TAHSILATEONLINE.COM

‏ مروری بر تمامی 5‏ کارشناسی را برنامه های کارشناسی رسانه آنلاین

درجه 's با لیسانس اولین گام را به جهان علمی بالاتر برای بسیاری از دانش آموزان است. آیا به دست آمده آنلاین و یا در یک کلاس درس، این صلاحیت معمولا نشان دهنده یک سرمایه گذاری قابل توجهی از وقت، پول و تلاش فکری.

یک لیسانس آنلاین 'در رسانه چیست؟ رسانه اصطلاح کلی است که تقریبا هر شکلی از ارتباطات جمعی است. دانش آموزان برنامه مدرک کارشناسی 'در این موضوع ممکن است خود را مطالعه تلویزیون، رسانه های اجتماعی، رادیو، روزنامه و شاید رسانه هنرهای زیبا پیدا اغلب، این برنامه ها تمایل به تمرکز بر مدیریت استعداد و پخش منابع است. موضوعات متداول عبارتند از موسیقی مدیریت کسب و کار، حسابداری، فن آوری و پخش و رسانه های اینترنتی. دانش آموزان باید به طور کلی انتظار می رود را به کلاس انجام الزامات آموزش عمومی مدرسه 's با صلاحیت و بدن اعتبار، مانند ادبیات، مطالعات بین المللی و یا علوم. این درجه آنلاین اغلب سه تا چهار سال طول بکشد.

دانش آموزانی که رسانه برنامه 's با لیسانس اغلب درک درستی از چگونه اطلاعات را به مخاطبان انبوه توزیع توسعه. این اغلب به اثربخشی استراتژی های طراحی شده برای رسیدن تعداد زیادی از مردم کمک می کند.

در یک نگاه واقع بینانه به هزینه یک برنامه است که اغلب لازم برای به دست آوردن منابع مالی و اطلاع تصمیم گیری های دیگر، و قیمت می تواند به شدت بین مدارس متفاوت است. اگر شهریه است بلافاصله از مواد تبلیغاتی مشخص نیست، مدرسه از انتخاب شما تماس مستقیم است.

دانش آموزان ممکن است استفاده از مهارت های برای هر چیزی به دست از افزایش رسانه های اجتماعی کسب و کار خود را زیر به کارگردانی هزینه های تبلیغاتی برای یک شرکت بزرگ چند ملیتی. در سطح ورود، فارغ التحصیلان ممکن است انتظار برای تضمین یک کار به عنوان یک شنونده رسانه های اجتماعی. این افراد بخشی از یک سازمان ها 'بخش بازاریابی هستند.وظایف اصلی خود هستند به صیقلی رسانه اینترنت اشاره از این شرکت و با توجه به سیاست پاسخ که آن را مناسب برای انجام این کار.

با بسیاری از برنامه های رسانه ای موجود، این احتمال است که متناسب با معیارهای شما وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

5نتایج دررسانه Filter

لیسانس روزنامه نگاری چندرسانه ای فاصله

ESJ Lille : École Supérieure de Journalisme
آنلاین پاره وقت 12 ماهها درخواست اطلاعات فرانسه فرانسه آنلاین

هدف این دیپلم آموزش دادن دانشجویان فرانسوی به اصول اساسی روزنامه نگاری، با ارائه یک تدریس متناسب و متناسب با زمینه حرفه ای کشور است. این مجوز به دانش آموزان اجازه می دهد که به عنوان یک روزنامه نگار در یک شرکت روزنامه خدمت کنند.

مدرک کارشناسی در گرافیک، تخصص: چند رسانه ای، گرافیک 3D، هنر بازی و ارتباط تصویری

AHE - The University of Humanities and Economics
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 6 ترم ها اکتبر 2019 لهستان źdź + {تعداد} بیشتر

برنامه های مدرک کارشناسی طراحی گرافیک ارائه یک تجربه گسترده ای از طراحی گرافیک با فرصت به تخصص در یکی از سه مسیر: ارتباط تصویری و چند رسانه ای، عکاسی، بازی های رایانه ای هنر و طراحی.

وب سایت بانکداری آنلاین و مدیریت رسانه های اجتماعی (ISG)

IONISx
آنلاین پاره وقت 12 ماهها زمان ثبت نام باز است فرانسه فرانسه آنلاین سویس سوئیس آنلاین مراسم (چاپی) اتحاد آنلاین نیجر نیجر آنلاین موریس موریس آنلاین مارتینیک (چاپی) مارتینیک آنلاین ماداگاسکار آنلاین ماداگاسکار لوکزامبورگ لوکزامبورگ آنلاین لبنان لبنان آنلاین گابن گابن آنلاین گویان فرانسه گویان فرانسه آنلاین پلینزی فرانسه پلینزی فرانسه آنلاین ساحل d'Ivoire ساحل عاج آنلاین کنگو ROC (برازاویل) کنگو ROC (Brazzaville) آنلاین کانادا کانادا آنلاین الجزایر الجزایر آنلاین بلژیک بلژیک آنلاین لیختن اشتاین لیختن اشتاین آنلاین + {تعداد} بیشتر

یاد بگیرید چگونه برای تعریف رسانه های اجتماعی و استراتژی بازاریابی محتوا برای برقراری ارتباط در تمام رسانه های دیجیتال

لیسانس رسانه های دیجیتال

University of South Australia Online
آنلاین تمام وقت پاره وقت 3 سال ها ژانویه 2020 استرالیا آدلاید + {تعداد} بیشتر

مدرک دیجیتالی University of South Australia Online مقدماتی در طیف گسترده ای از مهارت های عملی و فنی است که کارفرمایان به ما می گویند که به آنها احتیاج دارند. شما با استفاده از جدیدترین نرم افزار Adobe Creative Cloud Adobe Creative Cloud که به صورت رایگان به آنها دسترسی خواهید داشت ، در یک محیط خلاقانه که جدیدترین فناوری و تمرین خلاقانه را در اختیار شما قرار می دهد ، یاد خواهید گرفت. در پایان دوره شما به عنوان یک داستان نویس عالی تصویری با پایه و اساس گسترده ای در مهارت های طراحی ضروری از جمله تولید فیلم و مستند ، انیمیشن و جلوه های بصری ، علوم دیجیتالی و طراحی گرافیک ظاهر خواهید شد.

لیسانس هنرهای زیبا در طراحی گرافیک و رسانه های تعاملی

Columbia College Hollywood
آنلاین تمام وقت 4 سال ها درخواست اطلاعات آمریکا لس آنجلس

طراحی گرافیک و مدرکت رسانه های تعاملی دانش و بینش عملی شما را برای توسعه طراحی گرافیکی موثر، خیره کننده و رابط وب فراهم می کند. شما شروع به ایجاد حق دور کنید، به دست آوردن تجربه عملی با استفاده از تمام ابزار تجارت.