Read the Official Description

کارشناسی کارشناسی ارشد

لیسانس کسب و کار الکترونیک (B.Sc.) در یادگیری از راه دور IUBH با ترکیبی از مدیریت کسب و کار و علوم کامپیوتر کاربردی شما را به عنوان یک متخصص در IT بخش بزرگ تقاضا آموزش است. آموزش از راه دور ما انعطاف پذیری را به وضعیت روزمره تطبیق می دهد. با ما هیچ محدودیتی وجود ندارد، مهلت ثبت نام ثبت نام یا محل تحصیل اشغال شده. معلمان ما همیشه در کنار شما هستند اپل-neu.png تمام دانشجویان مقطع کارشناسی که ثبت نام خواهند کرد نیز یک iPad * دریافت خواهند کرد. بنابراین شما اسکریپت ها، فیلم های آموزشی و پادکست های خود را همیشه با شما دارید. * اقدامات بسته به دوره، www.iubh-fernstudium.de/iPad را ببینید

آمار مربوط به آموزش از راه دور لیسانس (B.Sc.) Informatics کسب و کار

 • مدرک لیسانس علوم (B.Sc.)
 • مدت تحصیل: 6، 8 یا 12 ترم
 • زبان آموزش: آلمانی
 • اعتبار: 180 ECTS
 • تست: 4-6 امتحان در هر ترم، در بیش از 36 مرکز مطالعاتی D، A و CH یا در بیش از 130 موسسه گوته در سراسر جهان در دسترس است. همچنین کاملا مبتنی بر آنلاین ممکن است!
 • برنامه تست: 4 هفته محاکمه آزاد
 • EXTENSION: رایگان
 • الزامات کاربرد: (Fach-) Abitur یا پایان تحصیلات کارشناسی ارشد یا حداقل 2 ساله با 3 سال تجربه حرفه ای
 • مجوز: FIBAA، ZFU (تایید شماره 154113)
 • مطالعه شروع: در هر زمان

چشم انداز آینده برای مهندسان اقتصادی در حال حاضر در کسب و کار، شما رابط بین اداره کسب و کار و فناوری اطلاعات در شرکت های تجاری را تشکیل می دهند. شما برنامه ریزی و توسعه سیستم های اطلاعاتی و ارتباطی عملیاتی، اعزام و نگهداری آنها را انجام می دهید. برای این شما هر دو ساختار سازمانی داخلی و همچنین سیستم های موجود در سیستم های شرکت ها و مدیریت را تجزیه و تحلیل می کنید. از طریق کسب و کار شما و دانش خاص فناوری اطلاعات، شما قادر خواهید بود تا وظایف متخصص و مدیریتی را در شرکت های متعدد در صنایع مختلف مانند مخابرات، فروش، مشاوره، سخت افزار و نرم افزار، داده کاوی و غیره انجام دهید. از آنجایی که تقریبا تمام شرکت ها از سیستم های پشتیبانی شده از فناوری اطلاعات استفاده می کنند، این زمینه مطالعه اولین انتخاب برای افرادی است که از مدیریت و فن آوری پرشور هستند. با توجه به تقاضای روزافزون در مورد نرم افزار های داخلی و متقابل و راه حل های زیرساخت های فناوری اطلاعات، بلکه همچنین به دلیل نیاز روزافزون به تولید محصولات یا خدمات آنلاین یا تعاملی و چند رسانه ای، خبره های کسب و کار از یک تقاضای بسیار قوی برخوردار هستند.

شرایط پذیرش برای مطالعات

برنامه های آموزش از راه دور لیسانس (B.Sc.) Informatics های کسب و کار اساسا بدون پذیرش است. از طرف شما، فقط برای ورود به دانشگاه، یک مدرک تحصیلی بالاتر است. تحصیل با یک (Fach-) Abitur به عنوان یک متقاضی که دارای مدرک تحصیلی عالی (Abitur) یا Fachhochschulreife (Fach-Abitur) هستید، می توانید بلافاصله و بدون آزمون ورودی در رشته تحصیلی کارشناسی در IUBH وارد شوید. تحصیل بدون مدرک لیسانس حتی اگر بدون (Fach-) Abitur شما می توانید شروع کنید اگر تجربه زیر را داشته باشید:

 • حداقل دو سال آموزش حرفه ای و
 • حداقل سه سال تجربه کاری.

حتی گواهی کارشناسی ارشد یا آموزش پیشرفته (به عنوان مثال IHK-Fachwirt / in) مطالعه را شروع کنید. مطالعه محاکمه یک دوره محاکمه (که نباید با محاکمه آزاد چهار هفته ای برای همه دانش آموزان اشتباه گرفته شود) لازم است اگر دیپلم دبیرستان (تخصصی) ندارید و فعالیت تحصیلی / حرفه ای شما پیش زمینه کسب و کار نیست یا اگر تمرکز تحصیلات / حرفه ای فعالیت به طور خاص به هیچ یک از برنامه های دوره کارشناسی ما مربوط نیست. به عنوان مثال، اگر آموزش و پرورش را به عنوان یک آشپز، مکانیک یا مربی به پایان برسانید، این امر می تواند باشد. اگر این آموزش حرفه ای حداقل دو سال طول بکشد و شما همچنین بیش از سه سال تجربه حرفه ای داشته باشید، می توانید از طریق محاکمه به برنامه کارشناسی انتخابی خود وارد شوید. این سه ترم اول مطالعه را پوشش می دهد و به طور خودکار به پایان می رسد، در صورتی که در طول این مدت دو سوم دوره های برنامه ریزی شده و یا ماژول ها با موفقیت انجام شود. شما همچنان به طور مرتب مطالعه می کنید. جزئیات در مورد پذیرش در مقررات امتحان مطالعه ما یافت می شود. یا حتی بهتر است با مشاور دانش آموز ما ارتباط برقرار کنید، که خوشحال خواهد شد توضیح دهد که امکان تحصیل بدون دیپلم دبیرستان وجود دارد. به هر حال: در حال حاضر درخواست های مواد آموزشی رایگان را دریافت کرده و تعجب کنید!

Program taught in:
آلمانی

See 21 more programs offered by IUBH Fernstudium »

Last updated June 14, 2018
این دوره Online
Start Date
Open Enrollment
Duration
6 - 12 
پاره وقت
تمام وقت
Price
- قیمت ها بسته به مدل زمانی متفاوت هستند.
By locations
By date