، آگاهی، و ماوراء الطبیعه. فلسفه؛ نظریه اجتماعی و فرهنگی؛ جدایی ناپذیر نظریه ها و شیوه های درمانی؛ شعر، ادبیات، و هنر؛ و، معنوی و حکمت سنت در جهان است.
 • توسعه و توانایی خود را به اجازه رفتن از کنترل در جهت پیدا کردن خود توصیف؛ به فراتر از باورهای نفس نگاه به خلاقیت انگیزه برای پیدا کردن پاسخ در اینجا و در حال حاضر و عمل درست به انتخاب موثر است.
 • را افزایش خلاقیت به حل مسئله، پرسیدن سوال انتقادی، حل و فصل مسائل مهم، و پیدا کردن "متحد" در دشمن "."

مشارکت در کلاس و درجه بندی

سیستم یادگیری سازگاری بر همکاری و نه رقابت است. دانش آموزان را تشویق به کار و مطالعه را با هم، به آزمونها و تست خود را با هم و به کار بر روی تکالیف خلاق خود را با هم. آخرین مطالعات بر یادگیری نشان می دهد که دانش آموزان بیشتر همکاری، بیشتر آنها را یاد بگیرند، دیگر آنها به یاد داشته باشید آنچه را که آموخته، بالاتر نمره خود هستند، و بهتر است آنها در مورد خود و همسالان خود احساس می کنید. حضور در همه جا همکاری کامل بین دانش آموزانی که به خوشه در گروه خود انتخاب شده و تمام سهم در یک کلاس مشترک تشویق می شوند تشویق می کند. طول می کشد تا یک روستا به آموزش و پرورش مناسب.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Ubiquity University »

این دوره آنلاین
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