Filter
کارشناسی
استرالیا سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی برنامه های لیسانس آنلاین را رسانه های دیجیتال در استرالیا 2019/2020‏

درجه کارشناسی طی یک برنامه تحصیلی که در مدت چهار سال به پایان می رسد، اخذ می گردد. افرادی که درجه کارشناسی اخذ می نمایند، به دلیل افزایش مهارت ها و تجربیات خود اغلب فرصت های شغلی بیشتری پیش روی خود دارند.

برنامه های رسانه های دیجیتال ممکن است ایده آل برای افرادی که لذت بردن از کار با تکنولوژی برای ایجاد محتوای سرگرمی های دیجیتال. به عنوان بخشی از برنامه های رسانه های دیجیتال خود، دانش آموزان ممکن است یاد بگیرند که چگونه به استفاده از برنامه های کامپیوتری پیشرفته، چگونه به برنامه نرم افزار کامپیوتر و نحوه استفاده از محتوای دیجیتالی به عنوان یک ابزار بازاریابی است.   

استرالیا سومین تعداد دانشجویان خارجی در جهان با وجود داشتن یک جامعه از تنها 23 میلیون نفر است. این اعتبار علمی قوی هستند، اما نهادهای استرالیا فقط به عنوان بسیار به عنوان شهرستانها که آنها را در سراسر سرزمین مادری خانه قرار گرفت.

‏ همین امروز اقدام کنید - برتر مدارک کارشناسی آنلاین را رسانه های دیجیتال در استرالیا 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج دررسانه های دیجیتال, استرالیا

درجه های تحصیلی
محل
استرالیا
سرعت
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
University of South Australia Online

مدرک دیجیتالی University of South Australia Online مقدماتی در طیف گسترده ای از مهارت های عملی و فنی است که کارفرمایان به ما می گویند که به آنها احتیاج دارند. شما با استفا ... [+]

‏ برترین های مدارک کارشناسی آنلاین را رسانه های دیجیتال در استرالیا. مروری درجهمهارت های دیجیتالی ضروری شامل گرافیک و طراحی وب، مدیریت رسانه های اجتماعی، ایجاد محتوا، تولید ویدئو و صوتی، انیمیشن و داستان سرایی دیجیتال.در سطح وسیعی از زمینه های دیجیتالی مورد نیاز شرکت های تجاری، ادارات دولتی و غیر انتفاعی که به طور فزاینده ای از عملکرد های دیجیتالی در داخل خود استفاده می کنند، مهارت بیشتری کسب کنید.ایجاد نمونه کارهای استاندارد صنعت برای اضافه کردن به رزومه کاری خود و تجربه کار با استفاده از آخرین نرم افزار دیجیتال.یادگیری ایده های خلاقانه برای زندگی در شیوه های بصری جذاب برای کمک به کسب و کار و مارک های خود را با افراد موثرتر ارتباط برقرار کنید.تخصص های رسانه های دیجیتال خود را با انتخاب از طیف وسیعی از رشته ها از جمله کسب و کار، بازاریابی، فناوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل داده ها و ارتباطات، تکمیل کنید.عکس فوری... [-]
استرالیا آدلاید
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
3 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی