ONLINESTUDIES

‏ جستجو کنید 2‏ کارشناسی را مدارک کارشناسی ارتباطات بازاریابی آنلاین

بسیاری از مردم مشاغل طولانی و پربار با مدرک کارشناسی، است که توسط دانشگاه در سراسر جهان ارائه شده آغاز خواهد شد. این برنامه می تواند کمک به دانش آموزان به سطوح بالاتری از اشتغال به دست آوردن در بسیاری از انواع زمینه های.

یک لیسانس آنلاین 'در ارتباطات بازاریابی چیست؟ این درجه بسیار شبیه به برنامه های تبلیغاتی در جایی که دانش آموزان اغلب در مورد نوشتن برای تبلیغات و بازاریابی مبارزات، و استراتژی های تبلیغاتی یادگیری است. موضوع اغلب پوشش ارتباطات در ارتباط با روابط عمومی از طریق وب، چاپ، تلویزیون، رادیو و بیشتر. تخصص ها ممکن است شامل سواد بصری، برنامه ریزی کمپین، داستان سرایی و روش های پژوهش.

معمولا کاملا چند مزایای مصرف لیسانس خود را در ارتباطات بازاریابی وجود دارد. به عنوان مثال، بسیاری از شرکت ها نیاز دارند که متقاضیان کار این سطح از آموزش و پرورش. فارغ التحصیلان همچنین می توانید در بسیاری از انواع لوازم کار، به طوری فرصت های شغلی تقریبا بی پایان است.علاوه بر این، دانش آموزان اغلب با سطح بالا مهارت های قانع کننده، که می تواند برای مذاکرات حقوق و دستمزد مفید، برای مثال آمده است.

هزینه های درجه این کارشناسی متفاوت است. بزرگترین عامل است که شاید چقدر طول می کشد. به عنوان مثال، برخی از دانش آموزان ممکن است اعتبار کالج در دبیرستان را دریافت کرده اند و قادر به جست و خیز برخی کلاس های دانشگاه. عامل مهم دیگری است که در آن مدرسه واقع شده است، به عنوان هزینه ها را می فوق العاده از کشوری به کشور دیگر متفاوت است.

دانش آموختگان مسلح به درجه ارتباطات بازاریابی تمایل به پیدا کردن مشاغل مربوط به تبلیغات مانند، برای مثال، مشاور تبلیغاتی، تبلیغات، مشاور ارتباطات و یا تولید کننده ویدئو. هماهنگ کننده تبلیغات معمولا توسعه و پیاده سازی استراتژی های تبلیغاتی برای یک کسب و کار از طریق کانال های چاپ و آنلاین، در میان دیگران. افرادی که این درجه ها در صنایع مانند پزشکی، آموزش، سیاست، رسانه و خرده فروشی است.

در حال قادر به تکمیل این مدرک آنلاین به طور معمول دارای مزایای بسیاری، از جمله انعطاف پذیری زمان و توانایی به نگه دارید تا با یک کار فعلی. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

2نتایج درارتباطات بازاریابی Filter

لیسانس بازاریابی و ارتباطات

University of South Australia Online
کارشناسی
ژوئن 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
3 سال ها
01 ژوئن 2020
انگلیسی
آنلاین

مهارت های لازم برای به دست آوردن موفقیت در هر نقش بازاریابی و ارتباطات (marcomms) را به دست آورید، مهم نیست که چه صنعتی را انتخاب کنید که در آن کار کنید. کاوش زمینه های متنوع ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی مسئول بازاریابی PROJET همکاران ارتباطات - rncp تیتر

INEAD
کارشناسی
<
پاره وقت
فرانسوی
آنلاین

CE کارشناسی، RNCP تیتر، پرمت D'acquérir پردازنده و ظرفیتهای د مفهوم، D'بسط و همکاران D 'ارزیابی D'اقدامات د ارتباطات و همکاران د بازاریابی است. ...

اطلاعات بیشتر