برنامه های کارشناسی آنلاین جدید

Concordia University Chicago - Online Degree Programs

لیسانس علوم آنلاین (BS) در اداره ایمنی عمومی

ژوئن 11, 2018
ایمنی عمومی شامل پیشگیری و واکنش به هر نوع اضطراری است که ممکن است شهروندان فرد را تهدید کند. اشخاص در این زمینه شامل افسران پلیس، آتش نشانان، پرسنل و موقعیت های مدیریتی EMS در خدمات پزشکی و بهداشت و واکنش های اضطراری می باشند.… [+] [-]

Universidad Isabel I

درجه در قانون

ژوئن 1, 2018
فلسفه ای که بر این مطالعات قانون قرار می گیرد، تغییری در رابطه با نحوه شکل گیری یک متخصص حقوق بشر به طور سنتی صورت پذیرفته است. در حال حاضر یادگیری رایت تعداد زیادی از قوانینی که نظام حقوقی ما را تشکیل می دهد غیر ممکن است و در اغلب موارد بی فایده است.… [+] [-]

McMurry University - Online Programs

لیسانس عدالت کیفری

می 22, 2018
این که آیا شما به دنبال حرکت به موقعیت جدید هستید یا فقط می خواهید رضایت کامل از تحصیلات خود را انجام دهید، و غیره یک مدرک لیسانس آنلاین در عدالت کیفری می تواند به شما در دستیابی به اهداف شما کمک کند!… [+] [-]

مقطع کارشناسی آنلاین

تحصیلات کارشناسی آنلاین چیست؟

برنامه های مقطع کارشناسی آنلاین فرصتی برای دانشجویان کارشناسی است تا در مجموعه وسیعی از رشته های علمی به تحصیل بپردازند. دانشجویانی که تعهدات فوق برنامه مانند اشتغال به کار یا مراقبت از خانواده دارند، متقاضیان مناسبی برای تحصیلات کارشناسی آنلاین به شمار می روند. به همین ترتیب، افرادی که در نظر دارند در دانشگاهی که به لحاظ جغرافیایی دور است، تحصیل نمایند و افرادی که نمی توانند محل خود را ترک و در نزدیکی محل دانشگاه اقامت نمایند نیز می توانند از طریق تحصیلات کارشناسی آنلاین از دانشگاه مورد علاقه خود درجه تحصیلی اخذ نمایند. برنامه های تحصیلی کارشناسی آنلاین بیش از هر زمان دیگر مورد علاقه و توجه قرار دارد زیرا فناوری آموزش الکترونیک این گزینه را بیش از پیش عملی و موفقیت آمیز نموده است. تحصیلات کارشناسی آنلاین همان مدرکی را به دانش آموختگان موفق اعطا می نماید که برنامه های حضوری ارائه می کنند.

مزایای اشتغال به تحصیل در مقطع کارشناسی آنلاین چیست؟

از بسیاری جهات، دانشجویان کارشناسی آنلاین از دو مزیت عمده برخوردارند: هم می توانند در رشته مورد علاقه خود مدرک اخذ نمایند و هم به تعهدات و مسئولیت های دیگر خود به جز دانشگاه و تحصیل عمل کنند. برنامه های تحصیلی کارشناسی آنلاین همان مزایای برنامه های حضوری را در بر دارد. با تحصیلات آنلاین در مقطع کارشناسی فرد می تواند مهارت های ارتباطی، تفکر خلاق، تصمیم سازی و حل مشکلات را در خود بهبود بخشد. تحصیلات کارشناسی آنلاین همچنین می تواند فرصت ارتباطات شبکه ای بسیار عالی با هم ردیفان و اساتید در سرتاسر دنیا را فراهم آورد. اخذ درجه کارشناسی آنلاین به پیشرفت مهارت های بسیار باارزشی می انجامد که در طول زندگی هم در سطح شخصی و هم حرفه ای به دانش آموختگان کمک می کند.

