TAHSILATEONLINE.COM

‏ بیابید 5‏ برنامه کارشناسی را مدارک کارشناسی ارتباطات آنلاین

درجه لیسانس آنلاین یک برنامه کارشناسی محبوب برای دانشجویانی که می خواهند به بهبود چشم انداز شغلی خود را، اما قادر به کلاس در یک برنامه منظم است. بسیاری از مدارس این برنامه ها در زمینه های گوناگون تمرکز را ارائه دهد.

دانش آموزان ممکن است تعجب، چه یک آنلاین کارشناسی در ارتباط؟ در این برنامه، دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به برقراری ارتباط موثر در یک از راه های مختلفی. موضوعات ممکن استراتژی توسعه برای حل تعارض، کتبی، انجام تحقیقات و رسیدگی به نگرانی های اخلاقی باشد. بسیاری از برنامه های ارائه تخصص مانند روابط عمومی، روزنامه نگاری، سیاست، تجارت و ارتباطات سازمانی، بازاریابی و رسانه حال ظهور است. نمونه هایی از کلاس های بالقوه ارتباطات بین فرهنگی، استدلال و حمایت، ارتباطات سازمانی، آموزش و توسعه، تفکر اخلاقی، جنگ و مذاکره، ارتباطات رابطه ای و کمپین های ارتباطات است.

دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به از طریق تعدادی از رسانه های مختلف است که در بسیاری از مناطق زندگی مفید در ارتباط باشند. مهارت های آنها نیز توسعه آنها را در انواع مختلف از شغل و حرفه های مختلف با ارزش است.

هزینه های مرتبط با دنبال مدرک کارشناسی در ارتباطات وابسته به عوامل مختلف، از جمله مدت زمان برنامه و شهرت مدرسه هستند. دانش آموزان باید در مدارس تحقیق و آنها را به طور مستقیم به پیدا کردن در مورد هزینه های خاص و کمک درسی. کمک های مالی ممکن است در قالب کمک هزینه تحصیلی، کمک های مالی یا وام دانشجویان در دسترس باشد.

درجه ارتباط دانشمندان برای مشاغل آماده در طیف متنوعی از مناطق حرفه ای است. مشاغل معمول عبارتند از روابط عمومی متخصص، ویراستار فنی و یا نویسنده، روزنامه نگار، خبرنگار، روزنامه، مدیر اجرایی بازاریابی، تبلیغات عامل فروش، مربی شرکت های بزرگ و حساب اجرایی.کارفرمایان ممکن است شرکت های بزرگ، سازمان های غیر انتفاعی، موسسه آموزش عالی، شرکت و یا سازمان های دولتی مشاوره.

اگر یک حرفه ای در ارتباطات است که از علاقه، شروع به دنبال مدارس با استفاده از پایگاه داده آنلاین ما. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

5نتایج درارتباطات Filter

لیسانس در ارتباطات

Hope College
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 آمریکا هلند

رشته های ارتباطی ایجاد و به اشتراک گذاری معنی را برای به اشتراک گذاشتن خوب است. به بخش ما بپیوندید تا نقش مرکزی و پیچیده ارتباطات در جامعه را کشف کنید. دانش آموزان ما می آموزند تا به طور موثر در زمینه های مختلف - در زندگی مدنی، در سراسر فرهنگ ها، در محل کار و در روابط.

دیپلم اروپا مطالعات عالی در ارتباطات

Ecole Supérieure Ouverte à Distance
آنلاین تمام وقت سپتامبر 2020 الجزایر الجزایر آنلاین بلژیک بلژیک آنلاین کانادا کانادا آنلاین فرانسه فرانسه آنلاین جزیره گوادلوپ (چاپی) گوادلوپ آنلاین لبنان لبنان آنلاین لوکزامبورگ لوکزامبورگ آنلاین مارتینیک (چاپی) مارتینیک آنلاین موریس موریس آنلاین مراکش مراکش آنلاین پلینزی فرانسه پلینزی فرانسه آنلاین مراسم (چاپی) اتحاد آنلاین سویس سوئیس آنلاین تونس تونس آنلاین گویان فرانسه گویان فرانسه آنلاین + {تعداد} بیشتر

DEESCOM، لیسانس ارتباطات، دانشجویان را برای مدرک تولید محصول، دستیار ارتباطی، دستیار بازاریابی عملیاتی، افسر ارتباطات برای سازمان های متوسط ​​و بزرگ آماده می کند.

