کارشناسی کسب و کار در برنامه های مدیریت (آنلاین)

عمومی

شرح برنامه

این برنامه در کار در زمینه توجه به یک حرفه ای در کسب و کار است. این برنامه ایجاد شده بر روی یادگیری در گواهی عالی در کسب و کار به دست آمده (سطح 6 NFQ) و در مهارت های عملی و دانش مورد نیاز به منظور افزایش عملکرد در یک محیط کسب و کار است. دانش آموزان به مهارت های کسب و کار گسترده ای است که آنها را قادر خواهد برای به دست آوردن اشتغال در سراسر طیف گسترده ای از محیط کسب و کار در سطح ورود مدیریت اداری و یا تاریخ به دست آوردن.

این برنامه آنلاین بیش از یک سال ارائه می شود. چهار ترم یک و سه ترم دو (از جمله یک پایان نامه) - این هفت ماژول تشکیل شده است. ماژول ها توسط استادان آنلاین کسب و کار حرفه ای واجد شرایط و با تجربه تحویل داده و پوشش عملکرد کسب و کار های زیر است:

  • مدیریت مردم
  • سیستم اطلاعات کسب و کار
  • مدیریت و کنترل مالی
  • مدیریت
  • اقتصاد

دانشجویان همچنین فرصت برای تکمیل پایان نامه جزئی است که توسط روش های پژوهش سمینارها قبل است.

این برنامه شامل مقدار قابل توجهی از در حال انجام بر روی خط ارزیابی در هر یک از ماژول ها و امتحانات نهایی نوشته شده می باشد که در موسسه در پایان هر ترم برگزار می شود (یا در جایگزین مرکز آزمون تایید).

rwyj6

شرایط ورود

هیچ نیاز به حضور برای این برنامه وجود دارد. دانش آموزان یک برنامه برای سخنرانی آنلاین زندگی می کنند در پیش از تاریخ دوره شروع دریافت (استادان زندگی می کنند خواهد شد برای شب هفته تنها، دوشنبه پنجشنبه برنامه ریزی شده).

متقاضیان باید یک گواهی سطح 6 عالی (قبلا به نام گواهی ملی) در کسب و کار (و یا منطقه ریشه) نگه دارید. متقاضیان با شرایط دیگر و / یا با تجربه قابل توجهی کسب و کار مربوطه نیز ممکن است از طریق به رسمیت شناختن اسلایگو از قبل آموزش (RPL) فرآیند در نظر گرفته شود.

تمام سخنرانی ها، آموزش ها و کارهای عملی از طریق انگلیسی تحویل داده می شود. مهم است که دانش آموزانی که زبان مادری انگلیسی ندارند استاندارد لازم برای ورود را داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که از وقت خود در IT Sligo بیشترین ارزش را کسب می کنند. حداقل امتیاز مورد نیاز برای ورود به IT برای اسلیگو لازم است: 5.5 آیلتس برای دوره های کارشناسی.

فرصت های شغلی

به طور معمول، از فارغ التحصیلان با مدرک لیسانس کسب و کار نرم افزار مدیریت افزایش چشم انداز شغلی خود در مدیریت هر دو در بخش خصوصی و دولتی و یا استفاده از این برنامه به عنوان یک سنگ پله به وارد دنیای کسب و کار برای اولین بار. فارغ التحصیلان سابق در حال حاضر در تولید، خرده فروشی و خدمات عمومی کار؛ دیگر تعیین کرده اند تا کسب و کار بسیار موفق است. این برنامه همچنین یک پایگاه ایده آل که از آن برای پیشرفت را به سطح مدرک تحصیلی 8 افتخارات کسب و کار در IT اسلایگو.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Since it first opened in September 1970, IT Sligo has been one of Ireland’s leading third level institutions. Students are at the heart of what we do. It is home to 6,000 students across the Institute ... اطلاعات بیشتر

Since it first opened in September 1970, IT Sligo has been one of Ireland’s leading third level institutions. Students are at the heart of what we do. It is home to 6,000 students across the Institute’s full-time, part-time and apprenticeship programmes. Of those, 2,000 are studying online. اطلاعات محدود