Filter
کارشناسی
سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید ‏ مقطع کارشناسی را برنامه های کارشناسی رهبری آنلاین

در امروز 'بازار جهانی، نیاز به قوی، رهبران موثر را به حکومت در حال رشد، کسب و کار و سازمان های چند ملیتی شده است هرگز بیشتر بوده است. کارشناسی دانش آموزان رهبری یاد بگیرند که چگونه برای الهام بخشی و استراتژیک مردم رفتار را به جا با یک هدف یا ماموریت مشترک شکل دهند. آیا برای آینده کاری در بخش دولتی و یا خصوصی، در هر صنعت، مدرک لیسانس در برنامه رهبری گرفته آنلاین می تواند فارغ التحصیلان 'اثر و رقابت افزایش زمانی که آن را به در حال توسعه موفق، حرفه پاداش می آید. کارشناسی رهبری فارغ التحصیلان رفتن به عنوان مشاوران، مدیران، مدیران، مذاکره کنندگان، متخصصان منابع انسانی، توسعه دهندگان سیاست، و بیشتر کار می کنند.

برای دانش آموزانی که نمی توانند به پردیس دانشگاه، یا که برنامه خواهد کارشناسی مبتنی بر دانشگاه از برنامه رهبری اجازه نمی دهد سفر، حالت گل میخ آنلاین یک جایگزین جذاب است.مدرن تکنولوژی یادگیری الکترونیکی است با فراز و نشیب در چند سال گذشته پیشرفت، و همچنان به انجام این کار. در حال حاضر، بیش از هر زمان، ممکن و بسیار موثر است برای دانش آموزان به مطالعه از خانه و یا دفتر از طریق اینترنت، با استفاده از نوآوری های انجمن ها، شبکه های اجتماعی، ویدئو کنفرانس، اسناد مشترک و خیلی بیشتر را به انجام برسانند طیف وسیعی از نیازهای یادگیری .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه شما می توانید در یک کارشناسی رهبری ثبت نام آنلاین، به سادگی پایین کلیک کنید و به بیشتر بخوانید، امروز!

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج دررهبری

University Of The Free State Business School Online

... [+]

‏ درجه های کارشناسی را رهبری آنلاین. [-]
آفریقای جنوبی Bloemfontein
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی