کارشناسی آنلاین

برنامه های کارشناسی آنلاین برای افرادی طراحی شده است که نمی توانند دانشجوی تمام وقت باشند، چه به دلیل خانواده، کار یا سایر تعهدات. کارشناسی آنلاین از انعطاف پذیری برخوردار است و دانشجویان می توانند برنامه دلخواه خود را داشته باشند. دانشجویان کارشناسی آنلاین می توانند در ارتباط نزدیک با اساتید باشند تا به بهترین تحصیلات ممکن دست یابند.

برنامه های کارشناسی آنلاین جدید

Tribeca Flashpoint College

کارشناسی ارشد در طراحی گرافیک رسانه های تعاملی

اکتبر 18, 2018
موثرترین طرح های امروز، زیبایی و مغز را به همراه می آورند و تجسم زیبایی شناختی به واسطه درک عمیقی از نیازهای مخاطبانشان به وجود می آید. لیسانس هنر در طراحی گرافیک رسانه های تعاملی طراحی شده است به شما مهارت های لازم برای توسعه طرح های گرافیکی موثر و رابط های وب را فراهم می کند.… [+] [-]

University of Illinois Springfield

لیسانس آنلاین در سیستم های مدیریت اطلاعات

اکتبر 14, 2018
در اقتصاد جهانی امروز، اکثر چالش های عمده سازمان ها نیازمند راه حل های محاسباتی هستند، از گسترش بازارهای خارج از کشور برای دسترسی به آموزش در مناطق روستایی. رهبران کسب و کار پس از کسب و کار کسانی هستند که هر دو اصول کسب و کار را تسلط یافته و سطح بالایی از فن آوری اطلاعات را به دست آورده اند. دوره های آنلاین در حال توسعه و آموزش توسط اعضای هیات علمی … [+]است که آموزش بخش های سنتی در کلاس از دوره ها، در نتیجه اطمینان از کیفیت دوره های آنلاین به خوبی و یا بهتر از آموزش سنتی در کلاس است. [-]

Key West University

لیسانس علوم مدیریت بازرگانی

اکتبر 9, 2018
لیسانس علوم در مدرک مدیریت کسب و کار دانش آموزان را با مهارت و دانش عملی مورد نیاز برای موفقیت حرفه ای در محیط های مختلف کسب و کار.

مقطع کارشناسی آنلاین

تحصیلات کارشناسی آنلاین چیست؟

برنامه های مقطع کارشناسی آنلاین فرصتی برای دانشجویان کارشناسی است تا در مجموعه وسیعی از رشته های علمی به تحصیل بپردازند. دانشجویانی که تعهدات فوق برنامه مانند اشتغال به کار یا مراقبت از خانواده دارند، متقاضیان مناسبی برای تحصیلات کارشناسی آنلاین به شمار می روند. به همین ترتیب، افرادی که در نظر دارند در دانشگاهی که به لحاظ جغرافیایی دور است، تحصیل نمایند و افرادی که نمی توانند محل خود را ترک و در نزدیکی محل دانشگاه اقامت نمایند نیز می توانند از طریق تحصیلات کارشناسی آنلاین از دانشگاه مورد علاقه خود درجه تحصیلی اخذ نمایند. برنامه های تحصیلی کارشناسی آنلاین بیش از هر زمان دیگر مورد علاقه و توجه قرار دارد زیرا فناوری آموزش الکترونیک این گزینه را بیش از پیش عملی و موفقیت آمیز نموده است. تحصیلات کارشناسی آنلاین همان مدرکی را به دانش آموختگان موفق اعطا می نماید که برنامه های حضوری ارائه می کنند.

مزایای اشتغال به تحصیل در مقطع کارشناسی آنلاین چیست؟

از بسیاری جهات، دانشجویان کارشناسی آنلاین از دو مزیت عمده برخوردارند: هم می توانند در رشته مورد علاقه خود مدرک اخذ نمایند و هم به تعهدات و مسئولیت های دیگر خود به جز دانشگاه و تحصیل عمل کنند. برنامه های تحصیلی کارشناسی آنلاین همان مزایای برنامه های حضوری را در بر دارد. با تحصیلات آنلاین در مقطع کارشناسی فرد می تواند مهارت های ارتباطی، تفکر خلاق، تصمیم سازی و حل مشکلات را در خود بهبود بخشد. تحصیلات کارشناسی آنلاین همچنین می تواند فرصت ارتباطات شبکه ای بسیار عالی با هم ردیفان و اساتید در سرتاسر دنیا را فراهم آورد. اخذ درجه کارشناسی آنلاین به پیشرفت مهارت های بسیار باارزشی می انجامد که در طول زندگی هم در سطح شخصی و هم حرفه ای به دانش آموختگان کمک می کند.

