کارشناسی (Hons) Computing (بالا بردن)

عمومی

شرح برنامه

بررسی دوره

اگر قبلاً HND را در محاسبات یا معادل آن انجام داده اید ، این Top-Up شما را قادر می سازد به یک مدرک افتخاری کامل در مقطع کارشناسی در محاسبات دست یابید. رایانه های آنلاین BSc (Hons) Arden University (Top-Up) درک گسترده ای از ابزارها و تئوری های ضروری برای موفقیت در زمینه محاسبات را خواهد داشت.

حالت مطالعه انعطاف پذیر آردن به شما امکان می دهد محاسبات حرفه ای و دانش IT خود را در مورد تعهدات موجود خود توسعه دهید. این برنامه شما را با مهارت های لازم برای موفقیت در زمینه محاسبات تجهیز کرده و به شما در رسیدن به اهداف شغلی خود کمک می کند.

طیف گسترده ای از برنامه های ارائه شده توسط آردن تمرکز جدی روی اشتغال ، مهارت های عملی و موفقیت شغلی دارد. این برنامه برای کمک به شما در توسعه و مدیریت نرم افزار برای طیف وسیعی از اهداف حرفه ای و با تمرکز ویژه بر روندهای فعلی طراحی شده است.

ماژولهای دوره

روندهای فعلی در شبکه
در این ماژول که به طور مداوم در حال تحول است ، به فناوری های پیشرو و تأثیرات آنها بر روی افراد می پردازیم. شما ارزیابی می کنید که آیا محصولات جدید نسبت به محصولات قدیمی بهبود می یابند و تأثیر نوآوری در بخش ارتباطات را ارزیابی می کنید.

مدیریت در فناوری اطلاعات
شما متوجه می شوید که مدیر در زمینه های فناوری اطلاعات و فناوری چه چیزی لازم است. این ماژول در چگونگی کاوش مراحل بعدی خود به چگونگی برون سپاری ، معامله با پیمانکاران و مشاوران ، مدیریت بخش خود و قرار گرفتن در یک تجارت می پردازد.

امنیت سیستم های رایانه ای
با نگاهی به جرایم سایبری و قانون ، در مورد نقاط ضعفی که سیستم ها و افراد را در معرض حمله قرار می دهد ، آشنا می شوید. این ماژول به شما امکان می دهد تا با رمزنگاری ، اساس امنیت مهم رایانه ، آشنا شوید.

سیستم های تجارت الکترونیکی
با نگاهی عمیق به محاسبات سرویس دهنده ، زبانهای نشانه گذاری ، برنامه نویسی سمت مشتری و سرور ، از این ماژول برای طراحی و ساخت سیستم تجارت الکترونیکی خود استفاده خواهید کرد.

پروژه محاسبات
شما می توانید با یک آزمایش ، تحقیق و یا یک کار عملی برای آخرین پروژه بزرگ خود ، به این نتیجه برسید. از شما خواسته خواهد شد تا پروژه خود را با کار دانشگاهی و فناوری پشتیبانی کنید و ما شما را ترغیب می کنیم تا داده های خود را از طریق نظرسنجی ها و مصاحبه ها جمع آوری کنید.

همکاری های صنعت

هنگامی که در دوره BSc (Hons) Computing (Top-Up) ثبت نام می کنید ، می توانید در برنامه های زیر مهارت توسعه کسب و کار شرکت کنید.

121485_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.29.png

سیسکو شبکه آکادمی

با ارزشمندترین مهارتهای فنی امروز ، در دنیای واقعی بدست آورید. برای به دست آوردن دانش فنی حداقل در 1 یا 2 حوزه شغلی با تقاضای زیاد از تجهیزات واقعی ، نرم افزار و شبیه ساز استفاده کنید.

121484_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.15.png

فروش دنباله فروش

140 مسیر دنباله و 520 نشان برای انتخاب وجود دارد که بسیاری از جنبه های تجارت ، محاسبه و استفاده از Salesforce به عنوان یک ابزار مدیریت را در بر می گیرد.

121486_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.44.png

خدمات وب آمازون

با افزایش تقاضا برای کارمندان ابر ، AWS آموزشی یک دروازه آکادمیک برای نسل بعدی متخصصان فناوری اطلاعات و ابر فراهم می کند.

چگونه کار می کند؟

مشارکت با همکاران صنعت ما کاملاً داوطلبانه است. مشارکت یا تصمیم شما برای مطالعه این موارد اضافی هیچ تاثیری در مدرک تحصیلی یا نمرات دریافتی شما نخواهد داشت.

آنچه دانش آموزان ما می گویند:

7_Ap_Rp_jtedoLiy4EUKj1dYDrxz9gewCkJBs3mBtnNkEDB5BtDcddrT1rmchAIYfg4eViyNhMZKkOuJDuloUrvUYqeB2B9h6xoNnDJxropb_EuWDTAyicQL0PdrQ6qrT4H32IA-

وی ادامه داد: "من از وقت خودم برای تحصیل آنلاین لذت می بردم ، نیازی نیست که نگران رفتن جسمی به مدرسه باشم. شما می توانید در خانه بمانید یا می توانید به یک کافه بروید ، می توانید در هر مکانی که دوست دارید تحصیل کنید. می توانید هر زمان که می خواهید تحصیل کنید ، سفر کنید ، این بهترین بخش است. "

برایانا رونکیلو ،
محاسبات BSc (Hons) (از بالا به بالا)
فیلیپین

IV8P8PmtD6QTETiXmsPFC8eYT9rxATz2k2VsPbS7VDSIWZtpJA5CRCYnYbZfnAROPEBTYCXvPlDCCNmLnj8D_vCkwFbEDuF9l2KzBNaRFl0THmG3U6WoE5ZmRGSrNeEBRGjSCzwj

"من این دوره آنلاین را انتخاب کردم زیرا 4 فرزند دارم و شغل تمام وقت دارم. بهترین قسمت این است که بتوانم وقت خود را به عنوان آرزوی تشکر از بستر آنلاین سازمان دهم."

پیتر Huszaros ،
محاسبات BSc (Hons)
آلمان

الزامات واجد شرایط بودن

برای واجد شرایط بودن در این برنامه ، معمولاً باید:

  • HND یا معادل آن به شرط آنکه کل تجربه یادگیری شما به شما امکان می دهد به اهداف برنامه برسید
  • برای دانش آموزانی که آموزش قبلی آنها به زبان انگلیسی تدریس نمی شود: IELTS 6.0 یا معادل آن (کمتر از 5.5 در هر عنصر).

هزینه ها

4500 پوند (انگلستان)

آخرین به روز رسانی اکتبر 2019

درباره این دانشگاه

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... اطلاعات بیشتر

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. اطلاعات محدود