در برنامه درجه کارشناسی آنلاین چه مطالبی مطالعه می کنیم؟

دانشجویان مقطع کارشناسی آنلاین می توانند از میان رشته های هنر، علوم حیات و زیستی، بازرگانی، اقتصاد و مدیریت، انرژی، مهندسی و فناوری، علوم انسانی و علوم اجتماعی، حقوق و مقررات و علوم طبیعی رشته مورد علاقه خود را انتخاب نمایند. در میان این حوزه های تحصیلی، برنامه های کارشناسی آنلاین در انواع موضوعات مختلف مانند عکاسی، مطالعات پرستاری، امور مالی، مدیریت انرژی تجدیدپذیر، علوم کامپیوتر، فلسفه، جامعه شناسی، حقوق و ریاضیات وجود دارد. بسته به برنامه تحصیلی، تحصیلات کارشناسی آنلاین می تواند سه یا چهار سال و یا در صورت تحصیل به صورت پاره وقت یشتر نیز به طول انجامد.

با اخذ درجه کارشناسی آنلاین چه نوع پیشرفت شغلی را می توان انتظار داشت؟

دانش آموختگان برنامه های درجه کارشناسی یا سایر دوره های لیسانس از پیشرفت قابل توجه در توانمندی های شغلی برخوردار می گردند. کارفرمایان از درک نظری و عملی موضوع مورد تحصیل توسط دانش آموختگان دانشگاه ها مطلع می باشند. به علاوه، دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی آنلاین از مجموعه ای از مهارت های پیشرفته برخوردارند که در محل کار بسیار ارزشمند است. افرادی که از یکی از برنامه های تحصیلی کارشناسی آنلاین فارغ التحصیل گردیده اند از شانس بالاتری برای گزینش های شغلی برخوردار خواهند بود تا افرادی که تنها تحصیلات متوسطه دارند. دانش آموختگان برنامه های تحصیلی کارشناسی اغلب در آغاز شغل خود از حقوق بالاتری نسبت به افراد دیگری که تحصیلات دانشگاهی ندارند، برخوردارند.

اخذ درجه کارشناسی آنلاین چه میزان هزینه در بر دارد؟

هزینه شرکت در برنامه کارشناسی آنلاین از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر و از یک نقطه جغرافیایی به یک نقطه دیگر متفاوت است. علاوه بر شهریه، ممکن است هزینه های تحصیلی اضافی نیز برای مواد و لوازم اخذ شود. لیکن هزینه های شرکت در برنامه کارشناسی آنلاین ممکن است به طور کلی پائین تر از هزینه شرکت در برنامه حضوری باشد زیرا دانشجو می تواند در هر کجا اقامت گزیند و همزمان با تحصیل به اشتغال ادامه دهد. بخش پذیرش دانشگاه ها می توانند هزینه های برنامه تحصیلی کارشناسی آنلاین را با جزئیات بیشتر در اختیار شما قرار دهند. بهترین راه آن است که از طریق وب فرم موجود در پایگاه اینترنتی با بخش پذیرش دانشگاه ها تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق تر به طور مستقیم به درب منزل یا دفتر شما ارسال شود.

کدام دانشگاه ها در سرتاسر دنیا برنامه های دوره کارشناسی آنلاین را ارائه می نمایند؟

یکی از دلائل عمده انتخاب برنامه مقطع کارشناسی یا سایر برنامه های آنلاین، آزادی دانشجویان در تحصیل در دانشگاه مورد علاقه خود بدون اجبار به نقل مکان است. دانشگاه های برتر در اروپا، قاره امریکا، آسیا، افریقا و اقیانوسیه دوره ها و برنامه های دانشگاهی دقیق و موشکافانه ای را ارائه می نمایند. از میان برنامه های تحصیلی دانشگاه های بریتانیا، استرالیا، کانادا، سنگاپور، اسپانیا، هند، افریقای جنوبی، لهستان، فنلاند، روسیه، ایالات متحده و سایر کشورها برنامه های مورد نظر خود را انتخاب کنید.