در برنامه درجه کارشناسی آنلاین چه مطالبی مطالعه می کنیم؟

دانشجویان مقطع کارشناسی آنلاین می توانند از میان رشته های هنر، علوم حیات و زیستی، بازرگانی، اقتصاد و مدیریت، انرژی، مهندسی و فناوری، علوم انسانی و علوم اجتماعی، حقوق و مقررات و علوم طبیعی رشته مورد علاقه خود را انتخاب نمایند. در میان این حوزه های تحصیلی، برنامه های کارشناسی آنلاین در انواع موضوعات مختلف مانند عکاسی، مطالعات پرستاری، امور مالی، مدیریت انرژی تجدیدپذیر، علوم کامپیوتر، فلسفه، جامعه شناسی، حقوق و ریاضیات وجود دارد. بسته به برنامه تحصیلی، تحصیلات کارشناسی آنلاین می تواند سه یا چهار سال و یا در صورت تحصیل به صورت پاره وقت یشتر نیز به طول انجامد.

با اخذ درجه کارشناسی آنلاین چه نوع پیشرفت شغلی را می توان انتظار داشت؟

دانش آموختگان برنامه های درجه کارشناسی یا سایر دوره های لیسانس از پیشرفت قابل توجه در توانمندی های شغلی برخوردار می گردند. کارفرمایان از درک نظری و عملی موضوع مورد تحصیل توسط دانش آموختگان دانشگاه ها مطلع می باشند. به علاوه، دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی آنلاین از مجموعه ای از مهارت های پیشرفته برخوردارند که در محل کار بسیار ارزشمند است. افرادی که از یکی از برنامه های تحصیلی کارشناسی آنلاین فارغ التحصیل گردیده اند از شانس بالاتری برای گزینش های شغلی برخوردار خواهند بود تا افرادی که تنها تحصیلات متوسطه دارند. دانش آموختگان برنامه های تحصیلی کارشناسی اغلب در آغاز شغل خود از حقوق بالاتری نسبت به افراد دیگری که تحصیلات دانشگاهی ندارند، برخوردارند.

اخذ درجه کارشناسی آنلاین چه میزان هزینه در بر دارد؟

هزینه شرکت در برنامه کارشناسی آنلاین از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر و از یک نقطه جغرافیایی به یک نقطه دیگر متفاوت است. علاوه بر شهریه، ممکن است هزینه های تحصیلی اضافی نیز برای مواد و لوازم اخذ شود. لیکن هزینه های شرکت در برنامه کارشناسی آنلاین ممکن است به طور کلی پائین تر از هزینه شرکت در برنامه حضوری باشد زیرا دانشجو می تواند در هر کجا اقامت گزیند و همزمان با تحصیل به اشتغال ادامه دهد. بخش پذیرش دانشگاه ها می توانند هزینه های برنامه تحصیلی کارشناسی آنلاین را با جزئیات بیشتر در اختیار شما قرار دهند. بهترین راه آن است که از طریق وب فرم موجود در پایگاه اینترنتی با بخش پذیرش دانشگاه ها تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق تر به طور مستقیم به درب منزل یا دفتر شما ارسال شود.

کدام دانشگاه ها در سرتاسر دنیا برنامه های دوره کارشناسی آنلاین را ارائه می نمایند؟

یکی از دلائل عمده انتخاب برنامه مقطع کارشناسی یا سایر برنامه های آنلاین، آزادی دانشجویان در تحصیل در دانشگاه مورد علاقه خود بدون اجبار به نقل مکان است. دانشگاه های برتر در اروپا، قاره امریکا، آسیا، افریقا و اقیانوسیه دوره ها و برنامه های دانشگاهی دقیق و موشکافانه ای را ارائه می نمایند. از میان برنامه های تحصیلی دانشگاه های بریتانیا، استرالیا، کانادا، سنگاپور، اسپانیا، هند، افریقای جنوبی، لهستان، فنلاند، روسیه، ایالات متحده و سایر کشورها برنامه های مورد نظر خود را انتخاب کنید.