کارشناسی مسئول بازاریابی PROJET همکاران ارتباطات - rncp تیتر

INEAD
آنلاین پاره وقت 1 - 1 سال زمان ثبت نام باز است بلژیک بلژیک آنلاین الجزایر الجزایر آنلاین کانادا کانادا آنلاین کنگو ROC (برازاویل) کنگو ROC (Brazzaville) آنلاین ساحل d'Ivoire ساحل عاج آنلاین فرانسه فرانسه آنلاین گویان فرانسه گویان فرانسه آنلاین پلینزی فرانسه پلینزی فرانسه آنلاین گابن گابن آنلاین لوکزامبورگ لوکزامبورگ آنلاین لبنان لبنان آنلاین لیختن اشتاین لیختن اشتاین آنلاین ماداگاسکار آنلاین ماداگاسکار مارتینیک (چاپی) مارتینیک آنلاین موریس موریس آنلاین نیجر نیجر آنلاین مراسم (چاپی) اتحاد آنلاین سویس سوئیس آنلاین مراکش مراکش آنلاین تونس تونس آنلاین جزیره گوادلوپ (چاپی) گوادلوپ آنلاین کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر) کنگو DRC (زائر) آنلاین سنگال سنگال آنلاین + {تعداد} بیشتر

CE کارشناسی، RNCP تیتر، پرمت D'acquérir پردازنده و ظرفیتهای د مفهوم، D'بسط و همکاران D 'ارزیابی D'اقدامات د ارتباطات و همکاران د بازاریابی است.

لیسانس بازاریابی و ارتباطات

University of South Australia Online
آنلاین تمام وقت پاره وقت 3 سال ها ژانویه 2020 استرالیا آدلاید + {تعداد} بیشتر

مهارت های لازم برای به دست آوردن موفقیت در هر نقش بازاریابی و ارتباطات (marcomms) را به دست آورید، مهم نیست که چه صنعتی را انتخاب کنید که در آن کار کنید. کاوش زمینه های متنوع مانند رسانه های اجتماعی، روابط عمومی، تجزیه و تحلیل بازاریابی، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات، خرده فروشی، مدیریت برند و ایجاد محتوا. با ایجاد ترکیب خلاقیت و اشتیاق برای ایجاد محتوا با مهارت های تحلیلی و بازاریابی خود، چگونگی ایجاد یکپارچگی مؤثر را یاد بگیرید. این که آیا شما به دنبال تجدید حیات حرفه خود یا تغییر هستید، این درجه شما را در مسیر موفقیت حرفه ای قرار خواهد داد.

لیسانس ارتباطات

University of South Australia Online
آنلاین تمام وقت پاره وقت 3 سال ها ژانویه 2020 استرالیا آدلاید + {تعداد} بیشتر

این درجه شما را با دانش و مهارت های لازم برای ایجاد و ارائه راهبردهای ارتباطی موثر در طیف وسیعی از سیستم عامل های رسانه ای سنتی و در حال ظهور فراهم خواهد کرد. با توجه به نوآوری شما، می آموزید که برای ایجاد راهکارهای موثر رسانه های اجتماعی، مدیریت شهرت در یک بحران، و همچنین ارزیابی و بهبود شیوه های ارتباطات، یاد بگیرید. شما می توانید قبل از اینکه فارغ التحصیل شوید، به سرعت مهارت های خود را اعمال کنید و به عنوان یک حرفه ای حرفه ای باهوش آماده باشید تا حرفه ای خود را در این صنعت سریع و پویا ایجاد کنید.