توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی عمومی BA در علوم سیاسی سیاست - گاهی اوقات جذاب، گاهی اوقات طاقت فرسا - راه مردم گرد هم می آیند به حکومت جمعی است.

در بخش UMaine علوم سیاسی، شما را از استادان که انجام تحقیقات برش، لبه و همچنین مراقبت عمیقا در مورد آموزش و دانش آموزان مشاوره یاد بگیرند. برخی از تمرکز دانشکده در ایده های اساسی در مورد سیاست، رفتن به هزاران سال پیش به زمان معاصر. دیگر عملیات سیاست و امروز دولت در ایالات متحده و در سراسر جهان را بررسی کند.

دانشکده ما پرورش فضای فکری باز و تحریک کننده است که به ترویج تبادل آزاد اندیشهها در کلاس درس و فراتر از آن. دانشجویان و استادان ما گرد هم می آیند تا در مورد فیلم های سیاسی، تماشای مناظره نامزد، و بحث در مورد سیاست است.

دانشکده ما در سطح بین المللی برای تخصص خود را به رسمیت شناخته شده و اغلب دیدگاه های خود را با مردم از طریق مین، ملی و رسانه های بین المللی به اشتراک بگذارید.

و اینکه آیا آن کارآموزی در واشنگتن، دی سی، مین مجلس قانونگذاری ایالتی، و یا مشارکت در جامعه را از طریق تحقیقات سیاست درگیر است، دانش آموزان ما خارج از کلاس درس یاد بگیرند. فارغ التحصیلان ما را دنبال مسیرهای شغلی متنوع، با بسیاری از تمرین قانون، در حال اجرا سازمان های غیر انتفاعی، و خدمت در و موثر دولت است.

برنامه های مورد نیاز

علوم سیاسی به بررسی ماهیت سیاست از دیدگاه های گوناگون است. الزامات مورد نیاز برای رشته های اصلی در بخش آموزش دانش آموزان به تفکر انتقادی در مورد اساسی نظریه ها، اصول، نهادها و شیوه های سیاست در زمینه های اجتماعی و تاریخی خود را. سیاست آمریکا، روابط بین الملل، سیاست تطبیقی، و نظریه سیاسی - - دوره های کار در بخش در چهار اصلی زیر زمینه این رشته علوم سیاسی لازم است طوری که دانش آموزان دانش و مهارت های برای مطالعه بیشتر در مدرسه قانون و یا در مقطع تحصیلات تکمیلی به دست آوردن ، و یا خواهد شد جهت مشاغل خدمات عمومی و یا رشته های مرتبط آماده شده است.نیاز عمده ای:

1 (اطلاعات دقیق البته در دانشگاه مین فروشگاه آنلاین در دسترس است). POS 100: دولت آمریکا 2. حداقل 36 ساعت اعتبار در دوره های POS با نمرات از 'C' (2.0) یا بهتر است. 36 ساعت باید به شرح زیر توزیع می شود:

  • سیاست آمریکا 6 ساعت اعتباری
  • روابط بین الملل 6 ساعت اعتباری
  • سیاست تطبیقی ​​6 ساعت اعتباری
  • نظریه سیاسی 6 ساعت اعتباری
  • POS دروس اختیاری 12 ساعت اعتبار (اعتباری 100 ممکن است به عنوان انتخابی استفاده می شود)

نکته: حداقل 21 از 36 ساعت باید در سطح 500 300، 400 و یا باشد. همچنین، حداقل 18 از 36 اعتبارات مورد نیاز POS باید در دانشگاه مین به پایان رسید.درجه مورد نیاز اضافی:

  • دانش آموزان باید حداقل 72 ساعت اعتبار خارج عمده را دارند.
  • دانش آموزان باید یک جزئی دانشگاهی یا یک رشته تحصیلی دوم کامل است.
  • همه دانش آموزان باید در دانشگاه مین مورد نیاز آموزش و پرورش عمومی را تکمیل کنید.

اطلاعات نرم افزار

UMaine را آسان می کند اعمال می شود - در شرایط خود. درخواست آنلاین، پست الکترونیکی یک برنامه قابل دانلود، و یا استفاده از برنامه مشترک.

umoba01

چه می توانم با درجه علوم سیاسی انجام دهید؟

تعداد قابل توجهی از دانشجویان علوم سیاسی در سطوح ملی، ایالتی، و محلی وارد کنید به طور مستقیم به مشاغل دولتی. آنها در تمام شاخه های دولت و همچنین برای احزاب سیاسی، مبارزات، گروه های ذینفع و غیر انتفاعی کار می کنند. بسیاری از دانش آموزان مطالعات خود را در مقطع کارشناسی ارشد و قانون مدارس، از جمله دانشگاه هاروارد، دانشگاه مین حقوق، دانشگاه کلمبیا و مدارس بوستون قانون دانشگاه، و در دانشگاه تورنتو، دانشگاه ماساچوست، دانشگاه کنتیکت و دانشگاه بوستون دکترا ادامه خواهد داد. دیگران پیدا کردن آموزش علوم انسانی که دریافت آنها را برای یک حرفه ای در کسب و کار یا حرفه دیگر آماده می شود. دانشجویان علوم سیاسی UMaine با طیف گسترده ای از فرصت ها در مقابل آنها فارغ التحصیل.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 15 برنامه دیگر ارائه شده توسط UMaineOnline (University of Maine) »

این دوره آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
Price
33,480 USD
$ 279 / CR. در دولت و $ 349 / CR. خارج از دولت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date